Jump to content
akka

Jūlija nomināciju balsošana

Recommended Posts

Identy nomināciju noteikumi!

  • Katra nominācija, Tev ir jāpamato ar argumentētu viedokli, kapēc par šo cilvēku, kādi labi darbi ir darīti šajā mēnesī. [piemērs spoilerī]
  • Administrācija outsider - tapēc, kad šājā mēnesī viņš ir daudz darījis ID labā, izveidojis daudz topikus par kārtību ID, bijis bargāks, kā citus mēnešus un manās acīs mainu rindās izcēlies visvairāk.
     

Sodu tu saņemsi wp vai suspend izteiksmē obligāti, ja -

1. kārt nebūsi ievērojis augstāk esošos noteikumus.

2. kārt nebūsi KAUT VIENU, nomināciju pamatojis ar savu viedokli.

3. kārt ja būsi atstājis tukšas vietas nominējot.

4. kārt ja būsi sevi nominējis, kādā no nominācijām.

5. kārt ja Tev nebūs vismaz 40 posti un Tu būsi ierakstījis mēneša nominācijas. (Tavs posts netiks pieņemts un tiksi apbalvots ar +1wp)

6. kārt ja Tev nav tiešām kādai nominācijai uz doto brīdi mēneša cilvēks par kuru gribētu nominēt, neraksti vispār neko, bet gan izlaid un apraksti nākamo nomināciju.

 

 

Administrācijas darbinieks - Šī mēneša labākais, centīgākais administrators.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr)

DD2 Admins - Labākais serveru admins -

JB Admins - Labākais serveru admins -

SURF Admins - Labākais serveru admins -

DR - Admins - Labākais serveru admins -

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu,

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors.

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool.

SPAMERIS - šī mēneša lielākais spameris.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve.

 

Balsojam līdz 10.08.2013 ( ieskaitot )

 

Labākajiem šāda te ( NOTM_IDENTY_AKKUCIIITS_SHAIZE_EDITION.png ) balviņa.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Šī mēneša labākais, centīgākais administrators. AKKa 24/7 online. un vienigais kurs tagad ir. ^_^

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderatoR BENDER agrak neloti tu man patiki. bet ka mods tu labi pildi savu darbu. palidzi and utt

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr) Klavs serveris pilns . tautas daudz un ari ka SA pilda savu darbu.

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzēji AKKA ja kautko vajag vienmer palidzs.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors. shaizE milakais un labakais :D

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve. konca foruma redzama daudz un ari serveros ir aktiva.. nav gudraka bet tomer.

Lietotajs.ALMIGHTY JOREN foruma aktivs vienmer redzu. serveros ari loti aktivs.

Edited by Galva
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Šī mēneša labākais, centīgākais administrators. AKKA - vienīgais ko Administrācijas, kurš katru dienu pavada vismaz stundu IDenty`a, dara savu darbu kā vajag, vienīgais kurš ziedo savu laiku IDenty`am , vismaz manās acīs ir viņs izcēlies.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas. Bija BAZILISKS'- kauvtai vairs nav, bet bija aktīvs viņš, nekavējās izskatīt sūdzības, izskatija kā vajag, manās acīs izcēlies no BT locekļiem ir viņš.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr) JB - Klāvs - Cilvēks kurš ziedo laiku JB , aktīvs serverī , kautvai ar vairākiem nikiem iet, protams pats mani arī pasauc uz JB lai ienāku paspēlēt, pasaucu viņu lai saved serveri kārtībā , cilvēks kurš neatšuj kad palūdz sakarā ar JB , kad kautko paprasu sakarā ar JB , atbild uzreiz. un jā ..

DD2 Admins - Labākais serveru admins - blR- CIlvēks kurš gago par vārdu ''bļe'' neviss kā citi, ļauj lamāties , pats arī es lamājos kad ir admini iekšā, bet mani negago, bet viņš soda pārkāpējus kā vajag un ir aktīvs.

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu,- Jorens - Ielīdīs kautvai topikā kur nav atļauts, ātri tā teikt ''izaudzis'' , posti nez no kurienes tik ātri uzradās , jā , sēž dienu un nakti te.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors. - Psai - aktīvākais GFX sadaļā tagad, patīk arī viņa ļoti darbi, un jā , acīs iekritis viņš

SPAMERIS - šī mēneša lielākais spameris. - Jorens - Iespamos kur vien varēs, patīk spamot, jau kādu laiciņu ir šeit, un katrā topikā kuru uztaisa kāds, viņš iespamos , kautvai bezsakaru xD

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve. Mazā -Aktīva forumā , kauvtai neposto tik bieži, bet pa čatu ņemās vairāk nekā citi , aktīva forumā un arī serveros , acīs iekritusi viņa no [ Girl Next Door ]

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - šitas laikam būs Tīģeris, jo pedējā laika viņš ir diezgan aktīvs, akka protams aktīvāks, bet neredzu nevienu kurš kaut kā censtos, tāpēc došu tīģerēnam.

