Jump to content
akka

Izdzivot.lv

Recommended Posts

reāli jā izdzīvot var mierīgi, bet visas tās lietas no kurām atsakamies, šajā gadijumā nekādi ID meet`i n staff izpaliek, so padomā palikt majās spelēt cs`u un pēc tam dzīvot savā nekam nederīgajā dzīvoklī, labakajā gadijumā kur ir elektrība... vai tomēr iet uz to "tizlo, nekam nevajadzīgo" skolu? ;)

Link to comment
Share on other sites

reāli jā izdzīvot var mierīgi, bet visas tās lietas no kurām atsakamies, šajā gadijumā nekādi ID meet`i n staff izpaliek, so padomā palikt majās spelēt cs`u un pēc tam dzīvot savā nekam nederīgajā dzīvoklī, labakajā gadijumā kur ir elektrība... vai tomēr iet uz to "tizlo, nekam nevajadzīgo" skolu? ;)

vienmēr būs lietas kuras tu gribēsi, bet kuras nevarēsi dabūt, augot lielākam aug arī tavas prasības. domāju kad daudz ir šeit tādi kas zina kas ir īsta strādāšana un plēšanās uz pusēm, skola nav nekas slikts, tikai tas ir jāpiedzīvo lai varētu teikt kad skolā ir/bija viegli.

Link to comment
Share on other sites

palika 63 LS :okey:

 

bet ku žēl ka tavs bērns ir neēdis, runā sūdīgi un galīgi atpalicis ir.... :D

 

es izdzīvoju ar 11 ls, bet viss bija perfekti sakārtots... un izglītots bērns, kas vēlak to visu atmaksās man! :p

Link to comment
Share on other sites

Tur bija papildiespējas?

Palika man 180 LS :< Un esmu veselīgs cilvēks.

 

EDIT : Bērns staigā ar lietotām tupelēm pa 15 Ls, bet pārējais laikam viss kārtība bija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×