Jump to content
akka

Jūnija nomināciju balsošana

Recommended Posts

Identy nomināciju noteikumi!

  • Katra nominācija, Tev ir jāpamato ar argumentētu viedokli, kapēc par šo cilvēku, kādi labi darbi ir darīti šajā mēnesī. [piemērs spoilerī]
  • Administrācija outsider - tapēc, kad šājā mēnesī viņš ir daudz darījis ID labā, izveidojis daudz topikus par kārtību ID, bijis bargāks, kā citus mēnešus un manās acīs mainu rindās izcēlies visvairāk.
     

Sodu tu saņemsi wp vai suspend izteiksmē obligāti, ja -

1. kārt nebūsi ievērojis augstāk esošos noteikumus.

2. kārt nebūsi KAUT VIENU, nomināciju pamatojis ar savu viedokli.

3. kārt ja būsi atstājis tukšas vietas nominējot.

4. kārt ja būsi sevi nominējis, kādā no nominācijām.

5. kārt ja Tev nebūs vismaz 10 posti un Tu būsi ierakstījis mēneša nominācijas. (Tavs posts netiks pieņemts un tiksi apbalvots ar +1wp)

6. kārt ja Tev nav tiešām kādai nominācijai uz doto brīdi mēneša cilvēks par kuru gribētu nominēt, neraksti vispār neko, bet gan izlaid un apraksti nākamo nomināciju.

 

 

Administrācijas darbinieks - Šī mēneša labākais, centīgākais administrators.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr)

DD2 Admins - Labākais serveru admins -

JB Admins - Labākais serveru admins -

SURF Admins - Labākais serveru admins -

DR - Admins - Labākais serveru admins -

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu,

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors.

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool.

SPAMERIS - šī mēneša lielākais spameris.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve.

 

Balsojam līdz 10.07.2013 ( ieskaitot )

Link to comment
Share on other sites

Moderators - vovans daudz redzēts forumā un dara savu darbu labi.

Banteam - Bazilisks tomēr ir sūdzības par tevi serveros bet foruma izskati sūdzības kā vajag

JB Admins Dr.Zoidberg redzēts serverī daudz un arī pilda savu darbu, man liekas viņam pat sms acc

GFX - Shaize Smukus darbus ieliec savā galerijā

Girl next door - Ki4inja aktīva jauna meitene kura forumā ir redzama katru dienu.

Palīgs - Klaavs - ir palīdzējis iekš serveros un arī ja kaut ko uzprasu vienmēr palīdz

Edited by Galva
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks- Akka, redzu tevi te vienmēr kā ienāku.

Moderators- Vovans, nežēlo nevienu un wp visus kaz bāž degunu kur nevaig.

Banteam- Baziliks, darbu pilda ideāli un tas kas notika adminu sadaļā uz to neskatīsimies.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka, akka un vēreiz akka, ir kāds cits ? akka sēž online praktiski visu laiku, identy`am ziedojis daudz sava laika, arī uzuras forumā aktīvi, kautvai neraksta šoutboxā neko, bet skatās uz mums no malas, un taisa topikus kurus vajag aktīvi.

Moderators - vovāns , kur kāds jauniņais iebāž degunu kur nevajag, uzreiz klāt, un iedod wp, arī kvai kāds cits, ieposto kur nevajag, iedod wp, aktīvs pats arī ir forumā.

Banteam - BAZILISKS , nekavējās izskatīt sūdzības, nosēž no rīta līdz vakaram pa forumu,

DD2 Admins - blR , iejiet dd2, kvai nav cilvēku, pagaida kamēr sanāk tauta, cilvēks kurš gago mutes palaidējus, kvai uzreiz pēc vārda [ bļe ] , bano uzreiz, nevilcinās , negaida īsto momentu, kautvai ir pa mazākās aizdomas kad ir kuberis, utt , slayo misijas nepildītājus , kiko , stundu krājējus, afk`erus. spēlē visu laiku, ka tik ir kaut viens cilvēks.

JB Admins - Klāvs, aktīvi sēž jeilbreikā, bano kurus pienākas, novada ideāli IDP geimus, parastās dienas arī vada normāli,

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks- Akka, jo daudz man ir palīdzējis un daudz laika pavada IDenty .

