Jump to content
Miķelis.

Konkurss "horse"

Recommended Posts

Konkurss „Horse”

 

Šis būs konkurss, kurā varēsi izpausties ar izdomu

 

Kas ir „Horse”?

 

Tā ir spēle, kurā piedalās vismaz 2 cilvēki. Princips ir pavisam vienkāršs – viens spēlētājs parāda kādu triku un pārējiem tas ir jāarkārto. Tie kas to neizdara vai izdara nepareizi tiek piešķirts viens burts. Sākumā H, tad O un tā uz priekšu līdz sanāk vārds Horse, un tas kas savāc šo vārdu, tas izstājas no spēles.

 

Mēs šo pašu spēli spēlēsim @ new game surf_ski_2 mapē

 

Noteikumi

 

 

Konkurss notiks surf_ski_2 mapē @ new game

 

Pirms sāc rādīt triku konsolē ieraksti

sv_airacceralate 100

sv_gravity 800

sv_stepsize 250

 

Kad esi ierakstījies visus šos Obligāti jāuzņem screen kur redzama konsole, lai var redzēt ka esi ierakstījis

 

Demo garums nedrīkst pārsniekt 1 minūti

 

Lai kāds speciāli neieriebtu citam, es noteikšu, kurš triku izdara pilnīgi greizi un kurš to izdara pareizi jeb es nosaku kuram nāk klāt burts, kuram nē

 

Aizliegts publicēt demo, ko pats neesi ierasktījis (piemēram, tu nemāki izdarīt triku un palūdz izdarīt to kādam citam ar savu niku, un publicē viņa demo)

 

Nedrīkst dot norādēs, kā izpildīt triku

 

fps_max 131

 

Ja neieliks savu demo laicīgi saņemsi vienu burtu klāt

 

Varat arī demo ierakstīt kādā free-style serverī (tiem kuriem ir steamed cs, varat vienu free-style serveri paprasīt man

:) ) :)

 

 

 

Norise

 

1) Izlozēju spēlētēju, kurš rādīs triku pirmais

2) Šis spēlētājs @ new game ieraksta demo ar savu triku un publicē To šai topikā 1 dienas laikā

3) Pārējie spēlētāji atkārto triku un ieraksta to @ new game un publicē To šai topikā 1 dienas laikā

4) Es noskatos visus demo ierakstus, un pasaku kuram tiek piešķirts burts, kuram nē

5) Tad atkal triku rāda nākamais un citi atkārto, un tā kamēr paliek viens spēlētājs, kuram nav viss vārds Horse

 

 

 

 

 

Pieteikšanās

 

Ieraksti savu niku šai topikā

Un pieraksti klāt kurš vēlētos rādīt triku (piemēram, viens no pirmajiem, bet ne pirmais)

 

Pieteikšanās līdz 03.11.12 (ieskaitot)

 

 

 

Balvas es vēl neatklāšu

 

 

 

 

 

Ja kāds kaut ko nesaprata vai arī esmu kaut ko aizmirsis pierakstīt droši sakat :)

Link to comment
Share on other sites

FeLvGoT^

Riskesu un varesu sakt ja velaties :D

P.S. Tikaj var konkursa netaisit wrap? :((((

Nez kapec man pavisam nepatik wrap .. un slinkums macities... bet ja vajadzes es pameiginasu iemacities :ooo

Isti sakot man patik surfot pa visu mapi brivaja stila , nevis piemeram ka daudzi droto pie flagiem :D

Ka ari ar to screen. var uznemt skreenu , ka ari pirms raksti demo var ielikt citus parametrus. Tapec vajadzes tikaj uzticeties Jums ;dd

 

 

 

 

EDIT:

 

Tiesi to pasu griebju uzrakstit :D

Ja kads parak "kruti" uztaisa , tad var paprasit lai peirada :p

Ne nu tas passaprotams ka nevajag pa visu mapi surfot :p man jau ir ideja prieks trika :D

Edited by Mich-H
Link to comment
Share on other sites

Ieteikums: Izveido aptuveno "slīdēšanas" laiku, lai nebūtu tā, ka piem kādas 1min "slīd" un pārējiem tas viss ir jāatceras.

 

Vai nebūtu vieglāk to organizēt kādā serverī?

 

 

 

Protams esmu @ Surf iesācēja līmenī, bet domāju, ka arī es varētu pamēģināt piedalīties un šie ir tie jautājumi, kuri man interesē pirms piesakos! :)

 

Paldies ( Lūdzu neliec warn )

 

 

 

 

Editošu atbildot uz nākamo postu, ko atbildēja Mich!

