Jump to content
SMUKŠS

feika video stūrīts.

Recommended Posts

last video kkāds warmups vai woseri. (savējos šauj nost)

 

par editu: - norautā dziesma (pieļauju YT vaina, bet mož tava :D)

- tas pāatrinājums 0:04 kkā nepatīk :D Bet tu to lkm dariji tikai tāpēc, lai pieskanētu dziesmai.

 

Ne to ka šauj nost tas ir kaut kāds gļuks @demo. Tas ir ID serveris :D

Norautās beigas man uz pc rāda norm @YT ir norauts.. )

Link to comment
Share on other sites

Tas intro zbisais (pats pirmais intro) un pēdējam beidzot nav tas nesmjukais zilīšu efekts kurš tev ir vismaz jau 5vidakos (kad nošauj) beidzot kkāds glows, tik nevajadzēja likt viņu uz katra fraga, bet uz pēdējiem, es uztaisīju arī mazu vidaku vēlāk, te iemetīšu man vnk uz otra pc, gaidi feik, un tas ir mans pirmais ;)

Link to comment
Share on other sites

Tas intro zbisais (pats pirmais intro) un pēdējam beidzot nav tas nesmjukais zilīšu efekts kurš tev ir vismaz jau 5vidakos (kad nošauj) beidzot kkāds glows, tik nevajadzēja likt viņu uz katra fraga, bet uz pēdējiem, es uztaisīju arī mazu vidaku vēlāk, te iemetīšu man vnk uz otra pc, gaidi feik, un tas ir mans pirmais ;)

 

Palubasu tavejais pec tutiem tu esi nubs.

Link to comment
Share on other sites

krekeri, nu nesteidzies ar pieņēmumiem. bij -2hs ar vienu uz a1, caur a1 tjomu, kur parasti ct stāv. un vēl tajā pašā raundā -1 kur viņš dabūja un -1 caur tjomas kastes stūri..

 

tik demo toreiz pārrakstījās. xD būtu samaksājis kaut piečuku par editu.

Link to comment
Share on other sites

fragi - huiņa, edit šoreiz arī nebūs diži labāks. :> krāsas nu galīgi neder.

 

tu pat pa defu trāpīt nejēdz xD un pie fragiem piekasies :loser:

 

Paldies feik :3

 

P.s demo bija vēl divi fragi viens bija c caur dubble door lielo kasti + a2 caur defu :p

Link to comment
Share on other sites

sāc domāt radoši - idejas radīsies

Man ar radošo izstēli ir vis kārtībā ja es spēju radīt darbus uz PhotoShopa. Lieta tāda ka es nespēju uzstaisīt to ko es gribu uzstaisīt. Jo vel nemāku!

 

_____________________________________

Karoče 50% no tuta uzreiz saku. Jo reāli nezināju ka uzstaisīt sūda riņki kas griežas. Meiģināju bet visu laiku nočakarējās kaut kas..

Intro try 2..

Link to comment
Share on other sites

cloudR jūs ar feiku varētu sacensties movie meikingā un abi reizē uzbombīt kaut ko un iemest noteiktā datumā? :)

Uzmočī intro, zinu ka Tu to spēj. ;)

feik - nice job, nice job. Tā tik turpini!

Link to comment
Share on other sites

Karoč teikšu tā, krāsu gamma norm, bet pats video ir par lēenu un tās divas gaismas pie m4a1 fragiem vispār nepatemu, kad tu gribi tādus taisīt tev tas ir jātaisa ar curves vai levels vai collor correction nevis ar kkādu prosta gaismiņu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×