Jump to content
akka

Adminu tīrīšana 2013

Recommended Posts

Adminu tīrīšana 2013.

 

Spēlējošie faktori:

  • Activity,
  • Online time,
  • Skatījos arī online time in day.

Ņēmu vērā

  • Adminus kas brīdināja, kad nebūs aktīvi noteiktajā topikā,
  • Adminus kas man rakstīja privāti, kad nebūs aktīvi.

  1. Tiesības nost.
  2. Uzlabo aktivitāti,
  3. Uzlabo online time.
  4. Labi dari savu darbu, paldies tev par to.

DD2 serveris:

GT-EX - activity level 100% - online time: 102:52:11

KEEP IT REAL - ziņoja, ka nebūs īpaši aktīvs.

NEWHORN - activity level 84% - online time: 31:29:34 - uzlabo aktivitāti, tikko iegūts acc.

GOLDEN SHOWER - activity level 64% - online time: 20:56:55 - timetable uzrāda, ka serverī neuzrādies, ziņu nekādu arī neesmu saņēmis.

jov(simplijs) - spēlē ar fake nikiem, bet redzu, ka banu ir daudz un patiesu.

Upsss - ziņoja, ka nebūs īpaši aktīvs, taču online time priecē vairāk kā dažam labam...

w3ret* - activity level 0%, nekādas ziņas neredzu.

kuVALDA - activity level 41%, timetable uzrāda, ka serverī neesi manāms.

breakfree - activity level 84% - online time: 64:07:47 - vēlams arī uzlabot vidējo dienā.

Mich-H - activity level25%, vidējais dienā apmierinošs, bet neredzu tev vajadzību pēc aksesa.

Janiit`s - activity level46% - online time: 29:00:58 - uzlabo aktivitāti.

MESHUGGAH - activity level 86% - online time: 58:04:07 - uzlabo vidējo!

Minka* - serverī redzama 1x 2 mēnešos. acc noņemts.

semuel` - activity level 99% - online time: 38:27:40 - uzlabo vidējo!

Maniaks* - statos neuzrādās, acc noņemts.

 

 

JB serveris:

[HeadHunterz] - activity level 100% - online time: 332:54:50

M.Elis - activity level 3% - acc noņemts

k@@SiS - activity level 99% - online time: 442:09:50 - timetable knaps, uzlabo vidējo dienā!

Treneris - activity level 64% - online time: 770:22:16 - paspēlē biežāk serverī.

WinChester - ziņoja, ka nebūs aktīvs.

N A T O # Bunnyflop - activity level 100% - online time: 232:11:54 - uzlabo vidējo dienā!

 

SURF serveris:

Kreklins iz RR - activity level 100% - online time: 108:59:25

quarzour - activity level 99% - online time: 94:04:46 - uzlabo vidējo online time dienā.

Bezpajumtnieks - activity level 21%, uz otra nika arī nav īpaši vairāk. acc noņemts.

T.Z. - activity level 86% - online time: ~150h

Dzabars - activity level 100% - online time: 137:26:46

NiPPeR* - ziņoja, ka video karte nodega.

psai - activity level 79% - online time: 97:15:49 - varētu mazliet uzlabot vidējo dienā.

k@@SiS - activity level 0%

Snuffeklis - activity level 0%

WinChester - ziņoja, ka nebūs aktīvs.

 

 

 

DR serveris:

()aLdArIs - activity level 100% - online time: 193:50:35

RoflCoptersz :// - statos vispār neuzrādās.

Cracker - konkurss nu jau sen pagājis, statos neuzrādies.

Plusinjsh.! - activity level 99% - online time: 63:55:53 - uzlabo vidējo time dienā.

NexTTime^ - statos nemaz neuzrādies.

Kichinja97 - statos nemaz neuzrādies.

SVEETAIS TEEVS - activity level 88%, online time: 60:16:24

Vita - ziņoja, ka dēļ skolas nebūs īpaši aktīva.

Oldschool - statos nemaz neuzrādies, nekādu ziņu neredzu/neesmu saņēmis.

nakotajs - arī statos neuzrādies.

Rupucis - statos neuzrādies, lai arī solījies paspēlēt kaut cik...

WinChester - ziņoja, ka nebūs aktīvs.

N A T O # Bunnyflop - nedēļa jau sen garām, vēljoprojām statos neuzrādies.

Maniaks* - statos neuzrādās, acc noņemts.

 

CATCH serveris:

Karamele - tukšs serveris, no acc arī nav jēgas.

