Jump to content
sveetais-teevs

Dr Ieteikums.

Recommended Posts

Aloha! Taka pedeja laika sanak diez gan paspelet iekš DR ir pamaniti visādi siikumi kurus derētu izlabot.

 

Saksim jau ar to ka timelimits kartē ir parak liels 30min, tas tomer ir parak ilgi vajag 20-25min max.

 

Visu laiku uz apli iet vienas un tas pašas kartes templis, deaths, c00l f un ta...derētu moš kko jaunu? un prikols tads ka daudzas mapes neiet, piemeram, ēģipte man liekas negaja un vel dažas. Kad liek viņas servers pakaras un uzmet templi. Varbut pa jaunu vajag saladet tas kartes vai kā...

 

Un varbūt šopā šo to lētāku uztaisit...gravitiju, spiidu un tā, savadak tie punkti pa 5min jau vairs nav. Vienigi noclip var palikt tapat. Un kapec HE var pirkt tikai vienu reizi?

 

Nu tas taka uz bridi ir viss, vnk kkas jau ir jadara, lai ta tauta paliktu, jo tagad pedeja laika DR +/- sak atdzivoties :)

 

edit: aa un vel lj tops sačakarejies no kura man liekas pat isti jegas nekadas nav, jo tapat dr iestatijumi ir savadaki. bet nu for fun :)

Link to comment
Share on other sites

Derētu samazināt cenas, tieši tā. Dzīvibas 50 pts, kas agrāk bija 5 punkti. Un visu var nopirkt tikai 1 reizi, why?

Tāpat uzskatu, ka lj status nevajag, jo visi tāpat ir iegūti ar bug, un tad visi ūberkruti.

Mapes time arī vajadzētu samazināt, tiešām vilcinās. + Svētajam.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par RoundTime, man būs jāpiekrīt - Domāju vajadzētu 20min

Runājot par Shopu - viņam ir šādas tādas lietas, ko pavisam vēlētos izmainīt, ne tikai cenas - tas mazāk atkarīgs no manis, kad Shopā varēšu veikt izmaiņas.

Runoājot par LJ Statiem - Es uzskatu, ka jāņem nost, jo vienas vienīgas nepatikšanas ar viņu. Pretējā gadījumā jāievieš neiecietības politiku vai arī jāaizliedz Free, jo TS to tik vien dara, kā lējkā LJ un tas traucē DR būt par DR.

Link to comment
Share on other sites

Nevar izdarit ta ka tie stati radas tikai speletajam? bez nekadiem topietm u.t.t. ?!

Redz problēma jau sākas ar to, ka tie kas māk tālu lēkāt, tie lēkā un mācās aizvien tālāk aizlekt, bet tādējādi traucē vispārīgu DR būtību. TS spiež pogas un CT izvairās no lamatām. LJ Stats kkādā KZ serverī der jā, bet neuzskatu, ka @ DR tāds būtu vajadzīgs. Protams ir jau forši, ka redzi cik tālu aizlecis esi, bet normas robežās, ja tas netraucē pašu spēli

Link to comment
Share on other sites

Status var atslēgt atsevišķās mapēs, lai netiktu bugoti.

Šopu padarīt lētāku, seems good.

Adminus? Nedomāju gan, bet ja administratori grib - go go go!

Par mapēm, lai zjixis un enģelis noorganizē grupu, kura ies cauri visām mapēm, kuras neiet, lai pieraksta. pēctam lai sāk ieteikt spēlētāji jaunas mapes. administratori izvērtēs, kuru jā, kuru nē. :)

Link to comment
Share on other sites

Shi ir ieteikumu sadaļa, es tik izsaku idejas, talak jus domajat paši, man no tadam lietām saprašana 0 ;)

 

Un runajot par to ka simplijs saka ka nevajag adminus reali mes esam 10 admini no tiem aktiivi labi ja 5.

 

Ok, talak domajat paši, es izteicu idejas...talak es klusēju ;)

Link to comment
Share on other sites

Un runajot par to ka simplijs saka ka nevajag adminus reali mes esam 10 admini no tiem aktiivi labi ja 5.

 

Jūs esat 7 admini uz kuru aktivitāti es skatos, dažādu iemeslu dēļ. nevajag pārspīlēt

Link to comment
Share on other sites

par šopu viennozīmīgi jā!

lj status? - atstāt, bet nebanot tos , kas bugo, jo tāpat, kad adminu nebūs serverī sarosīsies bugeri un bugos, arī es. Tāpēc... kāda jēga ņemt nost, ja tie tikai gandrīz uztur dr servera tautu. Mapes pilnīgi un noteikti vajag jaunas. Nezinu kuras, bet čista vajag.

Link to comment
Share on other sites

par šopu viennozīmīgi jā!

lj status? - atstāt, bet nebanot tos , kas bugo, jo tāpat, kad adminu nebūs serverī sarosīsies bugeri un bugos, arī es. Tāpēc... kāda jēga ņemt nost, ja tie tikai gandrīz uztur dr servera tautu. Mapes pilnīgi un noteikti vajag jaunas. Nezinu kuras, bet čista vajag.

 

Kā nebanot galvu esi saspiedis??? Viņus vajag banot lai ir vismaz mācība.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×