Jump to content
cloudR

semuel` frag movie

Recommended Posts

Tas nav after effects, tas ir Sony Vegas ( Nesaku, jo zinu kādu lietoja programmu, bet saku, jo to var uzreiz redzēt video efektu dēļ )

 

 

Btw, kāpēc daudzi Heito? Cilvēks cenšas, un vismaz līdz galam izdara! Viņa pirmais editotais moviks, domāju ir pelnījis mazliet vairāk kā tikai pateikt low. Uztaisi labāk, ja māki teikt low!!! Gribēšu redzēt, kā tev tas izdoies!

 

Konstruktīvo kritiku vismaz būtu pateikuši lielie lowotāji! Taisni vai jādusmo uz šitādiem, kas paši nekā nemāk, vai māk, bet ir 2 shame to show!

 

Gaidu citu viģikus, lai Jums ar varu pateikt Low!

 

 

 

 

P.S. Priekš pirmā viģika, godīgi sakot ir ļoti labi. Patīk krāsas ļoti. PM jau tev teicu par skaņu un maziem efektiņiem, kurus prasījās lai ieliec. Vietām FXColorGreen, Uz Dropiem Deagle Sound ( Fade volume up ), TV Effect, MagicBullet Looks particles un pašā sākumā dikt patikots, ja būtu pamainījis settingus mazliet, tam tracking particle effects - gaismai, Mazliet slowmotion/speedmotion palabot dažviet un savādākus Cutus.

Būtu vnk perfekti ^_^

 

Bet paldies par ieguldīto darbu. Tiešām priekš pirmās reizes zašebis!

Link to comment
Share on other sites

a tu vispar nejēdz šaut, ja ar mani kopā cw šaujot bliez ar silentu. un vēl pubā 2x uz mani uzraujies. xD

 

 

p.s. smukas krāsas, domāju, ka skriešanu pa tjomku varēji reāli izņemt un lai jauns kadrs rādās. ;) katrā ziņā ir kaut kas smuks. vēl ar after effects kko pamācies un būs vispār bomba. :wub:

 

kādu vel silent es tajā cw nevienu fragu nedabūju. :facepalm:

 

 

editedbysimplijs: noteikti, nevienu. :D p.s. lieks posts. :troll:

Link to comment
Share on other sites

Ir jau smuki, bet nav smuki izbērt uz 1 terroru 6 lodes, bet he visu atmaksāja, gj like.

Daudzi, manuprāt, pat nepamanīja, ka tas he nogalināja 3 pretiniekus.

Link to comment
Share on other sites

Btw Jā, papildināšu simplija teikto.

 

Man tikti traucēja Optical blur. Vidus kvalitatīvs, un viss uz riņķi pakāpeniskais blur ( miglainība ). Tas īsti @ CS movie neder, jo stūros ir svarīgas info, kuras nevajag aizmiglot. Tam efektam, vismaz vietām, ja iemācas der: [Media Generators] Optical transparent black to white ;)

 

Labs koments no simplija.

 

 

Tā nav graudainība vai slikta kvalitāte. Esmu redzējis orģinālu, needitotu versiju! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu tā miglainība tik tiešām neiederās tur. Vēl man nepārāk piesaistīja tas sākums, un pirmo fragu prasījās saskaņot ar Dropu. Par krāsām runājot, nav ne vainas , bet man prasījās nedaudz gaišāku ķomku , jo savādāk ieejot iekš B2 man acis saspiedās kā ķīnietim lai kautko normāli pamanītu. Visā visumā ir oke, like par centību.

Varbūt drīzumā ja izdosies ievākt , atsūtīšu arī kādus savus fragus.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Klusi un nemanoši nakts aizsegā ieslīdēju B spotā, tādā paša veidā, klusi un nemanoši pabāzu galvu tjmkā un ieraudzīju viņu, ar mazām līkām kājelēm un lielām sarkanām acīm, no bailēm gandrīz apčurājos, bet tomēr saņēmu drosmi un izšāvu un lodē, filigrāni kā pavasara tauriņš, ielidoja tieši viņam starp acīm Head Shot.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×