Jump to content
simplijs

Jauns gads, jauni ieteikumi

Recommended Posts

Sācies ir jauns gads, uzsākam kaut ko jaunu?

  • Ko es jau vakar saņēmu no lāča - modi nelien iekšā čīteru un sūdzību sadaļā, tobiš, wp tur dala administratori un banteam. mēs drīkstam maksimums aizvērt topikus, ja ir vaļā.
  • Pie acc pieteikumiem.
    - pašlaik ir:
    Jābūt nospēlētām vismaz 50 stundām izvēlētajā serverī uz viena nika(DD2 - 120h)
    


    - mans ieteikums

    Jābūt nospēlētām vismaz 120 stundām izvēlētajā serverī uz viena nika(DD2 - 220h)
    


     
    kāpēc tik lieli cipari? mūsu serveri ir nenoliedzami vieni no populārākajiem Latvijā, pieteikumi, it sevišķi uz dd2, birst kā graudi no caura maisa, tobiš ik pa laikam. un 90% gadījumu tiek atteikts. lai nerastos negācijas kāpēc viņam, kāpēc ne man...

  • Atrast kādu, kurš vadīs potw, personīgi arī es varu vadīt, ja man ļauj.
  • Uzlikt arī, ka modiem ir imunitāte pret wp, jo arī es neuzskatu, ka ir jēga modam modu warnot, mēs arī esam pieskaitāmi pie administrācijas. Ja mēs parkāpsim noteikumus - mūs sodīs smagāk un savādāk, kā? par to, lai domā melnie, tumši melnie.
  • DD2 palielināt slotu skaitu?! Apmeklētākais serveris pie identy, kāpēc ne?
  • Atrast jb administratoru, manā skatījumā, lai iet bazils. :yao:

pārējie savus ieteikumus arī te var rakstīt zemāk.

Link to comment
Share on other sites

Par tiem pirmajiem punktiem vienalga, bet par slotu palielināšanu esmu pret.

Tā jau ir daudz cilvēki, serverī nekāda lielā spēlēšana nesanāk, jo visur būs kāds pretinieks. Un gan jau uzreiz arī kādam sāks lagot.

Link to comment
Share on other sites

100% par slotu palielināšanu, bet par pārējo pohuj, vienīgi man šķiet nav jēga likt vairāk stundas, jo to pieteikumu nemaz nav tik daudz..

Link to comment
Share on other sites

Par pieteikumiem ---> piekrītu, jo iekš DD2 tās stundas sakrājās ātri, jo kāda jēga, piemēram, sakrāt +/- 100h un rakstīt pieteikumu? Tad tu vēl neesi iedzīvojies serverī. Bet 220h ir labs skaitls, varbūt nomainat uz nedaudz mazāku skaitli, piem. 190h.

Nevajag palielināt slotu, ļaunākajā gadījumā atvērt vēl vienu DD2 serveri. /ja ir nauda/

Link to comment
Share on other sites

  • Un ACC Pieteikumu sadaļā!
  • DD2 Online h, ja būtu vajadzība Eleby pats izdomātu - Vajag/Nevajag - Tāpat tie pieteikumi birs, bet var jau mēģināt.
  • Vadi, kas ta man, tāpat zīmēt nemāku
  • Hell to the no!
  • Lai pērk slotu, priekš tam jau tas IDC ir, sliktākajā gadījumā SMS. Noteikti nē!
  • Vajag kādu, kuram var uzticēties un kuram ir galva uz pleciem.

 

 

Par VOTW kāds ar varētu pieteikties. Bij diezgan forši kādreiz paklausīties, kā citi dzied. Pats ar piedalītos, ja būtu MIC tad bijis.

Link to comment
Share on other sites

  • Par tiem WP, ja gribi imunitāti tad vinju vajag visiem kuri var uzlikt to wp, jo kādā sakarā tikai moderiem imunitāti? Tāpēc - Anti
  • Par stundu palielināšu pieteikumam - Nevajag jo tikko tikai palielināju uz 120 un nebirst pieteikumu jūra.
  • Slotu palielināšana - Kategorisks nē, vispirms jāsataisa serveris līdz galam un tad var domāt par kkādām papildus fīčām.

 

90% DD2 pieteikumu tiek atteikts? :facepalm:Tu vispār esi lietas kursā?

Link to comment
Share on other sites

Par slotu palielināšanai es nepiekritīšu. Samazināsies ienākumi, un tas nebūs īstais veids, kā popularizēt ID.

Bet par nospēlētajām stundām es piekrtītu, jo cilvēki, kuri vēlētos adminēt ir ļoti daudz, kaut gan pieteikumi nav tik daudz rakstīti, lai admins ir tāds cilvēks, kurš pazīst IDenty, nevis tāds, kurš tikai vēl mēģina iejusties.

Link to comment
Share on other sites

Vairāk slotu - vairāk lagu, Pret.

Moderātoriem imunitāti - galīgi garām tobiš Pret.

POTW - kopš zixis nav, nav kas vada, Par.

Stundas serveriem - man vienalga, tāpat reti spēlēju un nekāroju pēc statusiem.

JB Administrātors - Bazils būtu parāk ekstremāls variants, bet to ka vajag kādu, kas administrē JB, Par.

Link to comment
Share on other sites

  1. wp - nebūs.
  2. ja būs vajadzība, tad arī stundas serveru administrātori palielinās.
  3. vari vadīt potw, bet varbūt arī votw?
  4. sloti netiks palielināti.
  5. par jb administrātoru - pašlaik jau 2, tādi kā teikt uzraugi ir, un tie ir "Klaaavushka", "BAZILISKS", tapēc, visi jautājumi pie viņiem, vismaz pašlaik, bet ja nu nekādīgi viņi nespēj palīdzēt, tad jautājie vien man.

Link to comment
Share on other sites

Sūdzību un pārkāpēju sadaļās izveidot apakšsadaļas katram serverim, varbūt jēga nebūs nekāda dižā, bet šad un tad būs vieglāk atrast kādu senāku sūdzību vai banu

 

reāli labāk acc pieteikumi/sūdzības/čīteri/ieteikumi/sarunas katram serverim savu forumu un šos kā subforumus samest.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×