Jump to content
Goxx

DD2 ieteikums!

Recommended Posts

Iesaku kad,ja pēc rounda beigām CT nedefo c4,vai otrādāk - TS neuzplanto c4,tad tie,kas neizpilda misiju nomirst,jo tādejādi būtu galvenais misija,nevis tā kā Godfathers,kurš nedabuja ACC :) sēž bāzē,saka visiem lai planto c4,pats tik frago,kad paliek pēdējais! :)

Manuprāt šis plugs būtu ļoti piemērots,jo tad būtu mazāk bāzē stāvētāju un būtu labāka spēlēšana!

Domāju,kad ANTI teikts tie,kuri kempo ;dd,bet nu redzēsim!

 

Cerams sapratāt ideju un plugu jāatrod! ;SS

Edited by Goxx
Link to comment
Share on other sites

Lai paliek klasiskais dd2 bez nekādiem ''sūdiem''. Nekādas problēmas nav nekad bijušas, gribi, planot, negribi, mirsti šaudoties.

Tev baigi patīk,kad visi kempo bāzē,un vienkārši CT jāskrien virsu,lai uzvarētu raundu.?! ;dd

Ja neesi nekad spēlējis `normālu` cw/cup/pub,tad vari arī te neizteikties! :) .

Link to comment
Share on other sites

Nevajadzīga lieta. Tā jau reāli ir spiešana uz misijas pildīšanu , bet nu ja tu reāli redzi ,ka tev nav izredžu izcīnīt raundu , tad kāpēc tev būtu jāmirst? Noseivo ieroci un mēģini vinnēt nākamajā raundā :)

Bet tādēļ ir vajadzīga misija,lai visi kopā ietu,nevis kempotu daļa bāzē,daļā mēģina plantot c4.

Nu pats vainīgs,kad paliec viens,tagad jau visu laiku paliek viens,kurš vissilgāk palicis bāzē kempot,tad kāda atšķirība.?! ;dd

Link to comment
Share on other sites

Par šito ir runāts vairākas reizes, kā arī es pats par to esmu taisijis topiku, bet nu NEBŪS!

Un kas teica kad es acc dabuju? :D Man tikko beidzas sms acc :troll:

 

Vnk Tu sacepies par to, kad es tev uzliku banu uz 2h par team flash HA!

Edited by goodfather
Link to comment
Share on other sites

Par šito ir runāts vairākas reizes, kā arī es pats par to esmu taisijis topiku, bet nu NEBŪS!

Un kas teica kad es acc dabuju? :D Man tikko beidzas sms acc :troll:

 

Vnk Tu sacepies par to, kad es tev uzliku banu uz 2h par team flash HA!

Nu jābūt,ja neviens neatbalsta,tad protams nebūs,bet nu jācīnās.

Un izlasi precīzāk - nevis tā kā Godfathers,kurš nedabuja ACC! ;DDD

Citiem gan neliec un pats kempo,kautvai visiem liec skriet,tad kadēļ tev neuzlikt kādas pāris dienas atpūtu.!? :)

Link to comment
Share on other sites

Es būtu par autoslay. Pamainītos spēles stils, ja tiec noslejots - nu un pats vainīgs ka negāji/neredzēji/ nedzirdēji viss godīgi. Jo ir daži indivīdi kas "vienmēr paliek pēdējie" un tjip seivo ieroci.... kā tad vnk sēž un frago. Pašai ir nācies palikt pēdējai bet ir atsķīrība, kad paliec 1 pret 6 cilvēkiem vai 1 ppret 3 cilvēkiem, bet tik un tā kaut kur nosēžas un kempo. Tad vismaz beidzot būtu norm pa CT spēlēt, jo vienmēr kas grib fragot/kempot aiziet pie T un tad nu sēž visu laiku pie a1 un gaida pa vienam CT.

Derētu jau pamēģināt ar autoslay, pēc tam jau vnm var noņemt.... bet es zinu ka tāpatās tas nenotiks, jo tūlīt melnie pateiks nē un čau attā. :/

Goxx un iesaku tev neatbildēt uz katru postu, tam nav nepieciešamība.

Fāteris paliks tāds pats, visus kūdīs skriet un darīt bet pats kā jēriņš sēdēs bāzē uz a1 vai bāzē uz tjomu ar awp, nasing new :D

EDIT: bļ* tak beidziet tur abi čatoties ar savām pīkstēšanām kurš sūdīgāks. dooh

Edited by *Minka
Link to comment
Share on other sites

Nu jābūt,ja neviens neatbalsta,tad protams nebūs,bet nu jācīnās.

Un izlasi precīzāk - nevis tā kā Godfathers,kurš nedabuja ACC! ;DDD

Citiem gan neliec un pats kempo,kautvai visiem liec skriet,tad kadēļ tev neuzlikt kādas pāris dienas atpūtu.!? :)

 

Nēsi galviņu sapsiedis mazulīt?

Par ko man uzlikt banu? Par to kad sēžu bāzē, un apšauju pāris ct un tad es dodos tālāk + noteikumos nav rakstīts kad bāzē never sēdēt :) Un ja kas es jau cik raundus esmu viens pats izvilcis, kad palieku viens pats, tu vnk raudi par to,

kad tevi atvāc raša laikā ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×