Jump to content
akka

Jūnija nomināciju balsošana

Recommended Posts

Administrācijas darbinieks - Šī mēneša labākais, centīgākais administrators. Šeit savu balsi došu Akkucītim, jo viņš rīko gan votw konkursus, gan arī uztur kārtībā forumu.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators. Šeit balsi došu rietumblokam, jo viņš uzpasē, soda tos, kuri ir pelnījuši sodu.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas. Bazilisks, te nu bez komentāriem. šo darbu viņš pilda godam.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr) balss tiek zixim, jo ja agrak visu laiku kašķējāmies, tad tagad ir tā, ka es varu šo to pajautāt un neatsaka. es uzskatu, ka viņš šo darbu pilda ļoti labi.

JB Admins - Labākais serveru admins - TnT. viņš soda un nežēlo, cik es esmu serverī iekšā. cilvēks ar gudru prātu, māk domāt āķīgus jautājumus un ar savu personību ir izpelnījies manu balsi.

DR - Admins - Labākais serveru admins - te balsi došu pandai jeb oldschool, jo viņš māk būt gan nopietns, gan arī jautrs, un dr admina statuss jau ir ilgu laiku.

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu - amm, šeit focus laikam jāmin, jo viņš ik pa laikam ieraksta kko ne pa ķeksim un iekomentēs arī ne pa tēmai.

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis - man visvairāk ir palīdzējis amm Ryan, gan ar F1 konkursu, kas bija, kad jautāju kkādas tizlas lietas, ko jau biju aizmirsusi par F1, visbiežāk gan par spēlētājiem, kuri spēlē vai nespēlē.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors. - tā kā Shaize man uztaisīja parakstu, bet tas nav tikai tapēc, es dodu savu balsi. man patīk, ka viņa darbi ir ar, manuprāt, kaut ko atšķirīgu. tur ir kāda odziņa, kas mani piesaista.

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika. es nezinu kā, bet kā ienāku tā Klāvs ir iekšā forumā un dara savus pienākumus. mana balss tev.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool. te nu bez vārdiem. tas ir Artūrs B. Viņš ir ļoti pozitīvs cilvēks, un nekad nav pievīlis kādu, tādēļ mana balss tev.

SPAMERIS - šī mēneša lielākais spameris. Znt, visu laiku raksta, raksta. ;D ne pa tēmai, bet raksta.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve. Minkucis strādā, tapēc tas nav nosodāmi, bet tā kā jāliek ir visaktīvākā, tad tā nu būs Lauriņa [puseite]

 

 

^_^

Edited by Vita
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Nu, bet loģiski, ka akka, jo visu laiku izpalīdz citiem, ir aktīvs un saprotošs, pretimnākošs.

Moderators - Simplijs un Benders. Aktivitāte ir pārsteidzoša, amatu dara atbilstoši vajadzībām, un uz provokācijām neispringst.

Banteam - Bazilisks. Ļoti lieliski pieprot savu darbu, un dara to no sirds.

Serveru administrātors - Kāsis. Viņš izpalīdz parastiem lietotājiem atrisināt arī problēmas, ja tādas ir radušās.

DR - Admins - zixis. Par šo fruktu jau komentārus nevajag. :D 24/7 xD

Palīgs - Visi šā mēneša laikā ir bijuši ļoti izpalīdzīgi.

Girl next door - Visas ID Meitenes ir labākās! :)

 

 

 

Vērtējums netiek uzskaitīts. Kārtējais, kurš neprot izteikt savu viedokli. /rietumbloks/

Link to comment
Share on other sites

Tikai izredzētie!

  • Administrācija: Grūti iedomāties, kāds pašreiz būtu ID bez akkas. Pārējie melnie ir aizgājuši pensijā un akka ir palicis vienīgais kam vēl ir laiks un gribēšana kaut ko darīt. Cepuri nost! Malacis, viens pats cenšas ar visu tikt galā un kontrolē situāciju un starp citu - viņam sanāk. Galvenais, brāl, kolēģi, priekšniek, nemet plinti krūmos pie pirmajām problēmām un lai spēks ir ar tevi. Veiksmi turpmāk un paldies tev par tavu pacietību un ieguldīto darbu ID attīstībā.