Moderators- Vovans, lai gan dod daudz WP bet tas norāda uz to ka . Cilvēks ir par KĀRTĪBU.!!!!

Banteam- Bazilisks, vienmēr izskata sūdzības, un neatmet ar roku , jo ir slinkums to izskatīt.

Serveru administrātors - Klāvs, jo ir ļoti, ļoti, ļoti daudz palīdzējis, un nekad nesaka kad nav laika. Viemēr izdara to ja paprasu palīdzību.

SURF Admins - Dzabars, dara savu pienākumu labi un aktivitāte arī ir laba. Ja tu jau esi dabūjis vienu nomināciju tad jau lkm tev arī šī pienākas.

Girl next door - Mazaa. ,jo aktīvi uzturas fōrumā un čatā, un arī aktīva IDenty serveros it īpaši JB .

GFX - Shaize. ,ļoti patīk viņa darbi kā tādi un ir arī man uztaisījis Signature, ir draudzīgs, kā viņš saka : ''Patīk izmēģināt ko jaunu.!''

Edited by -Pr1vacY#
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka, manās acīs vienmēr redzu, ka vismaz no malas esi šeit un nepamet darbus novārtā, brīžiem cūciski izturies, bet varbūt jau to esi sapratis. Labi pilda savus pienākumus un bieži uzturas forumā, paldies par darbu.

Moderators - Benders, pienācīgi soda un acīgs visās foruma sadaļās, neļauj pārkāpt noteikumus un zina ko drīkst un ko nedrīkst.

DD2 Admins - blR-, jo šis spēlētājs šo ir pelnījis būtībā katrā mēneša nominācijā par labāko DD2 adminu, jo Bleideris ir adminu paraugs un labs spēlētājs, labi atpazīst čīteru un sūdzību no šī cilvēka vispār nav un varam tikai priecāties par tādu adminu.

Palīgs - Despis, palīdzējis man vairākkārt un nekad nav atteicis palīdzēt vai izpildīt kādu lūgumu, atsaucīgs un saprotošs cilvēks.

GFX - Atdošu šaize`m, jo ļoti labs ps meistars, taisa skaistus darbus un ir draudzīgs, ļoti labi un objektībi kritizē citu pšoperu darbus un prot novērtēt cita darbu kā arī savējo, ļoti patīk šaizes darbi.

Oldschool - Padudušais (Artur B.), jo pēc aiziešanas vēl joprojām biežs foruma iemītnieks un no citiem oldschooliem atšķiras ar to, ka nedzen kaudzi huiņas un pasaka kautko normālu un patīkams sarunu biedrs, vairāk tādu.

Girl next door - Mazaa, aktīva foruma lietotāja, pievienojusies salīdzinoši nesen, bet izrāda lielu aktivitāti, nerunā stulbības un arī aktīva serveros, patīkami.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka, jo visvairāk no administrācijas uzturas forumā, veido konkursus.

Moderators - vovans, pārskata visus komentārus un nežēlo wp, ja tie ir vajadzīgi.

Banteam - BAZILIKS- vienmēr ir laiks, lai izskatītu kādu sūdzību! Sūdzības izskata ļoti ātri.

Serveru administrātors - Klaavs Veido katru nedēļu konkursus, zin visu kas notiek viņa serverī.

Palīgs - akka, šomēness izdarīja ļoti daudz manā labā.

Oldschool - Pazudušais visvairāk esmu viņu ievērojis forumā no OldSchool gan čatā , gan topic komentāros.

Girl next door - Mazaa, visvairāk esmu ievērojis viņas gan čatā , gan www.plug.dj/identy-1

Edited by nipper
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks- Despis,ļoti bieži uzsturas serveros,kā arī ir ļoti daudz palīdz,nekad neatsaka lūgumu.

Moderators- babbuc aka rietumbloks,ļoti adekvāti pieņem lēmumus par sodiem,ļoti bieži uzsturās forumā,kā arī ļoti bieži maina statusus.

Palīgs - Klāvs akka kalnu kaza,palīdz kad uzjautā,nekad arī neatsaka,pēdējā laikā nonākam pie domstarpībām,bet tāpat palīdz.

GFX - Valts,viens no labākajiem id ps meistariem,piesaista tavi darbi,kā arī mans sig`s.

