Jump to content
akka

Reputācijas Balsošana!

Reputācijas!  

52 members have voted

  1. 1. Kuras reputācijas labākas / sakarīgākas?

    • upacka`s
      37
    • babbuča
      15


Recommended Posts

upacka

 

 

0-10 Mierpilsonis

10-50 Pilsonis

50-100 Vietējais kabatzaglis

100-150 PĀRKĀPĒJS

150-200 Cietuma BOSS

200-300 Priekšlaicīgi atbrīvotais

300-400 Šerifs

400-500 Tiesnesis

500-600 Kārtības ministrs

600-700 Likuma kalps

700-800 I'M WATCHING YOU

800-900 Valsts prezidents

900-1000 Valsts nodevējs

 

 

 

babbuc

 

 

0-10 - Jaunpienācējs

10-50 - Sāk domāt

50-100 - Ar potenciālu

100-150 - Izaugsmes kāpnēs

150-200 - Zina, kur, kas atrodās

200-250 - Zinātājs

250-300 - Savējais

300-400 - Karjeras kāpnēs

400-500 - Unstoppable

500-650 - ID Alus darinātājs

650-800 - Padomdevējs

800-1000 - Svētais tēvs

1000-1250 - Guru

 

 

 

Pamatojam savu atbildi!

Link to comment
Share on other sites

ūpja, bet tikai tāpēc kad babbucim bija otrs labāks variants, un kā izskatās tas nav ielikts.

 

EDIT : UN JŪ LO*I , jums nav jābalso par to kuru jūs pazīstat vai kurš jums čoms, vienkārši par to reputāciju kura vairāk patīk :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Nebalsošu par nevienu, jo tas nebūs taisnīgi nedz pret mani, nedz pret ūpi.

Kā jau DAVE teica, tas ir mazliet stūlbi un bērnišķīgi, kad balsojat par cilvēku kurš Jums patīk, nevis par to, kā būtu labāk pašam ID. Es nesaku kad manas reputācijas nosakumi būtu labāki, tas ir example. Lai nu kā, savu favorītu izsteicāt un cienu godīgu atbildi, nevis dupsī līšanu, lai gan .. Par piemēru varam ņemt šādu situāciju ( neņemiet to pa pilnu, tikai izskaidroju lietas būtību ): Ir ID lapas konkurss, es uzzīmēju un upacka uzzīmē - mans darbs piem. ir ūber kruts un smuks, bet upackas uz paint uzlabotās versijas taisīts. Iet balsošana, kuru dizainu tad liekam un ja Jūs arī darītu kā tagad, balsotu par upacku, tāpēc kad viņš ir maigāks un patīk mīkstās mantiņas, tad Jūs esat saspiedušies.

 

Lai nu kā, man nav arī nekas pret upacka izveidoto versiju, bet kā jau teicu:

 

Man protams nav nekas pret un šo šitu es nerakstu tāpēc, lai vinētu. Reāli, ja tā loģiski padomā, vai šie nosaukumi derēs reputācijām? Respektīvi, reputāciju cilvēks saņem par kādu sakarīgu tēmu vai komentāru, vai par labiem darbiem - pie velna, kāds sakars PĀRKĀPEJIEM, Šerifiem un tamlīdzīgām lietām? Būsim reāli. Paldies! /babbuc/

 

Ja upacka izdomā kaut ko atbilstošāku reputācijam, kas tiešam tās apzīmētu un ar nelielu humoru, būtu pateicīgs un apmierināts. :) Pie šādam lietam es neprotu pieiet ar humoru, jo visu uzstveru savādāk. Lai nu kā, paldies kad izlasijāt šo nesakarīgo penteri, jo man sāp galva un Ziemassvētku vecīts tik tiešam nav īsts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×