Jump to content
Treneris

Tā nu viņs rīkojās

Recommended Posts

1.BAZILSIKS

 

2.83.136.139.126

 

3.Šeit bus skrīni

http://failiem.lv/u/wvlqedb

http://failiem.lv/u/amihzbb

Šeit arī demo

http://failiem.lv/u/socqaxk (Paldies draugam)

ja nepieciešams no HLV ielikšu

4.Aptuveni mapes sakuma ap 1.55

 

5.Nepamatots unbans

 

6.Šis ''vienreizējais,kārtīgais'' cilvēks nav tiesīgs unbanot nevienu no nobanotjam personam,šo darbu veic vienigi (BT,Administrācīja,un JB Administrators) bet cik es saprotu vinjs nav neviens no tiem! nu bet protams jus vinjam izteiksiet tikai brīdinajumu kānekā akkas labakais draugs.

 

7.JB

Link to comment
Share on other sites

Nevis ja atkārtosies,bet uzreiz jārīkojas,jo šis indivīds ir jau otrais,kurš tā dara...vel aizvien emilsM ir game admin ar acc...strange...

 

Jo akka vakar uzlika atpakaļ.

 

p.s. Diezgan interesanti, man ir aizliegts šeit likt wp, bet tāpat neviens cits to nedara. :loh:

Link to comment
Share on other sites

Tagad mani sodīs par to, ka unbanoju spēlētāju, kurš ir licis naudu ID un bana laiks viņam bija pārspīlēti liels, un atsēdējis bija jau 7h? Ja es nedrīkstēju izmantot sev dotās iespējas, lai izpalīdzētu, tad dariet kas jādara, jo noteikumi visiem ir vienādi.

Link to comment
Share on other sites

Tagad mani sodīs par to, ka unbanoju spēlētāju, kurš ir licis naudu ID un bana laiks viņam bija pārspīlēti liels, un atsēdējis bija jau 7h? Ja es nedrīkstēju izmantot sev dotās iespējas, lai izpalīdzētu, tad dariet kas jādara, jo noteikumi visiem ir vienādi.

 

 

Par kadiem tu noteikumiem doma? Par to kad tu kipa izliecies pat BT,vai Administraciju un ņem banu nost ko tu nedrīksti darīt

Link to comment
Share on other sites

Jā labi, bazilisks nav tiesīgs likt unban, bet viņš man to paziņoja un es viņam devu zaļo gaismu, jo pats nebiju pieejams. Bet kapēc jūs vainojat tikai bazilisku? Jums jāvaino arī mani un citi melnie, par to, kad netika noņemta šī komanda priekš parastajiem adminiem. Kapēc jūs to nedarat? Un līdz 2013. gada 5. janvārī 15:00, netika izveidots noteikums, par to, kad šo iespēju spēlētāji nedrīkst izmantot. Bet tagad tas ir izveidots.

2.3. Kategoriski aizliegts izmantot xunban iespēju, lai unbanotu spēlētājus, neatkartīgi no tā, vai viņi bija vainīgi, vai nebija.

Un vēl, treneri būtu paklusējis, tas kā Tu runāji serverī, galīgi neatstāja par tevi labu iespaidu, labi tagad vairāki domā, o treneris kurts tur nodirsa vienu, viņš ir mans varonis, tā nebūt nav. Es tavā vietā būtu vienkārši aizrakstījis kādam no melnajiem, kout arī tam pašam yogijam, lai pats izvērtē situāciju, nevis taisījis topiku, kurā lielākā daļa ir pelnījuši warn, par saviem tizlajiem teikumiem. Labi Tu nopirki sms unban, bet tikuntā es tavā vietā nebūtu uz to spējīgs.

p.s

par jb administrātoru - pašlaik jau 2, tādi kā teikt uzraugi ir, un tie ir "Klaaavushka", "BAZILISKS", tapēc, visi jautājumi pie viņiem, vismaz pašlaik, bet ja nu nekādīgi viņi nespēj palīdzēt, tad jautājie vien man.

Ar yogiju neizlēmām kurš nu būs tas viens kuram tiks uzlikta grupa, tapēc, vienkārši uzticāmies viņiem.

 

Un jā, ja jūs domājat, kad baziliska dēļ darītu visu, tad tā nebūt nav, viņš man ir tas pats kas jūs, visi pārējie. Es viņu entās reizes esmu banojis, bet jūs jau to neredzat.

Link to comment
Share on other sites

Es sapratu to, ka es neko nesapratu.

 

Bet ja nopietni. Šaubos ka te tikai ir jāaizrāda un jāpasaka "BAZILIK" tā ir slikti darīt fuj fuj.

Domāju ka šim cilvēkam ir jāpiemēro kāds sods. Bet par to lai administrācija izlemj.

Jo jebkurā gadijumā ja arī bans bija par ilgu par īsu vai par garu, tu jebkurā gadijumā nēsi pilntiesīgs to ņemts nost.

Tas ir tas pats ja es tagad būdams konkursu vadītājs ņemšu izskatīšu sūdzības. Man nav teikts lai es to daru , un arī man nav tiesības to darīt. Un pilnīgi tieši tas pats ar tevīm. Ja tev ir status Game Admin kurš ir domāts ar nolūku skatīties pārkāpumus un ievest serverī kārtību, tad tev nav pilnīgi nekādu tiesību bez administrāciju atļaujas ņemt kādam kaut ko nost.. Jo kā nekā tu esi tikai domāts serveru kārtības ievešanais..

 

Tas no manīm vis..

Link to comment
Share on other sites

bļad akka, nu nekļūsti smieklīgs, tak cilvēkiem pašiem jābūt skaidram, ka banus ņem nost tikai bantīms vai melnie, nevis bļad parasts mirstīgs admins.

 

NOTEIKUMS IZDZĒST! Neieslīksim galīgā degradācijā.

Tas, kurs nesaprot, ka viņam nav atļauts izmantot šo komandu, tas lido!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×