Oldschool - Pazudušais,kautvai arī nav pazudis,ļoti aktīvs id biedrs,kurš nekaunās no sava viedokļa.

Banteam- Bazilisksks,Ļoti ātri izskata sūdzībs,kļūdas arī nav pieļautas. 24/7

JB Admins- TnT,ļoti ātri izlemj lēmumus,arī nekļūdās.

Edited by piebriedis
Link to comment
Share on other sites

  • Administrācijas darbinieks - Ja nebūtu outsidera, ID iespējams vairs nepastāvētu. Bet tikuntā, viņš ir atvaļinājumā un iekš ID šomēnes nav rādijies, tāpat arī lāčuks un rižiks reti kad iegriežās forumā. Akka droto pie pc, rīko konkursus un bīda pamazām lietas uz priekšu, tapēc arī atdošu šī mēneša balsi akkucim.

  • Moderators - Benders un Vovans abi ir aktīvi un uzrauga forumu, bet rietumbloks manās acīs ir nopelnijis šo titulu vairāk. Kapēc? Benders un vovka tik liek wp un suspendus, bet rietumbloks pievieno notiekumus un bieži ieraksta kautko jaunu informācijas sadaļā, kā arī bargi dala wp. Tapēc rietumbloks.

  • Banteam - Es pats esmu BanTeam loceklis, bet man reāli darīt nav ko, jo es neizskatu jb/surf apelācijas un tur viņu ir dahuja i boļše, kautkādi pokemoni sūdzās par katru sīkumu un BAZILISKS ir spējīgs visu sabīdīt pa vietām. Piemiedzot aci uz nelielajiem pārkāpumiem viņš pats ir veicis, atdodu balsi BAZĪLIJAM.

  • Serveru administrātors - Par šo mēnesi ir grūti spriest, jo visi cenšās un rīko kādus konkursus, bet statu dēļ, šie konkursi izjūk. Patīk Klaava darbs, viņš godīgi dara savu darbu, uzrauga JB serveri, kur arī ir visvairāk tautas. Bet šomēnes jāatdod balss kādam no jaunajiem SA, un tas būs Kāsis, jo viņš pārskata serveri, izskata DD2 apelācijas un arī ir izpalīdzīgs cilvēciņš, man pat palīdzēja ar šo un to... ^^

  • DD2 Admins - blR- ir aktīvi apgrozās DD2 serverī un nēesmu redzējis nevienu sūdzību par viņu, so blR it is.

  • Lietotājs- f0cus un ZnT ir kā sīki prusaki un forumā varteikt sēž 24/7, nezinu īsti kam dot, grūti lemt, tapēc parcik uz doto brīdi ZnT spamo čatā, atdošu balsi viņam.

  • Palīgs - Neviens nav diži tā palīdzējis, šad tad tik kāds kautkādu ieteikumu izsaka vai pasaka dari tā/šitā... LoLā daudzi palīdz :lol:Benders man no sākumiem kautko mēģina ieskaidrot LoLā, takšto lai tad tiek viņam tā balss.

  • Sliņķis - Rižais Mārtiņš neko nedara, vismaz nēesmu redzējis, kad viņš kautko dara. Ienāk forumā šad tad, iemet kautkādu random tekstu vai uzdirš kādam un iziet ārā. Paprasi viņam kautko, aizsūtīs tevi 5 mājas tālāk. Tīģeris.

  • GFX - Valts šo mēness pārsteidza mani ar savām iemaņām C4D, ātri progressēja un skaistus darbus izveidoja. Kā arī šo mēness viņš ir bijis vissaktīvākais.

  • Aktīvais - HLTV SPY, paskatās statos, visos serveros online time nr1. Bet tā srsly, Klaavushkiņš drots.

  • Oldschool - Melnais Kaķītis, no comment, forumā bieži apgrozās un jā, tas arī viss.

  • SPAMERIS - ZnT spamo kā traks, ne tikai postos, bet arī tajā status update huiņā.

  • Girl next door - aktīvākā, gudrākā? hmm.. Gribēju jau teikt koņča, bet viņa nav gudra. :troll: mazā vislaik kautko pa čatu diršās, mandarīns serverī ārdās, nezinu, nezinu. Manās acīs diži neviena cita aktivitātē neizceļās, šīs trīs pie datora riepu audzē. Lai iet koņča, vissresnākā riepa no visām.