 

  • Tagad lūdzu, mīļie Serveru administratori, paskataties cik ļoti uzskaitat serverus. Visiem ir stiprs rājiens, pie steamid neesmu ķeries klāt, to es atstāju JUMS kā pēdējo darbu pagaidām. Lai tiktu nokontrolēti visi jūtu admini, kuriem ir steam id un kuriem nav. Bija tik daudzi admini, kuri statos neuzrādās un paši labi zināt, kad bija statu restarts jūsu serveriem.
  • Izteikts jau otrais, ja nemaldos rājiens fiļkam, piedomā pie tā, kādus adminus pieņem. 11 gadīgi admini identy nav pieļaujami. Kā arī aizrādījums, ka lien pie citu serveru baniem, kur Tev nav darīšanas un ņem tos nost. Vēl viens aizrādījums un lidosi.

Paldies par uzmanību.

 

 

p.s. vēl nevienam nekas nav noņemts, gribu dzirdēt katru SA, ko varat teikt par esošo situāciju ar adminiem, kuri ir iekrāsoti sarkani.

Link to comment
Share on other sites

Head. aiziet. turpini. Gut job.

Elis. acc off.

Kāsis kkur pa ekspermentiem naudu pelna.

Treneri parādas un pazūd dēļ darba maiņām

Winčis vispār saziedojies un pazudis.

bunny, ienāk uz dažām min un pazūd, nepatīk tas..

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kāpēc es neesmu statos, bet aktivitāte man ir laba.

http://stats.identy....layer.php?id=62

ko tu neteiksi ;D

btw tavs statu links ir redzams pāris postus augstāk jau :<

 

nejēgām:

@PM

 

 

DR serveris:

RoflCoptersz :// 100%

Cracker 0%

Kichinja97 99%

Oldschool 97%

nakotajs 20% personīgi ziņoja, ka dēļ darba retāk tiks online

Rupucis 98%

N A T O # Bunnyflop 99%

 

Lielāko ties online pārādās uz brīžiem, kad ir tauta - t.i pēcpusdienās ..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tak bezpajumtnieks ir aikjuu un vinam tik vakar parliku acc no aikju uz bezpajumtnieks (facepalm) uz aikju vinam ir 100% aktivitāte. + bans bija delj simplija ja nemaldos weba un csa , tik paris dienas atpakalj nonemas...

 

Un "par manīm"

1. par to umad.. nu paši lemjat, bet vinai ir daudz leilaks skills neka daudziem no adminiem un SA [ surf saušana] un diezgan adekvata.. ar sms acc nebija nekadu sudzibu..

2. pff 1 reiz kautkad nonemu un uzreiz status off .. ;DDDD kā vēlaties.

Link to comment
Share on other sites

Tak bezpajumtnieks ir aikjuu un vinam tik vakar parliku acc no aikju uz bezpajumtnieks (facepalm) uz aikju vinam ir 100% aktivitāte. + bans bija delj simplija ja nemaldos weba un csa , tik paris dienas atpakalj nonemas...

 

Un "par manīm"

1. par to umad.. nu paši lemjat, bet vinai ir daudz leilaks skills neka daudziem no adminiem un SA [ surf saušana] un diezgan adekvata.. ar sms acc nebija nekadu sudzibu..

2. pff 1 reiz kautkad nonemu un uzreiz status off .. ;DDDD kā vēlaties.

 

pilnīgi piedrāzt cik x ņēmi nost, nahuj tu lien pie maniem baniem. demo pat neesi saostījis, kad noņem banu, kur ir redzams 1999999% wh . tards

Link to comment
Share on other sites

pilnīgi piedrāzt cik x ņēmi nost, nahuj tu lien pie maniem baniem. demo pat neesi saostījis, kad noņem banu, kur ir redzams 1999999% wh . tards

 

simplij nahuj tu tā psiho dēļ tādiem niekiem, viņš normāli atbildēja kāpēc noņēma un tu turpini pisties dēļ tā, točna dīvains esi =]

Link to comment
Share on other sites

simplij nahuj tu tā psiho dēļ tādiem niekiem, viņš normāli atbildēja kāpēc noņēma un tu turpini pisties dēļ tā, točna dīvains esi =]

nevienā vietā nav paskaidrojuma, kāpēc ir noņemts bans... neaizstāvi savu draudziņu, lai pats cīnās.

 

e: kārtīgāK. UN, vēljoprojā neredzu...

Edited by jov
Link to comment
Share on other sites

kautkur ja nemaldos teicu , nonemu delj tā ka man uzrakstija ka sanāca pārpratums un ne to nobanoja un uzrakstija albi zinams man cilveks , tapec ari nonemu.

vis simplij ej nahuj , tu man kautka sac besit , dirs virsu , man vienalga ko tu saki , bet tas nav normali jau. visur kur es neuzrakstu , tu sac apdirst bez iemesla , neaptik neraskti , sedi klusam.

interneta varens esi , bet uz ielas .. hm.. nedomaju..

ka ari fascine tas , akd nonema modu tev , tu pa 1-2 dienam dabuji 3 wp! tas kautko izsaka , mudaks.. [tu man to vardu pateici]!

 

paskaidroju pirmit. http://identy.lv/forum/index.php?/topic/13244-ruuta-m/&do=findComment&comment=139006

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×