Moderators - Viss aktīvākais no moderātoriem domāju ir Vovans, visu laiku redzu viņu forumā, un domāju viņš veic savu darbu labi, tāpēc došu Vovanam.

SURF Admins - Labākais serveru admins - Šitas pienākas FD_DOG, viņš ir tiešām ļoti labs admins, un arī pie reizes aktīvs. Labi veic savu darbu.

DR - Admins - Labākais serveru admins - Nezinu pat kam dot, iedošu Vitai, jo, sen jau te adminē, nekur nepazūd, pašvaka tā aktivitāte protams, man jau ne labāk, kad bija aktīva, labi veica savu darbu.

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis - Vispār man ir daudz palīdzējuši, bet vis vairāk no visiem palīdzējis Despis, tāpēc došu Despim.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors. - Protams ka shaize, man patīk visi viņa darbi, tāpēc došu shaize'i

Aktīvais - akka ir ļoti aktīvs gan serverī gan forumā, akka'm pienākas.

Oldschool - Arturs.B, te nav ko skaidrot, viss uzticamākais no odschool'iem. Un vis oldschooligākais.

Girl next door - šis pienākas puseite'i, jo, viņa ir aktīva meitene, bieži redzu viņu forumā.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - AKKA- vienīgo, ko esmu redzējis strādājam iekš ID.

Serveru administrātors - Rebeka- šis admins, jo esmu redzējis strādājam visos serveros!

DR - Admins - Oldschool- šis cilvēks, jo viņu esmu saticis dr serverī visbiežāk un ir ieviesi jautrību, kad tur ir pavisam garlaicīgi.

Lietotājs- Jorens- ir weba redzēts neskaitāmas reizes!

SPAMERIS - Nu protams, kas gan šajā mēnesi bija lielākais spamers kā protams Jorens!

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Šī mēneša labākais, centīgākais administrators. MadYoga dažas dienas redzēju šeit ar to pietika, lai serveros visi dancotu uz pirkstu galiņiem.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators. Vovans Dara darbu godam.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas. Bazilisks, bet laikam viņš vairs nav Banteam.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr) Rebeka prieks ka cilvēks cenšas.

JB Admins - Labākais serveru admins - Bazilisks soda visus parkāpējus.

SURF Admins - Labākais serveru admins - FD-DOG Aktīvi ir online

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu, Jorens ka ienāku tā viņš te.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors. Psai patīk viņa darbi.

SPAMERIS - šī mēneša lielākais spameris. Jorens šeit nav ko piebilst, bet es gribu zināt cik tev jau wp. :D

Edited by Spriditis*
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Tīģeris, nez kapēc bet baigi iekritis acīs gan čatā, gan serverī.

Moderators - vovans, veic savu darbu labi, un paspēj uzspēlēt arī serveros.

Banteam - BAZILIKS, vienmēr paspēj izskatīt visu pirmais.

Serveru administrātors - Klāvs,bieži uzturas serverī un forumā, nekad neatsaka palīdzēt.

DD2 Admins - blR vienīgas admins ko zinu dd2, un man šķiet labi pilda savu darbu

SURF Admins - Nu nez man liekas, ka FD_DOG, vienkārši ir ļoti aktīvs, un kārtīgi pilda savus peinākumus

DR - Mazaa, bieži uzturas serverī, pilda savus pienākumus, izpalīdz citiem.

Palīgs - Despis, aktīvs, nekad neatsaka un vienmēr mēģina, ko darīt lietas labā.

Girl next door - Mazaa, ļoti aktīva serverī, gan kā admine, gan spēlētāja, vienmēr kopā var pasmieties, tdēļ atdošu šo nomināciju viņai.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Akka, ļoti daudz palīdzējis lai gan ir administrators un ir daudz darba jādara IDenty , bet ir aktīvs arī serveros.

Moderators - vovans, veic savu darbu labi par katru sīkumu liek WP.

Serveru administrātors - Klāvs, jo labi pilda savu pienākumu, un ir draudzīgs.

SURF Admins - Dzabars , jo vienīgais surf admins ko zinu ;D

DR - Mazaa, serverī uzturas bieži , un arī vienīgais admins/e ko zinu.

