Jump to content
Sniegbaltite

Sniegbaltītis

Recommended Posts

Nemaz jau tik dziļa tā doma nebija, bet nu ko es saprotu no repa :sadtroll:

 

Doma ir diezgan dziļa,bet nu tev sava bērna prātā vel to nesaprast!Esmu nodzīvojis visu dzīvi bez Tēva un tikai Māte ar māsu bija tās,kas man palīdzēja jebkurā brīdī,lai arī kas.Ģimene ir viss svarīgākais pasaulē,lai citi uzgriestu tev muguru,ģimene vienmēr palīdzēs un esmu par to arī pārliecinājies.

 

Un saku paldies viņiem par to!Atļaušos pat pateikt,kad noklausījos pirmo reizi dziesmu,1 asara notecēja pār manu vaigu. :okey:

Link to comment
Share on other sites

Doma ir diezgan dziļa,bet nu tev sava bērna prātā vel to nesaprast!Esmu nodzīvojis visu dzīvi bez Tēva un tikai Māte ar māsu bija tās,kas man palīdzēja jebkurā brīdī,lai arī kas.Ģimene ir viss svarīgākais pasaulē,lai citi uzgriestu tev muguru,ģimene vienmēr palīdzes un esmu par to arī pārliecinājies.

 

Un saku paldies viņiem par to!Atļaušos pat pateikt,kad noklausījos pirmo reizi dziesmu,1 asara notecēja pār manu vaigu. :okey:

Es ar savu teikumu gribēju pateikt, ka doma tiešām ir, bet ne tik dziļa. Katram savs stāsts, kuru saredz klausoties mūziku.

 

Btw, es arī zinu, ko nozīmē dzīvot bez tēva ;)

Link to comment
Share on other sites

tu esi tas shernz??un ja taa tad esmu tavs jaunais fans :rolleyes:

sis ir 1 no retajiem vidieo pie kuriem es arii apdomaajos un gandriiz apraudaajos(bet man ljooooti patiik) :wub:

Edited by rasii
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×