Jump to content
rebudijs

blogs v1

Recommended Posts

Labvakar IDenty iemītnieki.

Rakstīšu viss kas ir saistīts ar dzīvi.

Piedzerties un lielīties?

 

 

 

Kā jau redzat pēc virsraksta , tēma aizsakrs dzeršanu. Tieši grādīgo dzērienu. Visu alu , šņabju , kokteiļu un citu izstrādājumu.

Jauniešiem , it īpaši nepilngadadīgajiem , cik es jau zinu no 12 gadiem jau patīk paniekoties un iedzert. Tas tā teikt ienācis ''modē'' , jo kad man vēl bija 8 gadi , visi 12 gadīgie un nedaudz vecāki puikas un meitenes spēlēja anglenes , ķerenes un visas citas lietas , ko mēs darījām bērnībā.Bet pēkšņi , laika maiņa , paaudžu maiņa ,domāšanas maiņa ir mainījusies , kad jau tīri normāli ir kad Tu iedzer un vārties pa grāvjiem un neko neatceries , bet nākošajā dienā stāsti visiem draugiem , ka tu ar tādu un tādu meiteni laidi , tādā grāvi gulēji un tik izdzēri. Nepieņemami ir tas , ka Tev tā nav bijis , ka tikai ''paslapināji'' muti un viss.Kur palikusi pareizā domāšana? Saprotu , iedzert , patusēt ar draugiem , labi , viss pieņemami. Bet kapēc pusei jauniešu vaig iet līdz pašam galam un pēctam visu stāstīt? Kas bieži vien nav taisnība ... tikai baltas pasakas.Kapēc vispār dzert? Nu nekas jau nav aizliegts , bet vienmēr vaig padomāt , cik daudz un ko iesāc .

 

 

 

Ko vajadzēja ''mācīties'' vai vienkārši izprast no rakstītā?

 

 

Nelielīties ar to ka nodzēries.

Nestāstīt to , kā nav bijis iepriekšējā naktī , vakarā vai dienā.

Nepirkt nepilngadīgajiem grādīgos dzērienus.

Nenodirst par to , ka jaunietis atsakās dzert.

Nenodirst par to , ka jaunietis nav ''nodzēries''

 

 

 

Paldies ,ja lasīji un kautko saprati no šī raksta.

smile.png

Vēl lielāks paldies ,ja ieliki ''Like This'' par manu lasāmvielu!

smile.png

Raksts tika rakstīts sen uz Microsoft word, rakstīju Pats, šodien izdzēsu microsoft worda dokumentu, bet izdomāju, ka pirms tam ielikšu šo lasāmvielu šeit, lai arī Jūs kautko zinat, par šo un to.

@BITCH NOW?

Edited by BITCH NOW?
Link to comment
Share on other sites

No šitā ko uzrakstīji nekas nemainīsies, visiem ir dziļi pie kājas ko runā pakārt. Galvenais mūzdienās ir cik tu kruts esi, pierādīt savu krutumu, ja esi nūģis Tu neesi vairs savējais un vari iet uz vienu vietu un nolikts no galvas līdz kājām! :)

Edited by puseite
Link to comment
Share on other sites

mana klase tāda ir un draugi , lielākā daļa , tikai galvā '' piektiedas, dzeršana , ballīte, sekss , meitenes plikas , spaiss, cīgas'' un viss, no skolas ne sūda , kad atnāk uz skolu tik stāsta cik kruti bija tas, šitas , es tik rēcu par viņiem , kas tur noripojis pa kalnu , kas tur gulējis pliks zālē , kuru tur neielaida ballītē jo jau bija piedzēries , viņi visi skatās uz tiem kam ir 18 , viņi burtiski dara visu to ko dara pieaugušie, jau drāžas , lieto to saucamo ''spaisu'' , pīpē skolas starpbrīžos, prost klasē vienai meitenei jau 3 protokoli, par to par pīpēšanu skolas apkārtnē , vienkāŗši wtf .

Link to comment
Share on other sites

Man arī ir tādi draugi kas pīpē to sūda spaisu. Es viņiem saku, nafigam Jūs to hlamu pīpējat. Tie atbild, ai man nekas vairs nedod galvā. Tāda ir viņu nāktone, lai dara ko grib. Es citreiz arī ar draugiem kādu aliņu iedzeru, bet nejau katru tur piektdienu dzeru or smth. Vispār Es personīgi nelietoju alkaholu, jo man tas nav vajadzīgs un lieka naudas izniekošana. Labāk aizeju nopērku kādu konfekti. Pēc tam jau viņiem tas viss atmaksāsies. Galva vairs nestrādās kā vajag un tik vajadzēs naudu lai to hlamu uzpīpētu. Tie cilvēki kas pīpē spaisu un tur dzerstās apkārt pēc tam nākotnes nebūs.

http://www.apollo.lv/zinas/mate-kuras-dels-nomira-no-legalajam-narkotikam-vina-vieta-vareja-but-jebkurs/621160 Šeit jau bija atgadījums un nomira ar.

