Jump to content
SMUKŠS

NFS RUN

Recommended Posts

Karoche nokachaju NFS THE RUN. Lieta tada kads nezin ka vinu uzstadit uz Stures?

Jo tur ir tikai controles tipa keyboard un gamepad. A uz gamepad nezinu ka uzstadit stures kontroles.

Tipa pagriest masinu varu pa labi un kreisi a pedali u.t.t nestrada ;dd

Karoche jam..

 

Tie kas zin saka. Tie kas nezin neko neraksta. :D

Link to comment
Share on other sites

Krč, man bija tas pats, ka viss čakarējās, caur optianos pariktē mazliet savādāk, bet iesaku, ka Run uz stures diezgan pretīgi braukt novelc labāk shift.

Link to comment
Share on other sites

NFS spēlēs nelegālās gonkas ir maz, un viss ticamāk vairs neaiznāks. Bet, nu World ir labs, bet nu ir arī klasiskie Carbon un most wanted (jaunais) ir arī hot pursuit.

Link to comment
Share on other sites

mostwanted jaunais kā arī vecais, undercover, the run, hot pursuit (jaunais

 

GRID, WRC, DiRT (1,2,3,Showdown), Ridge Racer Unbounded, Driver San Francisco, Test Drive U2, FUEL, Blur, Burnout Paradise

 

Nezinu kas ir un kas nav uz stūres, bet domāju, ka lielākai daļai vajadzētu atbalstīt stūri.

Link to comment
Share on other sites

mostwanted jaunais kā arī vecais, undercover, the run, hot pursuit (jaunais

 

GRID, WRC, DiRT (1,2,3,Showdown), Ridge Racer Unbounded, Driver San Francisco, Test Drive U2, FUEL, Blur, Burnout Paradise

 

Nezinu kas ir un kas nav uz stūres, bet domāju, ka lielākai daļai vajadzētu atbalstīt stūri.

 

NOkachat visas un parbauldit vai ir uz sturi?

es jautaju tieshi kura ir uz stures, nevis speles nosaukumus. Tas es visas zinu. Bet vai var uz stures!!!!

Link to comment
Share on other sites

Labi need for speed therun atbalsta sturi tikai kad griezu pa labi un kreisi.

BEt tipa gaze un bremzes jaspiez uz stures pogam. Kautgan man ir atseviski pedali..

 

A uzstadit nevar.

Link to comment
Share on other sites

esmu spelējis NFSU2 ar stūri xD

 

jautājums vai draiveri stūrej uzmesti un windowsā pie controleriem viss sačinīts?

 

Jajau man iet NFS SHIFT 2 , tad jau parejam ar jaiet

Link to comment
Share on other sites

Nokachaju Test Drive 2 , bet kautkas ar tam kontrolem nezinu. Nevaru uzstadit sturi.

 

Mosh ir kads driver vai kas?

 

Sture - Logic3 TOPDRIVE GT3 WHELL (pxp443) <--- hz kas tas tads ir :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×