 

Jā, vispār, lācis ir viss biežak onlinē no visiem administratoriem, vienkārši neviens to neredz, jo lācim grupa ir paslēpta, to pat nevar atrast lietotāju sarakstā pie grupām. Respektīvi, kad viņš ir online, neviens to neredz. Cerams lācis man tagad pa kātiem nedos, kad izsklāstiju mazo noslēpumu. /rietumbloks/

Edited by MadYoga
Es forumā esmu biežāk nekā Tu vari iedomāties. /MadYoga + pizdi blokam :D
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Despis, tapēc, ka izglāba gotemu no ļaunuma.

oldschool - valchh, tapēc, ka dzer alu ar IDentiešiem. hohohoo ( Ja varētu nominēt sevi, es to darītu ).

Link to comment
Share on other sites

Banteam - BAZILISKS, bija ļoti aktīvs, un izskatīja visvairāk sūdzības.

DD2 Admins - blR-, lai arī cik bieži iegrieztos dd2, vienmēr, blR- ir aktīvs un soda pārkāpējus.

SURF Admins - nipper, ļoti aktīvs serverī, un labi dara savus pienākumus.

Lietotājs - ZnT/f0cus, abi sēž forumā 24/7, un plosās shoutbox`ā, bet balsi atdošu ZnT.

Aktīvais - f0cus., aktīvs forumā/serveros, kā arī aktīvi rosās pa plug.dj

Oldschool - Pazudušais, manuprāt, bija visaktīvākais ID biedrs no oldschool.

SPAMERIS - ZnT, apnicīgi spamo status updates, un topikos.

Girl next door - Kichinja, ļoti aktīva, forumā redzu katru dienu.

Edited by Mandariins.
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka, vienmēr dara visu, ko pajautā. Ir ļoti centīgs, daudz redzams, ka iegriežas šeit.

Moderators - Benders, vienmēr dara savu darbu korekti, visi pārkāpēji tiek sodīti, sēž ļoti daudz šeit.

Banteam - Baziliks, dara savu darbu kā nākas, ir aktīvs. Visus sūdzības tiek izskatītas ātri.

Palīgs - Klāvs, daudz palīdz, kad palūdzu, tad neatsaka, bet palīdz!

Sliņķis - Despis, pēdējā laikā jocīgs palicis un slinko daudz. :(

Girl next door - Konchinja, daudz sēž šeit, ir ļoti aktīva. Pat uzzīmēja mani :lol:

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka , how always. Aktīvs ļoti, arī serveros, rīko arī konkursus forumā un skatās lai viss būtu labi.

Moderators - Rietumbloks , ienāca pirmais prātā, jo vissvairāk no visiem redzu. Pārējie arī ne ar ko neatpaliek, taču šoreiz došu nomināciju viņam, piedodiet. ;//

Banteam - shaize , viņa darbs patīk daudz labāk kā Anša , kaut arī Ansis ir mazliet aktīvāks sūdzības un parkāpējos.

JB Admins - [Headhunterz], laikam tāds bija viņa niks. Cik nopratu tā ir galva?! . Aktīvs serverī biji ļoti, acc bija, kāpēc nē?

DR - Admins - ir un paliek zixis, kaut arī viņam nav tik daudz laika un mēs dr admini esam kautcik., viņš tāpat ir viens no aktīvākajiem.

Lietotājs- focus , sīks, mazs puisis kas spamo visur kur var, cenšas sakarīgi ko uzrakstīt, bet sanāk ne labāk.

Palīgs - klāvs , he always helps me. Vienmēr palīdz, ja ko paprasu utt..;]] daudz palīdzējis ir

Aktīvais - ZnT ? Tā tavu niku raksta? aktīvs ir, viss labi.

Oldschool - Melns kaķis, ik pa laikam kaut ko arī ieraksta čatā un iejiet online. Vissvairāk asocējas ar oldschool.

Girl next door - Vita vai Mandariins, bet šoreiz tā būs Mandariins , jo viņa ir vairāk redzama un aktīvāka. ;)

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - laikam neviens nekad nespēs pārspēt akku viņas varenībā. Lai tiek tev akkucīt...