Edited by Jorens
Link to comment
Share on other sites

Tas tikai pierāda to, ka mūsdienu jaunatne degradējas... Un turpinās degradēties, jo, būdami vecāki, viņi sastāstīs saviem bērniem kā viņiem tur gāja utt. Bet tas ir diezgan atkarīgs no vecāku intelekta līmeņa, ko stāstīt, ko nē. Var jau visādi gadīties un nākotnē cilvēki kļūs par ļoti inteleģentām personām, ar savu viedokli, kurš ir actually sakarīgs. Par šo tēmu var diskutēt ilgi un dikti, citi noniecinās dzeršanu, citi atbalstīs. A ko darīt? Īsti jau neko. Brīva vaļa cilvēkam, ko viņš izlemj darīt - ko nē.

 

Btw, paldies par rakstu. Vēl lūdzu. :)

Link to comment
Share on other sites

True story, Pat negribas domāt kas būs pēc 20-30 gadiem. Ja jau jaunatne tagadējos gados dzer pīpē un šņauc. Tad kas būs pēc pāris gadiem.

Pats biju baigais dzērājs. No 8 gadiem. Kad vienreiz ar māsu un viņas draugiem aizgājām pie kāda ciemos. Nu tur kā vienmēr alus, cigaretes utt. Tad jau arī man piedāvāja, neskatoties uz to ka man bija maz gadi. Tā pati situācija ar cigaretēm. Pīpēt sāku no aptuveni 9-10 gadiem. Pat neatceros jo biju diezgan maziņš. Ja paprasu māsai, vienmēr iedos ja ir kas.

 

Skatoties kad man bija 14 gadi un sāku atkal dzert @ UK, jo nebija ko citu darīt. Māsa bija kategoriski pret. Jo jau ir izaugusi un saprot ka tas ir diezgan slikti. Bet who cares es tāpat turpināju. Katru piekdien pa mašīnām lēkājām un arī Policijas iecirknī pabijām. Bet everything has changed ^_^

Ja dzer kad esi mazgadīgs, Tad sekas tikai sapratīsi kad būsi vecāks.

Kā vecāki teica. Padomā ko dari pirms dari.

GL

Link to comment
Share on other sites

Kad dzīvoju Latvijā (2gadi atpakaļ) dzēru, dažreiz kuriju utt. respektīvi biju tāds ,kā tu aprkastiji ,bet tad es atbraucu uz Vāciju viss mainījās, aizmirsu pa pagātni un visu huiņu ,ko biju darijis. Kādreiz pašam likās ,ka dzert ir stilīgi jau no bērnības -10gadi, likās ,ka dzert ir stilīgi. Jo brālis bieži vien ar draugiem iedzēra un man likās ,ka viņi ir stilīgi. Tad es izaugu - 13,14 un pats sāku dzert jau fucking 7 klasē es aizpisos mājās pierijies, kā lops ,jo biju pārdzēris jēgu ar bamšliem. šos divus gadus es turpināju balēties un dzerstīties, pat sāku pīpēt.. Pagāja 2vi gadi un vecāki izlēma pārvākties uz DE labākas dzīves meklējumos, te nu es arī mainījos sapratu ,ka tas viss ir pilnīgs debīlisms, nospraudu mērķi ,ko es gribētu sasniegt tuvākajā nākotnē un katru dienu atkārtoju ,ka nekas mani neapstādinās. Domāju ,ka tieši ar to mūsdienu jaunatnei ir problēmas mērķa nospraušana. Bez mērķa bieži vien apmaldās un sāk dzert pīpēt, jo nezin ,kā savādāk pievēst savu uzmanību vai noslēpt savus trūkumus.

 

Rezumē.. : Domā ar galvu nevis ļauj lai citi aka. tavi "draugi" izlemj, ko tev darīt. Ja tev ir tādi "draugi" tos par īstiem draugiem nenosauksi.

Link to comment
Share on other sites

mana klase tāda ir un draugi , lielākā daļa , tikai galvā '' piektiedas, dzeršana , ballīte, sekss , meitenes plikas , spaiss, cīgas'' un viss, no skolas ne sūda , kad atnāk uz skolu tik stāsta cik kruti bija tas, šitas , es tik rēcu par viņiem , kas tur noripojis pa kalnu , kas tur gulējis pliks zālē , kuru tur neielaida ballītē jo jau bija piedzēries , viņi visi skatās uz tiem kam ir 18 , viņi burtiski dara visu to ko dara pieaugušie, jau drāžas , lieto to saucamo ''spaisu'' , pīpē skolas starpbrīžos, prost klasē vienai meitenei jau 3 protokoli, par to par pīpēšanu skolas apkārtnē , vienkāŗši wtf .

 

precīzākais mūsdienu jauniešu raksturojums.

Link to comment
Share on other sites

Nevar spriest kāds tas cilvēks ir pēc tā ko viņš dara.Mani vecāki ir man aizlieguši tikties ar lielāko daļu manu draugu tikai dēļ tā ka viņi dzer, vai pīpē.Saprotu, pareizi jau būtu, tādi cilvēki velk tikai uz leju.Bet būsim atklāti - cik jautri ir vienkārši aiziet pie kāda, padzert tēju un parunāties? Nesaku ka jāpavada dzīve reibumā, bet dažkārt tak atslābt var, ne? Nevajag pilnībā alkaholu nonīcināt, nav jau tik traki.Un tas no kāda vecuma sīkais sāk dzert ir atkarīgs tikai un vienīgi no tā, ko viņam vecāki ir iemācijuši.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×