Jump to content
Enģelis

Slidošana @ Lido v2

Recommended Posts

Ja mēs tā godīgi.. tad es īsti nevienu neatceros kas tur bija. Nē, nu pēc sejām atceros, bet kad teicāt savus nikus - ar Dievu uz pusēm. Tas ir tāpat kā, iemācīties ziloņu ābeci. Anyway, atceros tikai rižo tīģeri, angelo, dziedātāju, frešiņu un pašsaprotami ko jau sen zinu, lāci.

Link to comment
Share on other sites

Ja mēs tā godīgi.. tad es īsti nevienu neatceros kas tur bija. Nē, nu pēc sejām atceros, bet kad teicāt savus nikus - ar Dievu uz pusēm. Tas ir tāpat kā, iemācīties ziloņu ābeci. Anyway, atceros tikai rižo tīģeri, angelo, dziedātāju, frešiņu un pašsaprotami ko jau sen zinu, lāci.

Tas pats arī man

Šitādos pasākumos ir gruti iepazīt cilvēkus,vajag drīzāk pasēdēšanu pie aliņa :D

Link to comment
Share on other sites

Bij lab, atskaitot faktu, ka es vienīgais no visiem nemācēju slidot :D

 

The biggest fail was, kad es biju uzbraucis kalniņā ( Spēlējām zombikus ) un ķēru Līgu, viņa aizmuka un es mīzu no kalniņa nobraukt lejā :D Visi sastājās un baig centās mani uzmundrināt :D

 

Bet es vismaz nenokritu :fuckyea:

 

Bij jautri. Beigās salasījāmies arī normāls bariņš.

 

Vienīgais, ka man tgd baigā tulzna uz pēdas :megusta:

 

 

 

Paldies visiem, kauri ieradās :*

Link to comment
Share on other sites

Vislabākais bija autobusā, kad es frešiņu par geju nosaucu. hahahah :ddd Ā jā, pēc visa pasākuma pie mums nāca kāds dzērājs runāt, mēs uz dirsas. tas ar frešu un ziemeļmeitu bij. Btw jā, mans krutais phone no lēkāšanas - 5obnt7njau3ws822yo1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×