Jump to content
TAPORZZ

Hltv!

Recommended Posts

Sveiki!

 

Es pašlaik esmu diezgan dusmīgs rakstot šo, bet vienalga... Nevaru vairs izturēt.

 

Tātad? Es vairs neklusēšu un spļaušu visu tieši ārā:

 

Cik laiks ir nepieciešams, lai uzliktu sūda HLTV serverī?

Iepriekšējais ieteikums saņēma vismaz 99% REC, ka jāatgriež DD2 ir tas sasodītais HLTV. Yoga aizslēdz, itkā domājot, taču pazūd un visam atmet ar roku.

 

Es zinu, ka ir gan laika, gan resursu un iespējas to uzlikt, tikai neredzu iemeslu kāpēc tas netiek darīts!

 

Mainiem baigi patīk čītot un negrib, lai visi pēc tam var skatīties viņu demkas?

 

Pēdējo pāris nedēļu laikā šādi ir aizmukuši desmitiem IDenty skillāru, kurās vietās redzami tīri kubi. Nezinu gan vai visi ir tādi ekstrasensi vai patiešām tur ir kubi, jo demo vairs redzēt nesanāk. Rakstu banu vai vēlos paskatīties vēl, lai būtu drošs un te pēkšņi kaut kas notiek. (visbiežāk nomainās mape un viss vējā - nākamajā mapē spēlē labi, bet šādi retie momenti, kuri ļauj uzķert, neatkārtojas.)

 

Ja šoreiz netiks uzlikts HLTV, ieteikumu rakstīšu atkārtoti katru dienu, kamēr tas notiks.

 

P.S Yogija vārdi - "apsvērsim šo ideju, nekur novārtā nepaliks... " Veselus divus mēnešus BĻE?! :@

 

Ar cieņu,

 

Tapors :moomin: !

Link to comment
Share on other sites

Reāli Identy sāk atgriezties vecajos rāmjos jeb kad nekas netiek darīts, jo vienīgie divi cilvēki - 1PWA un outsiders , kuri to var izdarīt, vienkārši sakot nevēlas neko īsti labot. Paskatamies uz serveriem - vienmēr met kaut kādu nezināmu failu lādēt kā ieej serverī - teica, ka tiek labots, huh, cik tad ilgi labos, gadu? Nav ko dot tukšus solījumus, ja nekas netiek darīts. Par HLTV ir pilnīgi tas pats, saka ka padomās, uzliks, bet realitātē nekas nenotiek. Ja kāds nesapurinās mainus, tad te viss aizies pa burbuli. My opinion.

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik runāju ar outsideru, un cenšos pierunāt.

Edited by _TnT_
u see what i mean? Tev nevajadzētu nevienu pierunāt, bet viņiem pašiem tas ir jādara. Kādēļ tad viņiem ir MAIN statuss? // _TnT_ Viņiem nav main statuss, viņiem ir "Administrācija" /akka/ Ar vārdu MAIN tika domāts : Galveno status
Link to comment
Share on other sites

Nu tak nesanaks nevienu pierunaat un vispar sak izskatities, ka te viss grimst. Un nevajag ludzu dirst uz manis, tas galigi nav atkarigs no manis, bus vai nebus. Tad, kad kads no viniem bus gatavs pilnigi visu taisist un kartigi pieversties ID, tad arii varam ceret uz hltv...

Link to comment
Share on other sites

Nu tak nesanaks nevienu pierunaat un vispar sak izskatities, ka te viss grimst. Un nevajag ludzu dirst uz manis, tas galigi nav atkarigs no manis, bus vai nebus. Tad, kad kads no viniem bus gatavs pilnigi visu taisist un kartigi pieversties ID, tad arii varam ceret uz hltv...

 

Nu jā, man ar sāk izskatīties, ka šeit sāk notikt tas pats, kas sāka notikt ar WOSu 2002.gadā. No lieliska komūna sāk pārvērsties lielā sūdā, kur visiem galvenais tikai ir nopelnīt $, ne interesēties par spēlētāju vēlmēm.

Link to comment
Share on other sites

Tikai nedirs, šeit neviens neko arī nepelna... peļņa no Jums ir 0

 

Yogam visi stāsta, ka neko nevar nopelnīt, bet outsiders tikmēr ar Maybach noteikti braukā :D (Just kidding) ^_^

Link to comment
Share on other sites

Outsideram ir nauda, bet, kas nenāk no ID, tāpēc par to varat neuztraukties, Jums ir jāsaka paldies, ka par hostu īsti nemaksājam, jo esam īpaši, ja vajadzētu maksāt, tad diez vai mēs pavilktu. ;]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×