Palīgs - Despis, ja ir neiskaidrības tad vienmēr vēršos pie Despja.

Girl next door - Mazaa, ir ļoti interesanta meitene , parunājam gan skype gan kopā uzspēlējam ID serveros.

GFX - Shaize. vienozīmīgi un nekad tas nemainīsies , jo man viņa darbi liekas idēāli, un arī palīdz itiem ar darbiem ja ir neskaidrības, vienmēr ir gatavs palīdzēt ar PS ja kko nesaprot.

Edited by -Pr1vacY#
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Šī mēneša labākais, centīgākais administrators. Šī persona jau vairākkārt tikusi pie šīs nominācijas, bet nu es arī uzskatu ka Akkucītis ir pelnījis šo nomināciju, jo konkursi tiek rīkoti. Neaizmirsti par votw konkursu tikai.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators. Cik nu jūlijā esmu bijusi iekšā forumā, aktīvu darbību esmu manījusi gan no babbuča, gan arī no vovana. Abi soda vienlīdz labi, savu balsi došu babbucim. :)

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas. te nu jāmin Bazis, lai gan pakāpies augstākā statusā, bet no BT viņš bija aktīvākais un ātri izskatīja sūdzības.

SURF Admins - Labākais serveru admins - Tomsis, bargais puika, ar savu melno humoru or smth ;D cik reti esmu spelejusi srufu, viņš soda pārkāpēju.

JB Admins - Labākais serveru admins. - Bazils, jo piespieda mani likt viņam šo nomināciju.

DR - Admins - Labākais serveru admins - Panducītis jeb oldschool. aktīvs viņš ir visu laiku un ir diezgan ilgu laiku šajā amatā.

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu. F0cus, vai kāds nu tur viņam ir jaunais nicks. kko saspamos utt, ne pa ķeksi.

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem. MadZiemelis ir pazudis un nenāk atpakaļ. :( Nominācija viņam.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors. Patīk shaizītes darbi vissssssvairāk. -.-

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika. Benders, visu laiku kā esmu forumā viņš ir iekšā, un paspēj būt lietas kursā bez maz vai pa visu.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool. Artūrs vai Elmīra, kāds nu atkal tur ir tas nicks. Pilnībā uzticos, nav ne reizi pievīlis un visu cieņu šādam cilvēkam. -.-

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve. puseite. aktīva viņa ir, varbut neraksta čatā neko tur āaaarh, bet nu neuzvedas arī kā maza meitene, ir galva uz pleciem.

 

 

____________

un oldschool, aktiiva es neesmu ari darba dēļ, brīvdienās es atpūšos, bet ne jau sēžot cauru dienu @dr. :)

Edited by Vita
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - AKKA, vienmēr redzu @identy un dara savu darbiņu :)

Moderators - Rietumbloks a.ka babbuc soda mani un citus spamerus. :)

Banteam - Nav īpaši iekrituši acīs jo Rebeka izskatīja bet no sarkanajiem fantoms. :)

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr) Rabeka, serveris kur visvairāk tautas, un viss kārtībā ir. :)

DD2 Admins - Labākais serveru admins - blR- visbiežāk ir online.

JB Admins - Labākais serveru admins - Kalnu Kaza bieži ir online, soda pārkāpējus un palīdz.

SURF Admins - Labākais serveru admins - Dzabars bieži online un soda pārkāpējus.

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu, Jorens, spameris un traks puika.

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis akka un Rebeka.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors. shaize, viss skaisti un naturāli.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve. Mazā. aktīva forumā , visbiežāk redzu un tā tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Laikam tikai es un f0cus. zinām cik daudz akka dara identy labā, tiek pirkti būsti, tiek tur un tur kaut kas pielabots, kaut kas papildināts, arī šomēnes viņš ir pelnījis šo nomināciju.

Moderators - Cik pēc logiem esmu skatījies, tad manās acīs ir iekritis vova. Korekts, pareizs moderators, ne vienmēr liek wp, ļoti daudz nohaido postu, lai cilvēks saprot bez wp, ka tā nevar. Malacis, moderators uz goda. :)

Palīgs - Sesks, viennnozīmīgi, kā ir problēma - būs klāt un ierakstīs ko gudru un arī pareizu, vairāk tik gudrus cilvēkus šeit.

GFX - Viennozīmīgi psai, ar savām idejām un kā arī čatā cīnijās par "Zieloni", malacis, keep it so.

