Jump to content
simplijs

Mandarīni

Recommended Posts

Nesen biju nopircis lielveikalā mandarīnus. Iesaiņoti viņi bija tādā tīklveida maisiņā. Atnāku mājās, nodomāju - nu tik tūlītas stumšu iekšā mandarīnus... kā tad. Atveru un tur no 15 mandarīniem kādi 5 ir bojāti. Ko es, paķēru mandarīnus, čeku un dodos atpakaļ uz lielveikalu skaidroties.

Pienāku pie kasieres, sāku braukt augumā, pēc laika pienāk galvenais kasieris sāk skaidroties ar mani. Vot nelieši, varēja mierīgi samainīt mandarīnus, bet nē, šie principā pēc negrib...saka ka labi mandarīni, ko es te mēģinu iestāstīt pretējo. Nu es neko, saku šiem:

- Ja tiešam labi mandarīni - apēd, ja apēdīsi šos neaizrijoties un nešķoboties, mierīgi aiziešu prom.

Nabags piekrita...

Sākumā apēda 2 mandarīnus, tad mēģināja man iestāstīt ka viņam tā ir dienas norma - 2 mandarīni. Es, protams:

- Huļ*, Tu man te stāsti, ēd tik.

Beigu beigās tomēr apēda visus 5 mandarīnus - bļāviens, viņam pat seja palika zaļa, bet apēda!

- Nu ko malacis, bet tagad pasauc galveno menedžeri.

Šis atnāk. Es viņam saku:

- Dodiet man jaunus mandarīnus, jo manējos tikko brutāli aprija Jūsu galvenais kasieris.

To nežēligu skatienu galvena kasiera acīs es nekad neaizmirsīšu.

Link to comment
Share on other sites

Nu tu gan tikko labi safantazēji, tā nekad nenotiek - ja tu atnāc ar čeku un pasaki, ka tādus mandarīnus nevēlies ņemt, izsauc apsargu, vecāko kasieri un atgriež tev naudu pāris minūšu laikā

 

Pats esmu strādājis lielveikalā ''Maxima'' pie kases un zinu, kā tas viss notiek, tpc beidz dirst, tas ko tu uzrakstīji ir totāls murgs, kad raksti ,atver acis.

Link to comment
Share on other sites

copy & paste.. vācijā ar čeku tev srazu atgriezīs visu un pat uz tiem mandarīniem nesaktīsies.

 

FAKE N GAY

 

Tas tak ne tikai Vācijā, tas ir jeb kurā vietā, ja ir čeks un ja nevēlies ņemt, pāris minūšu laikā viss ir nokārtots un nav problēmu, tā kā šitas ir totāls murgs.

Link to comment
Share on other sites

Tas tak ne tikai Vācijā, tas ir jeb kurā vietā, ja ir čeks un ja nevēlies ņemt, pāris minūšu laikā viss ir nokārtots un nav problēmu, tā kā šitas ir totāls murgs.

nu huj zin :D latvijā toreiz gribeju kko atdot pateica ,ka tas taču ir pilnīgi normāls..

Link to comment
Share on other sites

Kautkur sen atpakal dzirdeets, vai vismaz ar citu preci. Laisot jau pilnigi beigas zinaju ka pateiks ka kasieris apeedis, riktigi dzirdets, tikai jaatceras kur.

same here, tik šķiet tas bija ar smieklīgāku iznākumu :/

Link to comment
Share on other sites

nejau tu tos mandarīnus pērc necaurspīdīgā maisiņā, ņem kādus grib no kaudzes...

 

Ir jau arī salikti viņi iepakojumos, kā jau simplijs bija pierakstījis savā fantazējumā

 

Iesaiņoti viņi bija tādā tīklveida maisiņā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×