Jump to content
akka

Aprīļa nomināciju balsošana

Recommended Posts

Identy nomināciju noteikumi!

  • Katra nominācija, Tev ir jāpamato ar argumentētu viedokli, kapēc par šo cilvēku, kādi labi darbi ir darīti šajā mēnesī. [piemērs spoilerī]
  • Administrācija outsider - tapēc, kad šājā mēnesī viņš ir daudz darījis ID labā, izveidojis daudz topikus par kārtību ID, bijis bargāks, kā citus mēnešus un manās acīs mainu rindās izcēlies visvairāk.
     

Sodu tu saņemsi wp vai suspend izteiksmē obligāti, ja -

1. kārt nebūsi ievērojis augstāk esošos noteikumus.

2. kārt nebūsi KAUT VIENU, nomināciju pamatojis ar savu viedokli.

3. kārt ja būsi atstājis tukšas vietas nominējot.

4. kārt ja būsi sevi nominējis, kādā no nominācijām.

5. kārt ja Tev nebūs vismaz 10 posti un Tu būsi ierakstījis mēneša nominācijas. (Tavs posts netiks pieņemts un tiksi apbalvots ar +1wp)

6. kārt ja Tev nav tiešām kādai nominācijai uz doto brīdi mēneša cilvēks par kuru gribētu nominēt, neraksti vispār neko, bet gan izlaid un apraksti nākamo nomināciju.

 

 

Administrācijas darbinieks - Šī mēneša labākais, centīgākais administrators.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr)

DD2 Admins - Labākais serveru admins -

JB Admins - Labākais serveru admins -

SURF Admins - Labākais serveru admins -

DR - Admins - Labākais serveru admins -

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu,

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors.

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool.

SPAMERIS - šī mēneša lielākais spameris.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve.

 

Balsojam līdz 1.05.2013

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Tāda sajūta, kad citu adminu kā akka nemaz nav. Pagaidām esmu pamanijis tikai viņu ''darbā''.

 

Moderators - Kautvai Benders tiko ieguva šo amatu, viņš ir vissaktīvākais cilvēks forumā un pagaidām ir pierādijis, kad ir spējīgs uzturēt šo atbildīgo amatu.

 

Banteam - Cracker ir sēž ar BT statusu jau diezgan ilgu laiku un savu darbu dara, kā pienākas.

 

Lietotājs- D-Generation-X / foots (laikam) ir vienīgais lietotājs kurš man ir iekritis acīs aktivitātes ziņā. Visulaiku kautkur iespamo uzmet kādu topiku un viņa nosedētās stundas forumā izsaka visu pārējo.

 

GFX - Pagaidām aktīvi gfx sadaļā ir tikai psai un valts, parcik psai nodarbojās ar bišk citām lietām, sanāk, kad valts ir visaktīvākais un viņa darbi spēj mani šad un tad pārsteigt.

 

Aktīvais - Noteikti Benders, vienkārši nolifers. Stundas forumā/serveros izsaka visu un viņš vēlaizprojām turpina aktīvi uzturētos ID serveros.

 

Oldschool - hmm, šis pagrūts. Melns kaķis un valchh ir id veterāni kas ir bijuši iekš id jau no id aizsākumiem. Atdošu balsi valcham, jo nezkāpēc šķiet kad viņš tomēr ir uzturējies id ilgāk un proti vēlaizprojām uzturās forumā.

 

SPAMERIS - jov. Atceros viņš nesen pat nebija overall top posters topā, bet tagad jau ir zem manis, saspamojies viņš ir nepajokam.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Te ir varianti ko nominēt? Vienīgais, kuru forumā vispār redzu ir akka, pa visu šo mēnesi esmu redzējis 2 Yogija postus, un dažus Tīģera status updeitus. Balsi atdodu par akku.

Moderators - Vovans, pēc manām domām, ir labākais mods, jo viņš iziet cauri pilnīgi visiem topikiem un spamotāji nepaliks nesodīti. :D

Lietotājs- Foots, jo viņš ir vienīgais, kurš visu laiku iespamo kaut ko, un viņš arī skatās ļoti daudzus seriālus, un ja man pašam nav nekas, ko noskatīties, tad viņam varu paprasīt kaut ko.

GFX - Neesmu šim pievērsis lielu uzmanību, bet pēdējo reizi, kad skatījos, tas bija psai darbs, un bija ļoti labs, tāpēc balsi atdodu psai.

Aktīvais - Lai jau iet Klāvs, Rebeka, saucat kā gribat, forumā shoutboxā visu laiku var redzēt.

Oldschool - Valch, jo pārējie oldschūli forumā parādās ļoti reti.