Stemā izrunājam un secinājām, ka man neesot jēgas piedalīties, jo esmu priekš Jums NOOB :D Plds Mich, jūtos labāk xD Veiksmi konkursantiem, labprāt paskatīšos ar ko man būtu bijusi darīšana, ja piedalītos. Paldies Mich, ka atbildēji uz jautājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Katra spēlētāja Triks būs publicēts Foruma topikā

 

tas būs pieejams visiem :)

 

nav jaatkārto 100%, bet princips kā tāds, piemēram, ja uztaisa WRAP, tad nevajag uztaisīt precīzi tik pat lielu apli kā pirmais, bet jāuztaisa wrap kā tāds....

 

āa par to laiku noteikumos ir rasktīts, ka demo nevar būt garāks par 30 sekundēm :)

 

Cerams atbildēju uz taviem jāutājumiem :)

 

EDIT:

 

sāksim ar to ka nemaz nav servera, kurā to darīt :/

 

serverī nebūtu vieglāk, jo :

 

1) nesavāktos visi on tad kad vajag

2) vajag dot kādu laiku, lai triku izpildītu, jo pie mums spēlē dažāda līmeņa spēlētāji ( felvgots, suncss, es un woid vien visiem dabūtu pa vienam burtam, ja uzreiz jāizpilda tikko redzētais :/ )

3) tas ievilktos ļoti ilgi vienā dienā...

 

a tgd katram tikai vajadzēs 10 min dienā un viss, tikai man ies ilgāk :/

 

 

 

 

EDIT:

 

FeLvGoT^

Riskesu un varesu sakt ja velaties :D

P.S. Tikaj var konkursa netaisit wrap? :((((

Nez kapec man pavisam nepatik wrap .. un slinkums macities... bet ja vajadzes es pameiginasu iemacities :ooo

Isti sakot man patik surfot pa visu mapi brivaja stila , nevis piemeram ka daudzi droto pie flagiem :D

Ka ari ar to screen. var uznemt skreenu , ka ari pirms raksti demo var ielikt citus parametrus. Tapec vajadzes tikaj uzticeties Jums ;dd

 

var jau netaisīt wrap, tas bija tikai piemērs, kas man pirmais galvā iešāvās ;)

te nav jāparāda kā tu pa visu mapi surfo, te ir viens triks tik...

+/- zinu, kurš ko var izdarīt, un bišķīt var redzēt vai ir aa 100 vai vairāk ;) + neticēšu ka izdarīja, likšu atkārtot manā acu priekšā, kādā serverī ;)

Link to comment
Share on other sites

Suncss

 

gl.

Mich tu ahujel? tak lai Angelo piedalas.

 

 

Jā, protams, tikko viņam mācīju uz mario tikt. Viņš tpt neizdarīti nevienu triku. Viņš varēs skatīties demkas un trenēties :) /mich/

Link to comment
Share on other sites

Tā tad Dalībnieki, kas piedalās, un secība kā rādīs triku:

 

1) Woiduser - H

2) Suncss - H

3) FeLvGoT^ - Horse ( nosvila kūleris, tpc no konkursa off)

4) Bourryk - Hor

5) EmilsM - Hor

6) Akka - Horse

7) Mich-H -

 

Tātad Woiduser, tu rādi triku pirmais, līdz rītdienas (13.11.12) 17.00 tev ir jāievieto links uz demo failu (uploadots failiem.lv vai citā vietā) ne ilgāks par 1 minūti

 

un kad viņš ir iepostojis tad dienas laikā pārējiem dalībniekiem ir jāievieto links uz demo failu (uploadots failiem.lv vai citā vietā) ar atkārtotu Woiduser`a triku

 

Izlasiet noteikumu vēlreiz :)

 

Citi postot te nedrīkst, pretējā gadījumā tiksi apbalvots ar 1wp

 

Veiksmi visiem dalībniekiem :)

 

 

 

P.S. jauns noteikums(informācija)

Varat arī demo ierakstīt kādā free-style serverī (tiem kuriem ir steamed cs, varat vienu free-style serveri paprasīt man

:)

 

(non-steameriem nevaru palīdzēt, jo nezinu nevienu non-steamed surf free-style serveri :( )

Link to comment
Share on other sites

Tā kā woiduser savu triku neielika laicīgi, tad viņam tiek piešķirts 1 burts :/

 

Nākamo triku rāda suncss

 

Suncss tev laika, lai ieliktu savu triku ir līdz rītdienas 17.00

 

un pārējiem ir diena laika lai atkārtotu suncss triku

Link to comment
Share on other sites

Bļin tu krān, tad varēji varbūt pateikt? :@

 

 

bļin tu krān, varēji būt ieiet skype un pasekot kas notiek ar šo topiku, jo teicu ka pirmdienā sākšu, un arī tu gribēji būt pirmais :/ /mich/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×