Jump to content
BigTomens

Kas Notiek? :/

Recommended Posts

Sveiki visiem! Atkal radusies problema ar cs`u !

 

 

Tatad, agrak speleju cs dd2 serv bez probleemam, sodien domaju ieieshu kadu kill dabut un pings tik nezeligi liels kad paspelet neiespejami...agrak ta nebija,pings bija kadi 15-17 augstakais. Raxtiju visas iespejamas komandas bet neka, pings kads ir tads paliek.. Ko dariit? :/

 

 

93e68uc2ey9yu4nvlh.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izslēdz visus torentus un citas šitādas huiņas. Ja nepalīdz, tad tev nav labs internets, man tas pats bija, kad dabūju ātrāku, tad pings strauji samazinājās. Tagad spēlēju ar 10-30 ping :)

Link to comment
Share on other sites

Izslēdz visus torentus un citas šitādas huiņas. Ja nepalīdz, tad tev nav labs internets, man tas pats bija, kad dabūju ātrāku, tad pings strauji samazinājās. Tagad spēlēju ar 10-30 ping :)

 

Kads teu nets??? man ir optika 200 MB/s , maz ticu ka neta vaina ta ir...

 

Man ir Notebook - CPU-1,8GHz - Ram - 1GB - Video - 128MB - bet agrak gaja ideali uz sii pc...

 

 

PS. es nomainiu uz kubik jo ja zemaks grafiks kipa nelago (es ta domaju) bet ka ir es nezinu....

 

akka jau lietoju sos konfigus bet neka.. :/

Link to comment
Share on other sites

Man ir Notebook - CPU-1,8GHz - Ram - 1GB - Video - 128MB - bet agrak gaja ideali uz sii pc...

 

PS. es nomainiu uz kubik jo ja zemaks grafiks kipa nelago (es ta domaju) bet ka ir es nezinu....

 

Jā tā tas ir. Bet vecīt, paskaties uz savu konfigurāciju un cik noprotu, tev dators ir vecs. Neesi domājis iegadāties jaunu? Kā arī, izstīri šad tad datoru no putekļiem, iespējams kuleris viss aizsērējis.

Link to comment
Share on other sites

Jā tā tas ir. Bet vecīt, paskaties uz savu konfigurāciju un cik noprotu, tev dators ir vecs. Neesi domājis iegadāties jaunu? Kā arī, izstīri šad tad datoru no putekļiem, iespējams koleris viss aizsērējis.

 

Dators jau nevar but tik vecs lai cs nepavilktu :D ir vins galigi iztiirits- parlikta sistema nesen un atjaukts vala ar :/

Link to comment
Share on other sites

Dators jau nevar but tik vecs lai cs nepavilktu :D ir vins galigi iztiirits- parlikta sistema nesen un atjaukts vala ar :/

 

Kāpēc gan ne? Nekas nav mūžīgs. Teorētiski, ar tādu konfigurāciju un piedāvām kad vecs dators, vaig rēķināties, agri vai vēlu tas vairs nepavilks visu to, ko agrāk pavilka. Neskatoties uz to, kad ir pārinstelēts un izstīrīts etc. Nekas nav mūžīgs, agri vai vēlu atstiepj kātus. Anyway, mana atbilde uz šo risinājumu - iegādajies jaunu datoru. Mūsdienas pat var uzlasīt normālu datoru, ar kuru var paspēlēt kontru un citus geimus ( ne pašu krutākos ) iekļaujoties 200-300 latos. Mans uzskats, tā nav liela nauda priekš normāla standara kompīša. Es piemēram, sev uzlasiju pa +/- 230-250 latiem šadu konfigurāciju:

  • Procesors: AMD APU A8 X4 3850 100W FM1 4MB 2900MHZ
  • Mātesplate: MB AMD A75 FM1 MATX/ GA-A55M-S2HP GIGA-BYTE
  • RAM: 2GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM SR PC10600 ( x2 )
  • Sīdī rums: SONY ODD DVDRW 24x, SATA, Black, Bulk
  • Korpuss: CHIEFTEC CQ-01B MIDITOWER BLACK NO PSU
  • Barošanas bloks: CASE PSU ATX 500W/ FAL501FS12 TECNOWARE
  • Cietais disks: 120GB SDDNOW V+200 SATA3 2.5''
  • Cietais disks v2: Neatceros tieši kāds viņš ir, bet 320GB, no vecā datora ielikts.

Link to comment
Share on other sites

Minecraft labāka grafika

 

 

Man ieteikums: lietotu PC nopērc pa 20Ls ss.lv un tam pat tādam dabūsi labāku grafiku nekā šim CScraftam

 

ta nau grafika bet es so bildi paint izstiepu lai redz :D :D

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc gan ne? Nekas nav mūžīgs. Teorētiski, ar tādu konfigurāciju un piedāvām kad vecs dators, vaig rēķināties, agri vai vēlu tas vairs nepavilks visu to, ko agrāk pavilka. Neskatoties uz to, kad ir pārinstelēts un izstīrīts etc. Nekas nav mūžīgs, agri vai vēlu atstiepj kātus. Anyway, mana atbilde uz šo risinājumu - iegādajies jaunu datoru. Mūsdienas pat var uzlasīt normālu datoru, ar kuru var paspēlēt kontru un citus geimus ( ne pašu krutākos ) iekļaujoties 200-300 latos. Mans uzskats, tā nav liela nauda priekš normāla standara kompīša. Es piemēram, sev uzlasiju pa +/- 230-250 latiem šadu konfigurāciju:

  • Procesors: AMD APU A8 X4 3850 100W FM1 4MB 2900MHZ
  • Mātesplate: MB AMD A75 FM1 MATX/ GA-A55M-S2HP GIGA-BYTE
  • RAM: 2GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM SR PC10600 ( x2 )
  • Sīdī rums: SONY ODD DVDRW 24x, SATA, Black, Bulk
  • Korpuss: CHIEFTEC CQ-01B MIDITOWER BLACK NO PSU
  • Barošanas bloks: CASE PSU ATX 500W/ FAL501FS12 TECNOWARE
  • Cietais disks: 120GB SDDNOW V+200 SATA3 2.5''
  • Cietais disks v2: Neatceros tieši kāds viņš ir, bet 320GB, no vecā datora ielikts.

 

Video karte?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×