SPAMERIS - Shaize, nesen atkal parādījās forumā, bet visur var redzēt viņa postus. :D

Girl next door - Minka, jo ar viņu vienīgo kontaktējos no visām ID girl next door.

Edited by akka
nu varianti ir 5 ..
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akkucis, jo kā jau paši redzat vissaktīvakais no administrātoriem.

Moderators - Blenders, nesen ieguva statusu, aktīvākais no moderātoriem, rīkojās pēc noteikumi (es viņu ienīstu)

Banteam - Gan jau Krekerīts, jo pārējos bantīmus es pagaidām neesu redzējusi pie darba. :(

Serveru administrātors - Klāvs, aktīvs forumā un arī serverī. :)

Sliņķis - gandrīz visi ir palikuši sliņķi. :(

Aktīvais - Klāvs, vienmēr čatā kaut ko drūkā, nolifers. :(

Oldschool - Valters, šīs cilvēks ar ID ir ilgu laiku un joprojām esot.

Girl next door - Tane4ka, domāju, ka vissaktīvāka meitene pēc manis :troll: bieži redzu forumā.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Visnotaļ tas būs Despis, cilvēks, kurš reāli ir nopelnījis šo balsi. No akkas nav nekāda respekta - naglijs, PWA - slaists, out - slaists, Lācis - arī slaistojas. Despis - paprasīs izdarīs, nevis uzmetīs...

Banteam - Mans mīļais draudziņš Cracker, ātrs, precīzs un nekļūdās izskatot demkas.

Serveru administrātors - Visvairāk manās acīs ir izcēlies Artur.B. Korekts, pret visiem taisnīgs. Cilvēks, kurš serveri uztur kārtībā, veic savu darbu saskaņā ar SA noteikumiem.

DD2 Admins - Īpaši nevaru neko patiekt, bet manās acīs ir iekritis blr, tik viņš ir sms admins. Nu nekas, šis cilvēks serverī ir bieži, bano un neesmu redzējis sūdzības.

GFX - Mans draugs psai, tik kreatīvs palicis, tik skaisti darbi šeit ļoti ilgu laiku nav redzēti. gl.

Oldschool - valchh. nezinu pat ko šeit piebilst, vienmēr var pasmiet @ shoutbox, gudrs cilvēks - party animālis

 

 

edit: es jau neko nesaku, bet par esošajiem moderatoriem - viņi darbā nav pat mēnesi, tā kā pagaidām neviens no viņiem nav nopelnījis šī mēneša nomināciju. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Banteam - wtf?

Serveru administrātors - Klāvs, ar lielu atbildību pieiet pie sava pienākumu saraksta un aktīvākais savā uzraugāmajā serverī, piemērs citiem spēlētājiem.

DD2 Admins - Ilgi domāju un nevaru izdomāt. Kandidāti ir vairāki, došu semijam par aktivitāti un patīkamu spēlēšanu kopā ar viņu,

GFX - psai, skaisti darbi, radoša pieeja saviem darbiem, darbojas ļoti labi, skaisti zīmē savus jaunākos darbus, perfekto.

Aktīvais - Benders, redzams jau pēc Online Time.

SPAMERIS - akka? Daudz čatā spamo, lohs. :D

Girl next door - Minka, zinu jau vissenāk no identy, un pati man ir izlīdzējusi, atsaucīga, draudzīga un saprotoša persona.

DR - Admins - SVEETAIS, labs kā cilvēks un arī labs kā admins, vienmēr ir par ko parunāt, brīžiem kašķīgs, bet reti, aktīvs biedrs.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka, jo reāli ir vienīgias mains kas uzturas forumā aktīvi un arī serveros ieiet ( protams, nezinu ko citi dara paslepus, tā lai citi neredz :/ )

Moderators - Vovans, jo ielika man wp ^_^ kā arī visu dara ātri un precīzi :)

Banteam - Crackerītis, jo dara savu darbu precīzi un ir aktīvs, kā arī objektīvs :)

Serveru administrātors - Klāvs (Rebeka ;lol:) kgan statusu dabuja tikai nesen, bet viņš ir drots pa žizņ :D ir aktīvs gan serverī, gan forumā un arī ir objektīvs

DD2 Admins - Moshka, šomēnes bijis visaktīvākais ( manuprāt) un arī dara savu darbu precīzi

JB Admins - TnT, jo ir stingrs un nežēlos nevienu, tādus adminus JB arī vajag

SURF Admins - NEVIENS , ja citu mēnesi ir kāds, kurš izceļas, tad šoreiz tāds nav neviens...

