Jump to content
paparoach

Talants?

Recommended Posts

tiem kas nesaprato par ko tur īsti iet runa/dziesma, tad paskaidrošu tik daudz cik es saprotu..

 

 

Tātad viņai nesen nomiris vectēvs kurš viņu baigi atbalstīja mūzikas/dziedāšanas jomā, tāpēc šita dziesma ir veltīta viņam vai ir par viņu, tāpēc arī ir no sirds.. :<

Link to comment
Share on other sites

pati sacerēja bet tu jau dzirdējis esi, tu esi unikāls un labāks par mums visiem!!!!

 

dziesma patiešām forša.

 

 

 

Es tev ble saku es vinju kautkur jau nesen esmu dzidejis mind tev gan cepuri nost tu vispar esi vecis ar pautiem ( nogriestiem)

Link to comment
Share on other sites

Grūti noticēt, ka kāds tā var dziedāt bez palīg programmām balss apstrādei. Man zosene uzmetās klausoties un tas man šķiet ir pats lielākais pārbaudījums mūziķim - kādu saviļņot. Ļoti jo skaisti nodziedāja.

 

Un nē! Tas nav talants - Tā jau ir profesionalitāte.

 

Paldies! +Like

Link to comment
Share on other sites

NO HATE COMMENTS ALLOWED!

Ideāli nodziedāja, trūkst vārdu, kā jau AnGelo teica - tas nav talants, tā ir profesionalitāte.

 

Vectēvs ar viņu noteikti lepojās!

Link to comment
Share on other sites

Grūti noticēt, ka kāds tā var dziedāt bez palīg programmām balss apstrādei. Man zosene uzmetās klausoties un tas man šķiet ir pats lielākais pārbaudījums mūziķim - kādu saviļņot. Ļoti jo skaisti nodziedāja.

 

Un nē! Tas nav talants - Tā jau ir profesionalitāte.

 

Paldies! +Like

 

nu tur ir talants arī, tā prosta nevar sākt dziedāt tā.. btw. man arī zosene metās.. :<

Link to comment
Share on other sites

nu tur ir talants arī, tā prosta nevar sākt dziedāt tā.. btw. man arī zosene metās.. :<

 

BTW man gandrīz asara notecēja.

 

Vārds "profesionalitāte" iekļauj sevī talantu. Es to biju domājis tā, ka tas nav tikai talants.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×