Jump to content
akka

akka.

Recommended Posts

wk- tev atņēma pravas un tagad tu izgāz dusmas te>?

Ar ko tu to tagad pieradisi? :D ko tu tagad centies pieradit?

Man piemeram pohuj vai akka ir vai nav stulbs tas mani nerausta, jo man vins neka nav darijis,

vnk tagad tu izgaz dusmas uz ID delj ta ka tev atnjema pravas, tas jau vien liecina kad esi mantkarigs,

runajot pa akku ja vins skraida pa komuniem tad ta ir vina problema nevis tava!

 

P.s Vienkāršāk sakot, skaties pats uz sevi nevis uz citiem!

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, Story about akka kakka.

 

Tu vienmēr citus nodirs ka nav svaiga gaisa,Ko te velku garumā tu esi debils, citus nodirs ka vandās pa komuniem, pats papisi ifuna mainu, atskrēji te, papisisi te aizskriesi citur, Lai veicās loh ;>

 

HATTERS GONNA HATE :>

 

BTW: akka tu esi nožēlojams :>

 

Veci , ko tu vēlies šeit panākt ar savu uzrakstīto tekstu kurš nav necik vērts?

Tu tagad meiģini te stāstīt pa kaut kādu main statusu ko viņš ir dabūjis un zaudējis.. Dzirdi es esmu bijis kaut kādos padsmit comūnos ar statusiem, un ir ņemti nost un likti atpakaļ bet neviens man nav to pārmetis.. Bet redz tev rekur ievaidzējas uzrakstīt kaut ko akkai par to ka viņam kaut kad tika kaut kas noņemts , un to ka viņš lēkā no projekta uz projektu.. Tikai nezinu kapēc cik es esmu bijis identy projektā un vel pirms identy neapvienojās ar retry , akka nekur nav baigi skraidijis un gājis prom..

 

 

CYA..

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, Story about akka kakka.

 

Tu vienmēr citus nodirs ka nav svaiga gaisa,Ko te velku garumā tu esi debils, citus nodirs ka vandās pa komuniem, pats papisi ifuna mainu, atskrēji te, papisisi te aizskriesi citur, Lai veicās loh ;>

 

HATTERS GONNA HATE :>

 

BTW: akka tu esi nožēlojams :>

Tavuprāt 2 komūni ir skraidīšana? Nodirsu es viņu tikai tapēc, kad uzrakstīja viņš visu saistībā ar datoru, un vispār - tā nav nodiršana. Jā nepatīk cilvēki, kas vandās pa komūniem, jo nevienmēr viņi paliek @ id, bet tiklīdz citur ieguvuši augstāku amatu, uzreiz par identy aizmirst.

Par iBot, neko es tur nepapisu, es no turienes aizgāju, jo Tur nebija iespējams uzturēties un sparkyjam galvā tikai nauda, viņš viņu neieliks projektā, bet iztērēs cigaretēm, vai alkoholam.

Atnācu uz šejieni jo Elvijs pasauca, un es atšķirībā no tevīm dirsā nelienu, lai iegūtu statusu, tapēc labāk būtu klusējis un aizgājis godam, nevis rakstījis hujņu.

Atradi pokemonisku projektu? Tā varētu secināt pēc tā ko Tu man steam uzrakstīji, kad es paprasīju kā to projektu sauc. Tev laikam kauns par projektu, tieši tapēc nepateici ne?

Mans pirmais nopietnais projekts kurā es biju, tas bija retry, tur es biju moderātors pašos pirmssākumos, vēl tad kad Elvijs tur bija labākais banteam loceklis. Projekts man patika, bet jā, es pieļāvu lielu kļūdu un aizgāju uz shame, tagadējo ibot, bet to jau visi sen zin, un jā es to atzīstu.

 

Būtu labāk aizgājis ar mieru, nevis pūtis ziloni no mušas.

 

Un pavisam godīgi - es tevi neheitoju, es vienkārši saku, ko domāju. Tāds es esmu, neviens to manī nemainīs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×