Jump to content
IcedOut

Sieviesu Loģika!

Recommended Posts

KKas uz to pusi kāpēc no savējās izšķīros

 

Pati izdomāja, pati pateica, pati apvainojās un kad paprsīju kāpēc viņa ir apvainojusies, viņa sadusmojās par to, ka es nezinu par ko viņa apvainojās.

 

 

+like

Link to comment
Share on other sites

KKas uz to pusi kāpēc no savējās izšķīros

 

Pati izdomāja, pati pateica, pati apvainojās un kad paprsīju kāpēc viņa ir apvainojusies, viņa sadusmojās par to, ka es nezinu par ko viņa apvainojās.

 

 

+like

ari esmu saskaries ar to pashu laikam ka tiesham ir Sievieshu logika ! ;D
Link to comment
Share on other sites

Tur uzreiz var redzēt, ka meitenei nav smadzeņu un var papisināt, kā ķip prikoliņš, tik jobani tas ir, pašam kaut, kas tml. ir bijis tapēc arī nahuja līdz 25 gadiem veceni nevajag, liekas problēmas, tēriņi, vienīgi piša nav, bet pohuj..Neredzu jēgu tagad ar kādu satikties pēc tam atkal dirsties un pēc pusgada izšķirties vai ilgāk, nav tak tolka papists laiks lieki. Tikai maz to, ar kurām varētu nodzīvot visu dzīvi :D

Link to comment
Share on other sites

man vienīgajam visu laiku traucēja tie fakinie D P burti? :D

vieglāk būtu bijis pēc Z un M nu kkā tā :D

 

 

pašam ir bijs kkas lidzīgs un tagad arī ir tā, ka neko tādu nopietnu tāpat kā mgc negribu līdz gadiem 25iem :D

 

 

 

 

Par tiem burtiem - tu neesi vienīgais. Varēja tiešām likt Z un M vai V un S, or something like that. Un fuck yea, dupsī tās nopietnās attiecības. Labāk, katru nedēļas nogali, svaiga un jauna aliņa. Like a BOSS. /babbuc/

Link to comment
Share on other sites

man jau liekas, labāk ir labāk sākt 25, jo reāli zinu piemēru, kas 15 gados palika kopā un tagad vēl ir un sīkais jau ir, bet viņiem 19 un 21 un reāli kāda jaunības izbaudīšana? Vislaik vai strādā, vai skola, vai auklē bērnu, vai ved viņu no auklītes mājās utml. man liekas tas nav fun, vismaz es toč to vēl negribu uzskatu, ka ir jaizglītojas un jāpabeidz augstā, jāstrādā ar normālu attalgojumu un esi jau ar dzīves vietu tad jau pavisam cita lieta manuprāt, aj karoč es ahujena te iespringu, bet ja ir, tad Tu esi norobežots, nevari palaist ar vairākām utml. :DD Nah to vajag???? Neņemat mani galvā, nakurinijs.

Link to comment
Share on other sites

Te nedaudz ir pārspīlēts, bet sava taisnība ir. Skat, dažreiz uzvedas šādi netikai meitenes, bet arī zēni. :) Piekrītu mgc teiktam, bet dažreiz es pati aizdomājos - kāpēc līdz 25 gadiem, kāpēc ne līdz 28 vai 30? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×