Jump to content
drushka

Dr. Zoidberga pārkāpums

Recommended Posts

  1. Pārkāpēja niks Dr. Zoidbergs
  2. Pārkāpēja IP ar skrīnu vai linku (lai uzzinātu ip, raksti konsulē xlist) 81.198.56.30
  3. Demo, kurā notiek pārkāpums (IDenty_serveris_DEMO.dem)
    http://failiem.lv/u/abljder
  4. Aptuvenais laiks iekš demo, kur redzams pārkāpums pirmspēdējais rounds. Dēmo īss
  5. redzamsPārkāpums (piem. wallhack) FK
  6. Papildus informācija (Ja pārkāpums ir FK, tad šis punkts ir obligāts, minot konkrētu situācijas aprakstu) Man bija duellis ar Ct. Šāvu, šāvu, un var redzēt ka speciāli pat netēmēju uz zoidbergu. Bet gan uz to Ct, kas pie pogas. Un huļi vispār viņam tur priekšā mums jālēkā, kad duellis mums, iet. Tad jau pats ir vainīgs pie šī, noteikumos rakstīts ka nedrīkst šaut ct, bet nebija speciāli. Kā arī ja šitais nebūs taisnīgs, tad visi ct, vnk var līst ieslodzītajiem priekšā un nejauši trāpīs. Tad okey, var šaut nost.
  7. Serveris kurā tas notika (dd2, surf, hns, jb, war3) JB

 

Būdams admins saukā visus par "durakiem"

Edited by drushka
Link to comment
Share on other sites

Par to daļu kur izmantoju nepiemērotus vārdus es atvainojos, tas ir neadekvāti no manas puses, bet par to ka tu iešāvi man tur nu pats esi vainīgs.

 

Tagad, kad sūdzību uzrakstīju, tad arī attvainojies. Gan mani nosauci, gan citu... .... Tad jau lienam visi ct virsū ieslodzītajiem, kam ir dueļļi un šaujam nost. okey.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×