( nu labi dzabars ir bijis aktīvs, bet nu ejot ar feik niku, tā tad adminu nav... ieeju ar feik niku skatos viņš ar feik niku kapā, neviena admina nav ( mani neskaitot).tiek veikts kāds pārkāpums, bet dzabaram pohuj, viņam ka tik kādu ĻEVI nošaut ( ar uzsvaru uz ļevi ( tie kas spēlē surfu, sapratīs...) ), es, protams, slayoy/banoju/gagoju pārkāpējus, bet nu viņam uz savu pienākumu ir poh... pārējie ir neitrāli manās acīs :/

Lietotājs- foots, jo ir aktīvākais lietotājs :)

GFX - psai, jo viņa pēdējie darbi ir wnk awesome :wub:

Aktīvais - benders, forumā ir 24/7

Oldschool - valch, jo aktīvi piedalās 4ata sarunān un wnk ir kruts čalis

SPAMERIS - simplijs,jo kad vēl bija moders, iepostoja visur kur vien var un arī tur kur nevar :D

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Šis pienākas Despim,jo viņš man ir vienmēr izpalīdzējis.

Moderators - Domāju šitas pienākas Benderam, jo tiešām viņš ir aktīvs un labi tiek galā.

Banteam - Krekers, arī aktīvs un, ja parādās sūdzība viņš ātri viņu izskata.

Serveru administrātors - Protams zixis,(speķis) Daudz man palīdzējis, interesantus konkursus veido, un tas man patīk.

DR - Admins - Svēētais ir tiešām labs admins, aktīvs, un labi dara savu darbu.

GFX - Psais, patīk viņa darbi(visi).

Oldschool - Šis pienākas rietumblokam, Nezinu kāpēc mož, ka labs pacans, uzticams.

SPAMERIS - Krekers, nesen skatios bija ap 450 postiem tagad jau vairāk par 600.

Girl next door - Minka, viss krutākā meiča ID.

Link to comment
Share on other sites

Oldschool - Valchh Par pārējiem pilnīgi neko nezinu

Lūdzu, Vova!

 

Par pārējiem pilnīgi neko nezinu, bet labi vien ir. Gl & grimstam tālāk.

Edited by Woiduser
pamatojums ???
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka

Moderators - simplijs - sodiīis pārkāpējus

Banteam - Cracker. Nav kļūdu savā darbā

SPAMERIS - goodfather - Liek tik daudz dziesmas!

Edited by Gonna`R
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka. jo nevienu citu nezinu.

Moderators - Benders. jo vova pārāk neredzams. par līgu vispār nerunājot..

Banteam - Crackers. vienīgais , pašreiz aktīvais, kurš pa šo mēnesi uzdarbojies.

Serveru administrātors - Artūr Bē. jo mēs sarunājām, ka es lieku viņu un viņš mani.

DD2 Admins - semuel`, jo kaāpēc gan ne?

JB Admins - Smska.. Dr. zoidberg. lielu daļu pārmešanas un banošanas dara negaidot, kad man tas jādara. ^_^

SURF Admins - raimoo. jo viņš serverī uzturas visu laiku!

DR - Admins - zixis. jo viņš serverī ir visu laiku.

Lietotājs- fūūts. jo viņš daudz lieto

Palīgs - kaut kāds kurš man deva uz steam fixu linku, pofig, Yogijs, tas bija viņa posts

Sliņķis - shaize. because I said so!

GFX - shaize. bija pirmais cilvēks par kuru iedomājos.

Aktīvais - akka. spambot kings. pie aizvērta topika pamanās atvērt un ierakstīt huiņu

Oldschool - valchh. uzticīgs kā suns pēc otrā pasaules kara vētras laikā pa svaigi uzartu zemes lauku

SPAMERIS - tak bļjed pisies te atkārtojas pa kopējo. akka. spambot kings. pie aizvērta topika pamanās atvērt un ierakstīt huiņu

Girl next door - rebeka, nē, bet puisīte vai kā viņai tur bija niks

Link to comment
Share on other sites

neviens.

 

Oldschool - Valchh Par pārējiem pilnīgi neko nezinu

Lūdzu, Vova!

Par pārējiem pilnīgi neko nezinu, bet labi vien ir. Gl & grimstam tālāk.

 

Nope

Paldies :3

 

Dalbajobi.

/Un jā woiduser dēļ tādiem kā tu arī grimstam!/

 

 

Banteam - Ja vel BT ir tad lieku crackeru..

Serveru administrātors - Artur B.

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis - Despis.. Parsvara vienigajam prasu palidzibu .. Pedeja laika tikai nav bijis iemesls..

