Jump to content
Enģelis

Intervija Ar Konchinjaa

Recommended Posts

Konča, tiešām esi apnikusi. Tev krata tik cik man gadu? Nopietni? Es savos gados uzvedos normālāk par tevi tavos 16. Es vienmēr sāku? Nē. Tu pasaki ko tizlu un man tieši tas pats atliek. Palaižu muti? Tu esi pelnījusi kad tevi apdiršs, jo tev pašai ir liela mute un neesi nemaz labāka. Uzvedies kā sīks bērns un vienmēr kas ir slikti.

Runājot par interviju, man palika slikti vislaik dzirdot to košļāšanu un tavus smieklus bez jēgā. Tā tomēr ir intervija un varēja uzvesties normālāk, ne tā kā tu *rēc,rēc un tad runā ko beztolkā*.

Es zinu, ka uzskati sevi par krutāko meiteni id, zinu, bet nē tu neesi. Tu esi parasts cilvēks, kas nemāk normāli runāt un pļūtī micc ko.

Ja vien tu zinātu cik man ir grūta dzīve, ja tu zinātu cik ļoti es cenšos lai vismaz ingame ko sasniegtu, tu nezini kāda man ir dzīve un kā es jūtos, tev arī nav viegli, bet tas nenozīmē ka mani jāheito, tikai tāpēc ka nevaru būt tik ideāla kā Tu. Piedod.

Tu par sevi padomā, ne par mani. Es kkā admins uzvedos daudz normālāk par tevi. Tu gago/kiko citus ar kādu ''ļevo'' iemeslu, bet kad pati to dari un tevi soda, tu sāc te klaigāt un atkal ko dirst augumā.

Sasniedz to, ko es esmu sasniegusi savos gados un tad gudri dirss.

Intervija bija normāla, klausījos uzmanīgi, bet katrā ziņā ne tas ideālais ko intervēt.

Link to comment
Share on other sites

++ shift, kādā grāvī vien gulēsi, nevis sēdēsi biznesa koledžā, biznesu var sākt arī jebkurš cits, kurš nav mācījies, bet ar vienu nosacījumu ja ir 100% gatava doma, ko veidot, kā pelnīt utml. Ja nebūs idejas tāpat ar visu biznesa koledžu gulēsi grāvī ar dvuļu..Pretīgi bija klausīties, un tu vispār varētu pamest id, dirsā ziepētāja un čītotāja, ja vajadzēs tad atgādināšu par ko..

Link to comment
Share on other sites

Jaunieši.

 

Intervija nebija domāta naida kurināšanai pret kādu, tāpēc lūdzu komentējiet interviju kā tādu, lai ar veselīgas kritikas palīdzību sasniegtu baudāmu interviju, gan jums gan man kā intervētājam.

 

Iesakiet lūdzu kādas idejas, ja ir

Sakiet kas patika, kas nepatika

Iesakiet jautājumus

utt

 

Nevis kādu nomelnojat :(

Link to comment
Share on other sites

BORING

 

neko daudz nevarēja saprast no tevis :/

 

pilnīgs fuflo

 

 

ieteikumi?...

 

tā kā šeit uzturas pārsvarā jaunieši, tad vajag jautrākas intervijas, piemēram, manā intervijā vismaz kkāda jautrība bija :/

Link to comment
Share on other sites

BORING

 

neko daudz nevarēja saprast no tevis :/

 

pilnīgs fuflo

 

 

ieteikumi?...

 

tā kā šeit uzturas pārsvarā jaunieši, tad vajag jautrākas intervijas, piemēram, manā intervijā vismaz kkāda jautrība bija :/

 

Sarunas, tāpat kā jautrību nevar organizēt tā uz sitienu.

2. Cik skatos, visi grib nopietnību, lai normāli atbild uz jautājumiem ( man ar nepatīk, ja man ko stāsta un ņirdz kamēr runā. )

 

 

 

 

 

Mūzikas es lieku, pēc intervējamā vēlmēm ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×