Moderators - hi, viennozīmīgi, ka simplijs. Soda bargi visus, un bez atlaidēm. Kaut arī viņš ir "pipuks" xD

Banteam - Dotu BAZILISKAM, bet lai iet šoreiz shaize. Čalis cenšas....

Serveru administrātors - tā kā, pārsvarā es uzturos @ JB, tad protams, ka šo nominācijas balvu saņem Klāvs a.k.a Kalnu Kaza (īstenībā viņš ir parasta kūts kaza xD)

DD2 Admins - gribu uzslavēt GT-EX... Laikam šomēnes tieši viņš un tikai viņš ir pelnījis tādu godu būt Mēneša labākais DD2 admins.

JB Admins - Kurš nu cits, ja ne [HeadHunterz] a.k.a Galva. Kā jau vienmēr, Kārtības uzturētājs....

SURF Admins - nav ne jausmas.

DR - Admins - laikam Zixis... jo pārējos es labi nepazīstu.

Lietotājs - nu te laikam būs grūti pārspēt f0cus'u. Čalis vislaik pļurkst. Poh, pa tēmai, beztēmā, galvenais , ka pļurkst xD

Palīgs - manās acīs iesitās šomēnes vovans.... Ir manīti mēģinājumi palīdzet, un parasti tie beidzās ar labām beigām!

GFX - Valts. Ilgi domāju, kam iedot šo godu, viss izšķīrās pēdējā mirklī. Ja ne tie daiļie tavi pēdējie darbi Valt, es atdotu šo godu shaize'm.

Oldschool - Pazudušais a.k.a Artur B. - īstens ID patriots. Viennozīmīgi labākais Oldschool biedrs!

SPAMERIS - ZnT- vienmēr iebāž savu lielo muti, tur tas nav vajadzīgs :D

Girl next door - Mandarīns. Nezinu kāpēc, bet šī meitene liek smieties. Atdotu tev šo nomināciju ;)

 

P.S Tādas nu ir manas šī mēneša nominācijas. Veiksmi visiem, jūsu Ryan Sykes!

Edited by Ryan Sykes
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Šī mēneša labākais, centīgākais administrators - Tas pienākas Yogam, nezinu kāpēc Yogam, bet viņam, visi stāsta ka viss aktīvākais, varbūt tāpēc.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators - Vovanam, protams, viņš labi veic savu darbu, kā arī laba atmiņa ;d, ja atcerās ka tāds video jau bija, u.t.t

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas - Banteam, protams Shaize'm, jo ātri izskatīs jebkuru sūdzību, un māk atpazīt čīterus ;d

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr)

- Zixis, kāpēc zixis? jo es viņam uzticos, domāju viņš veic savu darbu lab, vizsmas cenšas.

SURF Admins - Labākais serveru admins - Suncs, protams, visu laiku kad esmu serverī, viņš tur jau droto, un pieskata serveri, dažreiz arī paķēmojas, bet tas tā.

DR - Admins - Labākais serveru admins - Vita, vislabākā admine, nekas ka ar aktīvitāti pieklibo, bet pašam ne labāk, ļoti labi veic savu darbu. Un bano čīterus.

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu - Znt protams, vienmēr kaut ko spamo, čato, dirš akkam virsu :D, bet tā jau apslēptā mīlestība pret akku. vne?;d

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis - Visvairāk man ir palīdzējis Despis, tāpēc viņam pienākas Palīgs.Despis tiešām man ir daudz palīdzējis.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors - Shaize, visskaistākie darbi, mīlu :wub:, gl.

 

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika - Šitas pienākas akka'm, jo kad ieeju forumā viņš vienmēr sēž un uzrauga serveri.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool - Tas patiešām ir Arturs.B a.k.a Pazudušais, viņš tik tiešam ir oldschool ;d Vis uzticamākais cilvēks, Artūram arī uzticos, jo zinu ka vīņš nav tāds cilvēks, kurš varētu appist tevi.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve - iedošu puseite'i, jo kādreiz kāpājam dd2, bij interesanti :D domāju viņa ir pelnijusi šo Girl next door.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Šī mēneša labākais, centīgākais administrators.- Akka, praktiski visu laiku sēž forumā, čatā gan pēdējā laikā retāk iegriežas, bet ir gan aktīvākais, gan izpalīdzīgākais.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators.- Vovans - Domāju, ka labākais Moderātors, nedod nekādus liekus Wp, ir aktīvs gan forumā, gan serveros.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas.