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors. Pagaidam Valts.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool. valchh

Girl next door - puseite

Edited by feiks.
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka

Moderators - Bender

Banteam - Cracker

Serveru administrātors - Artur B.

Lietotājs- China Guy

Palīgs - akka

Sliņķis - Ziemelis :D

GFX - feiks

Aktīvais - Ryan_Sykes?

Oldschool - Valcha

SPAMERIS - simplijs?

Girl next door - Līga.

 

Es jau nu noteikt drīkstu rakstīt bez paskaidrojumiem... Jo viss tāpat ir skaidri un gaiši redzams.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka, jau no pirmās reizes patīk

 

Banteam - Cracker

Serveru administrātors - Grūti spriest, jo visi ir labi admini un neparvelti identy ir viens no krutākajiem komūniem latvijā, bet nu savu balsi atdodu .. hmmm ..hmm Artur.B

DD2 Admins - Labākais serveru admins - Moshka

Sliņķis - breakfree (pēdējā laikā točna)

Edited by vovans
par sevi nebalso. wp
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Šī mēneša labākais, centīgākais administrators. Akka

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators. Bender

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas. Cracker

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr) zixis

DD2 Admins - Labākais serveru admins - Cracker

JB Admins - Labākais serveru admins - Despsis

SURF Admins - Labākais serveru admins - filjka

DR - Admins - Labākais serveru admins - zixis

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu, Breakfee

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis : ahh, neviens. :D

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem. Ziemelis

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors. Valcha

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika. Mednieks

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool. shaize

SPAMERIS - šī mēneša lielākais spameris. fov

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve. kon4injaa

Edited by vovans
katrai nominācijai vajadzīgs pamatojums.
Link to comment
Share on other sites

 

Administrācijas darbinieks -akka, vismaz pamanāmāks par citiem no administrācijas, kko cenšās darīt un izliekas ka kko dara.

Moderators -Takā jaunie ir tik nesen, tad grūti spriest, arētu iedot balsi simplijam, protams sanāca jau šim šad tad parspilēt ar tiem wp n staff, bet tomēr, atkal sanāk teikt ka- vismaz kko darija.No tagadējiem vovans, kapēc? viņš vairāk izpalīdz citiem neviss pliki random wp dala.

Banteam - Nu laikam jau tomēr krekeris, bet lai gan ļoti negribu likt bet citu variantu jau nav ;/

Serveru administrātors - Rerbeka, nebūtu viņš paļubom es arī nemaz nespēlētu jb ;D

DD2 Admins -

JB Admins - nav ko ielikt te. visi kko dara kko nedara, visiem pohuj.

SURF Admins -

DR - Admins

Lietotājs-

Palīgs - vovans, izlabojot manus yt klipus ;D

Sliņķis - Nav jau tā ka slinko, sēž forumā vai arī random ienāk un uzdirš kādam, poh.

GFX - psai ar saviem stouneru mākslas darbiem.

Aktīvais -

Oldschool -Kaķis, lai arī cs nespelē, ID vel iegriežās.

SPAMERIS -

Girl next door -

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Šī mēneša labākais, centīgākais administrators Akka, jo nevienu citu neesmu manījusi aktīvu.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators bija Simplijs, jo tagad ar tiem jaunajiem grūti izspriest, kurš ir šī titula cienīgs.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas - Krekeris, jo pamatoti un argumentēti izsaka savu viedokli.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors - Klāvs, jo pieiet šai lietas ļoti noopietni.

DD2 Admins - Labākais serveru admins - Artur.B, viņš visus laikus ir bijis aktīvs un nav ar neko sliktu izcēlies.

JB Admins - Labākais serveru admins -

SURF Admins - Labākais serveru admins - Filjka, amm tāpēc, ka savu darbu pilda kā nākas.

DR - Admins - Labākais serveru admins - te nu balsis šķiras starp Zixuli vai Svēto tēvu, bet balsi laikam došu Svētajam, jo viņš ir aktīvs un ar viņu it kā es tā nekašķējos kā ar zixi. ;D

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu, Foot,jo vienmēr iespraudīs kādu frāzi ne pa ķeksi.

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis Mr.Raimoo.,atsevišķos jautājumos griezos pēc palīdzības.

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem. Ziemelis, jo neesmu manījusi viņu šeit.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors. Feiks, jo viņa darbu redzēju pēdējo.

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika. vai nu Klāvs vai nu Ryan. tiešām nezinu.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona - Valch, jo kad piereģistrējos šiet tu te biji, un vēljorojām esi. prieks, ka esi uzticīgs ID.

