Jump to content
de.

Skola Un Izglītība.

Recommended Posts

*BUMP*

papildinājums:

Raksta tapšanas laikā nepieminēju vēlvienu būtisku lietu, izglītības sistēma.

Lai gan šeit es slavēju viņu, nav jau tā ka mums māca un mēs nenovērtējam visu, ko mums dod, jo patreiz ir tā, ka mums māca lietas[50~60%], kas praksē un nākotnē vienkārši ir zemē metams un neder.

Izglītības sistēma ir tā pati vecā, kas bija PSRS laikos, var teikt vecā dzīvoklī ir veikts kosmētiskais remonts, kas nav tas pats, kas uzcelt jaunu istabu. Par labu panākumu uzskatu R.Ķīļa reformas, tā cilvēka, jeb ministra reformas, kuras, vismaz ir sākušas pārmaiņas izglītības sistēmā, es ticu šim cilvēkam, jo atšķirībā no pārējiem bijušajiem IZM ministriem viņam ir dūša ieviest jaunas un radikālas idejas, viņš pats diskutē, ka skolās puse no mācītā ir praksē nekur nenoder, jo mūsu izglītības sistēma ir veca.

Link to comment
Share on other sites

*BUMP*

papildinājums:

Raksta tapšanas laikā nepieminēju vēlvienu būtisku lietu, izglītības sistēma.

Lai gan šeit es slavēju viņu, nav jau tā ka mums māca un mēs nenovērtējam visu, ko mums dod, jo patreiz ir tā, ka mums māca lietas[50~60%], kas praksē un nākotnē vienkārši ir zemē metams un neder.

Izglītības sistēma ir tā pati vecā, kas bija PSRS laikos, var teikt vecā dzīvoklī ir veikts kosmētiskais remonts, kas nav tas pats, kas uzcelt jaunu istabu. Par labu panākumu uzskatu R.Ķīļa reformas, tā cilvēka, jeb ministra reformas, kuras, vismaz ir sākušas pārmaiņas izglītības sistēmā, es ticu šim cilvēkam, jo atšķirībā no pārējiem bijušajiem IZM ministriem viņam ir dūša ieviest jaunas un radikālas idejas, viņš pats diskutē, ka skolās puse no mācītā ir praksē nekur nenoder, jo mūsu izglītības sistēma ir veca.

Ķīļa reformai ir arī viens liels mīnuss :/

Link to comment
Share on other sites

 

Ķīļa reformai ir arī viens liels mīnuss :/

Viņam ir vairākas reformas, ja tu domā par mācību gada pagarināšanu, tas jau pagājšgad tika izlemts, ar skolotājiem un vecākiem, ka nebūs nekā tāda.

 

un kādu konkrētu mīnusu tu domāji?

Edited by Šokolāde.
Link to comment
Share on other sites

Tēma nav slikta, piemērota septembrim. Anyway, protams, skola attīsta tavu loģisko domāšanu un visas citas lietas kas saistītas ar tavu smadzeņu kustināšanu un izstēli un etc., bet ļoti bieži ( kas man nepatīk ), skolās māca 60% hu*ņu, kas tev dzīvē vispār nebūs vajadzīgs.

 

true story bro.

 

Lai vai kaa, pagaidaam labakais blogs, ko esmu lasiijis @ ID.

Link to comment
Share on other sites

Nenožēloju ne sekundi ko pavadu skolā, informāciju uzsūcu ar lielāko prieku, jūtu kā mainās domāšana, utt, gribētos jau garu izsmeļošu palagu uzrakstīt, ko man devusi skola, kā tā mani attīstijusi, un cik tomēr ir jauki kaut vai draugu lokā paspīdēt ar zināšanām, nevis tikai, ooo bļā kāds -5 utt.!

+ par rakstu, malacis.!

Link to comment
Share on other sites

монтаж водоснабжения анискино радиаторы отопления медные цена параметры радиаторов отопления,монтаж водоснабжения рошальэлектрическое отопление домов,организация водоснабженияпроектирование климовск,монтаж канализации мытищи,проектирование большие вяземыпроверка водоснабжения,отопление частного дома без газа.

loh,pīdr.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×