Viennozīmīgi Shaize, pēdējās dienās gan kautkur pazudis, bet mēneša sākumā un visū bija ļoti aktīvs, un izskaīja ātri visas sūdzības.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr)- Klaavs- Pats labākais SA, kāds vien varētu būt, kad kautko prasa vienmēr izdarīs.

DD2 Admins - Labākais serveru admins - GT-EX- Vienmēr, kad DD2 būs cilvēku viņš arī būs online, un pildīs savus pienākumus.

JB Admins - Labākais serveru admins - Biezpienc, Aktīvs serverī, pienācīgi pieskata serveri, nedod liekus banus, un ir nopietns.

SURF Admins - Labākais serveru admins - Šo tiešām nav kam dot, jo kad parasti ieeju serverī tad tur neviena nav, vienīgo kuru var sastapt ir Kreklins iz RR, bet tas arī ir tikai vēlos vakaros, vajadzētu darīt, ko lietas labā, jo ir admini kuri pat mēnesi nav bijuši online.

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis - Klaavs Vienmēr, kad kautko uzprasa, izdarīs, nekad, nepateiks "nē" vai kautko tādu.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve.koņča laikam no datora vispār neatiet, vienmēr, kad ieskatos čatā, viņa jau ar kādu sarakstās.

Edited by Dzabars
Link to comment
Share on other sites

<<< Administrācijas darbinieks- akka, ļoti biezi uzturas forumā, uztur forumu kārtībā un bieži ienāk apraudzīt serverus

 

Serveru administrātors- klaavs, JB vienmēr ir kārtība un pats ļoti bieži spēlē serverī

 

SURF Admins - nipper aktīvākasi surf admins, zin ko dara,labākais timeline!!

Edited by Bender
nepietiekami posti
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Akka , prakstiski lielāko daļu laika pavada šeit forumā , strādā aktīvi ja tas ir nepieciešams.

 

Moderators - Vovans , savu darbu veic ļoti āši un atbildīgi , forumā aktivitāte priecē.

 

Banteam - Shaize , ļoti ātri un labi veic savus pienākumus , pēdējās dienās nav manīts , bet darbs pildīts ir godam.

 

Serveru administrātors - Klaavs , šo nomināciju ir jādod viņam , JB serveris tiek ļoti popularizēts un tas ir pateicoties Klaavam.

 

Lietotājs- Focus , lielu daļu pavadu forumā un visu laiku man viņš acīs krīt, aktīvs forumā.

 

GFX - Shaize , esmu redzējis šos veidotos darbus , ļoti patīk , la iet.

 

SPAMERIS - ZnT , noteikti tev šī nominācija jādod , visu laiku kautko spamo bez apstājas :D

 

Girl next door - Kichinja , forumā ļoti aktīva , retu reizi ir tā ka neredzu viņu sēžam forumā , nominācija tev :)

 

 

 

Ar Cieņu GT-EX !

 

 

 

Sasodīts, tak iemācāties vienreiz normāli izteikties. Šīs nominācijas netiek ieskaitītas un tu saņem brīdinājuma punktu, par to kad tev nav pamatots viedoklis, haha. /rietumbloks/

Link to comment
Share on other sites

moderators - ir 3 moderatori bez manis, vova - ticis pie ps3, it kā neredzu forumā, bet visi raksta, ka baigi labi strādā un tā. wtf? cilvēki... šoreiz vovam arī nebūs balss, nav pelnījis. Benders sēž gaterī, arī nav nopelnījis. Ir palicis tikai viens - Mārtiņš, objektīvs, korekts un izpalīdzīgs cilvēks. Uzrauga forumu kā savu bikšu kabatu, tas ir labi, tik mazliet pārspīlē ar tiem wp, ir arī delete/hide podziņas. Ne vienmēr ir jāizvēlās likt wp, ja var vienkārši nohaidot/dzēst postu. Bet nu šoreiz viņš tiek pie nominācijas.

 

 

 

p.s. ja nedrīkst tikai vienu nomināciju, nomet man pm info par to, atnākšu pierakstīšu kaut ko par citiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×