SPAMERIS - šī mēneša lielākais spameris. Laikam jau Foot, ruinā daudz un dikti.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve. hmm, vai nu Minka vai Laura. Minka šeit ir jau ilgāku laiku, tāmdēļ balsi došu viņai. :]

Edited by Vita
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - offc akka, vienīgais ko redzu..

Moderators - simplijs, ilgu ilgais, bargais un tajā pašā laikā patiesais

Banteam - Crackers, ātri, veikli bez problēmām.

Serveru administrātors - Arturs B, visos serveros ir redzams ik pa laikam.

JB Admins - Klāvs - drots, 24/7

DR - Admins - Sveetais, redzu visvairāk no visiem adminiem online.

Sliņķis - Ziemelis, vairāk tik bieži nesēž serverī un nehujar* ar scoutu.

GFX - psai, ļoti patīk darbi un arī no retajiem ko zinu.

Aktīvais - Ryan, vislaik sēž čatā un raksta ko.

Oldschool - shaize, aktīvs n šit.

Girl next door - Tane4ka, te nav variantu. Minka jau sen neaktīva, Tane4ka gan ir, gan serveros gan forumā:)

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Kurš gan cits kā akka.

Moderators - Benders , jo patreiz visvairāk esmu viņu pamanījis darbībā.

Banteam - Craceris , jo Ryens tikai nesen dabūju savu statusu.

Serveru administrātors - Klāvs , jo viņš balso par manīm , un es balsoju par viņu , tākā norunājām.

Lietotājs- Pārsvarā redzu un ierēcu par Foota jociņiem.

Palīgs - Pārsvarā kad kautko vajag eju pie Despja or akka's , bet lai akka'm netiktu tas prieks, došu balsi Despim

Aktīvais - Klāvs, nav ko daudz piebilst, 24/7 nolife zadrots.

Oldschool - valch , visu laik kautko perinās pa šoutboxu.

Girl next door - Ja jāliek par aktīvākajām ,tad protams konča, bet ja jāliek par gudrākajām , tad tā būtu Minka. Bet tākā abām ir 1:1, nelikšu nevienu. ;<

Link to comment
Share on other sites

ID lietotāji neobjektīvi dod nominācijas un reāli balso apr to kuru zin nevis to kurš izcelas/neizcelas. ja lasisiet tad būs apskaidrojums kapēc es tā domāju!

Administrācijas darbinieks - Piedodiet , bet neredzu labus kandidātus , jo neko īpaši neredzēju ka kautko dara.. Bet no tiem kas ir , tas ir akka , jo vismaz topikus raksta , riko konkursus.Tālāk iet Despis , jo palidzēja ar surf serveri un vispār. Un aiz viņa iēs Tīģeris , jo palidzēja ar serveri un adbildēja vismaz vienigais no visiem uz PM.

Moderators - mby benders , jo kaut cik ir redzams forumos un wp no viņa.

Banteam - Protams ka fantoms , bet viņš aizgāja , bet tik un tā labakais. Jo visas sūdzības bija izskatītas ātrakā laikā un pareizi!

Serveru administrātors - Īsti sakot neviens. PAt to ka visi raskta ka Klāvs , tas ir stulbi , jo mēs visi rikojam konkursus , visi topikos rakstām , mby jā viņš sēz csa , bet tas jau skaitās ka Game Admina pienākumi , nevis SA. Un balso , jo visi viņu pazīst , jau neobjektīvs balsojums!

DD2 Admins - Nespelēju tur.

JB Admins - Neviens neizcēlās.

SURF Admins - arī neviens neizcelās. bet l aikam jau ka aikjuu

DR - Admins - cik spēlēju redzēju tikai zixisa. Liakm tad viņš.

Lietotājs- MAn liekas ka mednieks , jo vis laik raksta forumos un 4ata.

Palīgs - Mikelis , jo daudz palidzēja ar adminiem un visu pārējo.

GFX - feiks , skaisti taisa bildes.

Aktīvais - varu spriest pēc surf servera un ja nemaldos tad tā ir Umad.

Oldschool - Michelis , jo ar citiem nekontaktejos un uzticos viņam.

SPAMERIS - Simplijs , jo redzu ka raskta foruma un visadu hnju :DDD

Girl next door - TanE4ka , jo kad sezu vislaik redzu viņu , gan foruma gan csa.

 

Un lielākā daļa manu balsojumu ir neobjektīvi , jo balsoju par tiem kurus zinu , kontaktejos un redzu. Un tā balso lielākā daļa [piem. balso par klāvu ] , nevis par tiem kuri reāli kautko izdarija.

 

P.S. Varat skaitīt balsojumu ka 2x , jo Tane4ka arī to pašu domā , nu izņemot pedejo , tur viņai ir Kon4inja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×