Oldschool - Cik manāms čatā, tad acīs ir iekritis kaut vai tas pats Artur.B, lai jau arī puikam tiek, rakstās čatā. Arī kaut cik vairāk redzams forumā, nu hz, iekritis man acīs viņš. :)

Link to comment
Share on other sites

Moderators - Benders. Jo viņš ir stingrs kā vērsis, dabuju +1wp no viņa xD

Banteam - Klāvs, jo viņš pilda ban team pienākumus. Īsts vīrs.

Serveru administrātors - Klāvs, jo ticu viņš to spēj labāk nekā citi un vienīgais kas sataisija, lai man serveros ir slikti. xD

Palīgs - Visi, jo man nav draugu. :foreveralone: Bet tā psai. palīdzēja ar daudz ko, pat viņam nezinot.

Sliņķis - Yogijs. :damn: , Despis neredzu forumā.

GFX - psai, vienā vārdā patīk viņa darbi.

Aktīvais - Klāvs, pilda bt, servera admina pienākumus

Oldschool - A.B Cilvēks kurš ir vec, kā pasaule. :) ļoti forš oldscoolers.

Girl next desk - Mazā. http://www.bildites.lv/images/98c3m52qgmmjtaalk3dq.jpg bez komentāriem, cilvēks neapvainojas par šiem maniem debīliem jokiem. :)

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Kā jau vienmēr - akka, jo ir ļoti aktīvs forumā, un savu darbu dara labi, tikai neaizmirsti par votw.

Moderators - Domāju, ka šo nomināciju ir pelnījis Vovans, jo savu darbu dara labi un pienācīgi soda pārkāpējus.

Banteam - BAZILISKS, lai gan viņš vairs nav banteam, bet savu pienākumus pildīja, un izskatīja ļoti daudz sūdzību.

Serveru administrātors - Klāvs, jo no serveru administrātoriem ir visaktīvākais, un jb apgrozās visvairāk cilvēku.

SURF admins - Dzabars, vienmēr ieejot serverī redzu tieši viņu, prot rīkoties ar acc, un soda pārkāpējus.

DR admins - Pēdējā laikā sanācis tā biežāk iegriezties dr, domāju, ka šo nomināciju ir pelnījis Rupucis, jo bija aktīvs un pildīja savus pienākumus.

Lietotājs - f0cus., sēž forumā 24/7.

GFX - Shaize, vienkārši visvairāk patīk tieši viņa darbi.

Aktīvais - Pure, serverī ir ļoti aktīvs, tāda sajūta, ka nemaz no datora nenoiet. Arī forumā ir aktīvs.

Oldschool - Artur B., manuprāt, no visiem oldschool ir visaktīvākais forumā.

SPAMERIS - f0cus., visu laiku spamo čatā, arī šobrīd.

Girl next door - šo ir pelnījusi Mazā., jo gan forumā, gan serveros ir ļoti aktīva.

Edited by Mandariins.
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka, jo darbu labi dara, aktīvs forumā, kā arī aktīvs serverī.

Moderators - Vovans, jo aktīvs ir, wp dod un dara savu darbu labi.

Banteam - BAZILISKS, jo daudz un ātri sūdzības bija izskatījis, bet vairāk viņš banteam nav, kā skatos.

Serveru administrātors - Klāvs, jo diez gan aktīvs, draudzīgs un smieklīgs ar.

DD2 Admins - Labākais serveru admins - blR, jo viss biežāk online.

JB Admins - Labākais serveru admins - BAZILISKS, jo noteikumus iegaumē un soda vainīgos.

SURF Admins - Labākais serveru admins - FD_DOG, jo izskatas, kad viņš pilda noteikumus un patiesība nezinu daudz surf adminus.

DR Admins - Labākais serveru admins - Oldschool, jo ir aktīvs un ir jau laiciņu admins dr'ā.

Lietotājs - Jorens, ir redzēts daudz reizes, aktīvs.

Palīgs - Despis, nejautāju pēc palīdzības bieži laikam, bet Despis ir kādu reizi palīdzējis.

Sliņķis - MadZiemelis, jo nav redzēts ilgi.

GFX - shaize, jo viņa darbiņi ļoti patīk, aw.

Aktīvais - Klāvs, ļoti aktīvs gan forumā, gan serverī, kaut arī nikus maina.

Oldschool - Arturs B., viss aktīvākais salīdzinot ar citiem oldschooliem.

SPAMERIS - Jorens, jo iespamos kur vien varēs.

Girl next door - Mazā, jo aktīva forumā, tik pāris reizes esmu redzējusi serveros.

Edited by Bu4a.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×