Jump to content
akka

Sudzība Slayzorkjeee

Recommended Posts

1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir) Slayzorkjee

2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda ACC OFF

3. Screenshoti vai demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" Nav

4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību =/

5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p)..

 

Lieta tāda ka viņš @ csay vai precizak teiktu adminu čatā ieraksta PIIZDA Unn par to pasmejas, nesapprotu kapēc viņam vēl ir acces.

 

Es ceru ka kādam ir demo vell palicis jo mans parakstijas :/ KADS KAM DEMO IR VARAT LUDZU IELIKT

Link to comment
Share on other sites

:DDDDDD

 

tiesham puika rage mod on ? :/

Tas nav normāli, visslaik tev piedod, bet citiem par sikumiem viskautko ņem nost.

 

SKREEN ŠOTU ŠAS SADABUŠU BUS EDITS

Link to comment
Share on other sites

eleby tipa uzrakstu piizda hmm pizda pat vinam to neuzrasktiju vins reidzho veciit CS NAV DZIIVE cik cilveki @ MEET mani redzeejushi ir shaados taados izteicienos dzirdejushi dzerumaa bet tu kas veel man liidz nabai nav kko streso par vaardu piizda ir NOPIETNI ?

Link to comment
Share on other sites

eleby tipa uzrakstu piizda hmm pizda pat vinam to neuzrasktiju vins reidzho veciit CS NAV DZIIVE cik cilveki @ MEET mani redzeejushi ir shaados taados izteicienos dzirdejushi dzerumaa bet tu kas veel man liidz nabai nav kko streso par vaardu piizda ir NOPIETNI ?

Ja tu mani nobano uz 16h par vārdu "loh" un tu pasaki pizda tad ir liela starpība runa neiet par dzīvi, runa iet par cs ...

Link to comment
Share on other sites

bladj es savu darbu daru labi :D atshkiriba no tevi skola nemacos :D

 

PAT AR CS esmu aktivakais admins pirms 2 ban rr tagad kopa varetu buus 750 bani pamiegini dabut sho gatavu !

 

tas ka uzrakstu piizda nav nopietni kaa jau visi mazie kaa tu sava leksikaa lieto 3 reiz rupjakus vaardus vienkarshi aiz ekraana gribi noteelot +10 cm ...

 

akka admin abuse ir admin abuse nebuushu maate tereeze kas bladj apzheelos visus nahuj man tas nav jaaklausas nobanoshu vienrez sapratis ka labak nevajag to darit ..

Link to comment
Share on other sites

bladj es savu darbu daru labi :D atshkiriba no tevi skola nemacos :D

 

PAT AR CS esmu aktivakais admins pirms 2 ban rr tagad kopa varetu buus 750 bani pamiegini dabut sho gatavu !

 

tas ka uzrakstu piizda nav nopietni kaa jau visi mazie kaa tu sava leksikaa lieto 3 reiz rupjakus vaardus vienkarshi aiz ekraana gribi noteelot +10 cm ...

 

akka admin abuse ir admin abuse nebuushu maate tereeze kas bladj apzheelos visus nahuj man tas ir jaaklausas nobanoshu vienrez sapratis ka labak nevajag to darit ..

"bljad" tas ir tavs darbs?

Un cik no tiem baniem ir patiesi ?

Link to comment
Share on other sites

:DDDD VISI ir patiesi pirmstam BT bija lasharas kas pat [] neatshskiiira

 

tipa ja ir nepatiesi "taa saucamie" varetu but 744.. kas ir patiesi viss es vairs uz pedo jautajumiem atbildu privati negribu piespamot forumu ar geju hujnu ..

 

 

aa un wKkwkwkk vari noskiirnot savu pakalju :)

Link to comment
Share on other sites

Slay - mans mērs ir pilns un jau sen. Brīdināju tevi jau neskaitāmas reizes un teicu ka ja vēlreiz taisīsi huinjas tad būs sankcijas. šodien par tevi jau divas sūdzības un tas ir par daudz.

 

ACC nost uz 1ned. Un tici man tas ir mazākais soda mērs.

 

T.C.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×