  • Moderators: Ar nožēlu jāsaka, kad šo nomināciju nepiešķiru nevienam no saviem kolēģiem. Kāpēc? Jo uzskatu kad neviens no Jums nav to pelnījis. Protams, es neapgalvoju kad es esmu, bet nu .. Uzskatu, ka moderatora pienākumos nav standarta pienākumi, respektīvi, slēgt/pārvietot/dzēst foruma saturu/tēmas vai brīdināt lietotājus par pārkāpumiem. Protams, tas arī ir svarīgs kritērijs, bet tomēr - moderatoram ir jādara kas daudz vairāk, piemēram, jāorganizē kaut kādi pasākumi ( ne mīti, bet vispārīgi ), jāveido noteikumi, jāseko līdzi ID gaitām, jāatbalsta administrācija, jāiegulda savas idejas turpmākajai ID attīstībai un pats galvenais, uzklausīt lietotāju vajadzības un censties tiem palīdzēt kā vien var, nevis pateikt kad viņš ir pilnīgi debīls, jo redzies pirmo reizi ir atvēris "Sony Vegas".

  • Serveru administrators: Viss mazāk līdzi sekoju šiem grupas pārstāvjiem, bet tik cik ir iekritis acīs un ir nācies piefiksēt, tad varu uzslavēt divus jaunekļus. Man gan grūti ir adot šo nomināciju kādam konkrētam personāžam, tāpēc, balsoju par abiem - Klāvs un Kāsis. Lielisks un spožs piemērs, kādam ir jābūt serveru administratoram. Malači, tiešām savu darbu dara lieliski. Seko līdzi visam, ir lietas kursā par visu, cenšas uzturēt savu darba galdu kārtībā.

  • Ban Team: Bez divām domām, varu apgalvot kad šo nomināciju godam ir nopelnījis BAZILISKS. Malacis, neskatoties uz to kad daudz troļļojās un ir savācis savu heiteru klubiņu, viņš tiešām savu darbu dara lieliski. Sūdzības ir izskatītas laicīgi un korekti, bez kļūdām. Liels pluss ir tam, kad viņš pats ir arī neliels drots konkrētajos serveros, līdz ar to, viņš ir lietas kursā par notiekošo un spēj apzinīgi un apdomāti pildīt savus pienākumus.

  • Oldschool: Bez komentāriem, Valch un Kemito.

 

Paldies par uzmanību!

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - droši vien citi arī dara daudz labu darbiņu, bet es to nespēju objektīvi novērtēt. Aktīvākais šķiet akka, rīko savu ierasto VOTW, lai gan tagad bremzē ar balsošanu, jo esot darbs. Kā arī bieži redzams serveros, patīk pavārīt sūdus.

Moderators - jāiedod rietumblokam, jo laiciņu iepriekš viņu neredzēju, nebija moders. Pagāšmēnes aktivizējās, uzreiz varēja pamanīt, kā arī veic update foruma noteikumos.

BanTeam - nav neviens pelnijis. Visi bija slinki pēc suņa. Iedošu vismaz BAZILIIKAM, centās izskatīt normāli un ātri JB sūdzības, lai gan sūdzības par sevi nevērtēja pārāk objektīvi, bet nu labi, lai jau tiek.

Serveru administrātors - kaņešna, ka tas ir Klaavs, normāli uzcep JB konkursus, kā arī iemauc pakapāt serverī. Tikai nabagam alfabēta burtiņus mazliet apgrieza, bik retāk tagad ieiet. +pietiekoši aktīvi tusē pa forumu.

JB admins - visi daudz maz vienādi bija, ne ar ko īpaši neizcēlās. Vienīgi jūnija vidū vai sākumā aktīvāks bija TnT, tas tā iekrita acīs. Kā jau kolēģi izteicās, ātri pieņem lēmumus, kā arī pati spēlēšana šķita interesantāka, jautrāka, kad viņš bija online.

Girl next door - nominēju Mazo. Bļaustās šoutbox'ā, ka bail paliek. Kā arī serveros manāma biežāk. Cilvēks aktivizējies pa vasaru.

 

 

 

Es moderators jau esmu šeit kopš es šeit reģistrējos, pa lielam. Iepriekšējais segvārds babbuc, uz mirkli tiku atstādināts, bet kā jau redzat, atkal esmu zirgā. /rietumbloks/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×