Jump to content
akka

Aprīļa nomināciju balsošana

Recommended Posts

Administrācijas darbinieks - Despis, neatsaka palīdzību utt!

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators. Vova, pagaidām! Izkatās ka problēmu nebūs.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas. Fantoms? Visas sudzibas izkata viņš!

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš savu serveri ir visvairāk popularizējis (jb, dd2, surf, dr)- Neviens! Viņi mainās ik pec mēneša.

DD2 Admins - Labākais serveru admins - Cracker kautko mēģina darīt.

JB Admins - Labākais serveru admins - Klaavs ganjau kad, ok sakuma besija kad viņš atteloja akkas stulbos gājienus, bet nu pagaidām problēmu nav. Izskatas kad ar darbu tiek labi galā!

SURF Admins - Labākais serveru admins - Reāli tur vairs nav normālu adminu! varētu dot sev šo titulu, bet nu takā to nevar darīt tad došu Filka, ķipa kad viņš ienāk serverī tad visi baidās.

DR - Admins - Labākais serveru admins - Ganjau kad Zixis. reti tur ieeju, bet patik ka netelo baigo krutaku tur utt.

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu- Tāda nav visi skrien pēc acc, kad dabuj acc aktivitāte pazūd uz pusi.

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis. Palīdzējis nav nevien īpaši, bet nu šeit noteikti balvu atdosu K@@sis!

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem. Madyoga Neko nedara viss poh!

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors.- Pilnīgi vienalga!

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika. Ryen stryke?

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool. Benders

SPAMERIS - šī mēneša lielākais spameris. Simplis? Nekad ķipa nebija vainīgs, bet tagad ka nav moderatora 2 dienu laika 3wp dabuja! :bduh:

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve. Tane4ka! Superīgi kad redzu viņu forumā un surf serverī + gadijies arī JB.

Edited by Spriditis*
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Manliekas ka labākais un centīgākais administrators ir akka, viņš ļoto daudz palīdz Identy lietotājiem, viņš taisa lielus topikus ar informāciju par un ap identy, patiešām centīgs Administratorus, vajag vairāk tādus kā viņš!

Moderators - hmm, aktīvākais Moderators varētu būt vovans, cik es skatos topikos viņš visvairāk uzpasē forumu, warno pārkāpējus bet nevienmēr viņš vāŗno viņš izsaka brīdinājumu. Viņš ļoti daudz palīdz identy biedriem, pastāsta ko vajag darīt un ko ir slikti darīt! Man priks par viņu! :)

Banteam - Tur nav šaubu, ka labakais ir Cracker, cik es skatos viņš visvairāk izskata sūdzības, viņš to dara bez aizķeršanās, nekā dažam laba ir slinkums apskatīt sūdzības!

Serveru administrātors - Bezšāubām labākais ir filjka, viņš aktīvi dara savu darbu forumā un arī serverī, serverī viņš aizrāda ka tā nevajag darīt ka tā ir sikti, nekā dažš labs administrators uzreiz ban neparko utt.

DD2 Admins - Es nēesmu izvēlējies labāko DD2 adminu, jo pēc manām domām gandrīz visi ļoti labi dara savu darbu bez aizķeršanās un ir diezgan aktīvi iekš servera! :)

JB Admins - Jb admins laikam jau būs [HeadHunter], varteikt kad es eju serverī viņš vienmēr ir jau man priekšā, viņš vienkāŗši ir JailBreak karalis, ļoti albi dara savu darbu adminu pienākumos! Liekas ka viņš dzīvo JB serverī!

SURF Admins - Protams ka filjka, kurš gan cits ka ne viņš, visu dara kā pienākas, nav problēmas ar viņu, tā tik turpini!

DR - Admins - Es nezinu vai viņš vēl ir DeathRun admins, bet tas ir Oldschool, viņš ir ļoti aktīvs, draudzīgs, mērķtiecīgs admins, dara savu darbu cik vien spēka.

Lietotājs- Ir daudzi un aktīvi Lietotāji, es pat nevaru izvēlēties kurš tas varētu būt, bet laikam jau izvēlēšos Michels,man prieks par viņu!gandrīz vienmēr sēž forumā, ,

Palīgs - hmm, palīgs varētu būt akka, jo viņš man ir visvairāk palīdzējis ar visādām lietām forumām, viņš man ir ieteicis ko un kā labāk darīt, patiešām labs un gudrs cilvēks, viņam nav kur peisieties, drošvien viņš arī palīdz citiem Identy lietotājiem, kam nav kkas skaidrs ko un kā darīt! Patiešām labs palīgs!

Sliņķis - Pēc manām domām tas ir Despis, cik skatos viņš neko nedara, viņš nejiet ne serveros ne webā, nu labi šad un tad viņš ieiet DD2 sererī bet citos serveros viņu nēesmu redzējis, tāpat arī forumā, viņš varteikt neko nedara un es viņu pa šeit neredzu, labāk viņam iedot statusu VIP un dot citam lietotājam eispēju kļūt par vienu no Identy Administrācijas locekli!

GFX - Bez šaubā tas ir feiks., patiešām iespaidīgi darbi, viņam dievs devis īstu PhotoShop talantu, es viņa darbus varu ilgī vērot, viņš man arī ir daudz palīdzējis ar photoshop, viņš taisijā priekš manis darbus! King of PS!

Aktīvais - Foruma aktīvākais ir ir Bender, vienkārši no lifer, to jau var redzēt pēc viņā foruma online time, bet man ir aizdomas ka viņš bugoja tās online time, viņš lieliski dara savu darbu arī kā Moderators, pēc manām domām šis cilvēks būtu ļoti labs un piemērots Administratora amatam! Labs puisis :D

Oldschool - Laikam tas būs Valchh., ir patiešām aktīvs forumā, ieposto intresantus postus un taisa arī intresantus topikus, var pasmieties par viņa postiem šad un tad! :) Tā tik turpini!

SPAMERIS - Protams ka akka, viņš iepostos jeb kur , viņš manliekas ir atkarīgs no tās postošanas! :D Viņš pat manliekas ataisa kādu veco topiku lai varētu iepostot bezjēgaa! :D Bet nav tā kā viņš visulaiki lieki posto, viņš sakrāj postus tāisot intresantus topikus, lai cilvēki varētu pasmieties un lai arī varētu informēt Identy lietotājus! :)

Girl next door - Nu nezinu laikam jau Minka*, viņa liek seksīgas bilde @ Show your face, lai vīrieši un mazie puikas avrētu pasiekaloties! Viņa palīdz arī citiem Identy lietotājiem!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×