Jump to content
KUPRAINAIS VIENRADZIS

Sūdzīva Gg @ Tnt

Recommended Posts

Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda: Nu šeit neviens varbūt nebūtu jāsoda. Ja es eju spēlēt serverī ar niku dope | emiliko^ tā skaitās reklāma? Man zināms tas, ja būtu klāt lv, tad būtu reklāma.

Mainīja niku no dope | emiliko^ uz emiliko^

Screenshoti vai demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem":Dēmo šeit nebūs vajadzīgs.

 

Es vienkārši gribu uzzināt, vai var likt to priekšā. Ja nevar, tad kāpēc citi var tos likt?

Edited by Emiils.
Link to comment
Share on other sites

1. Tevis reklamētais projekts ir diezgan pazīstams, populārs, tādēļ lv nemaz nav nepieciešams.

2. Tu pats šajā projektā esi statusā augstāks par lietotāju ( i guess moderators).

 

Šie divi punkti nosaka, ka tavā gadījumā tā ir klaja cita projekta reklamēšana. Lai izsakās citi.

Link to comment
Share on other sites

1. Tevis reklamētais projekts ir diezgan pazīstams, populārs, tādēļ lv nemaz nav nepieciešams.

2. Tu pats šajā projektā esi statusā augstāks par lietotāju ( i guess moderators).

 

Šie divi punkti nosaka, ka tavā gadījumā tā ir klaja cita projekta reklamēšana. Lai izsakās citi.

Ja esi citā komunā un spēlē @ id palūgšu spelet ar niku bez klana.
Link to comment
Share on other sites

Nu nē, es pat iedomāties nevaru cik dažādu klanu u.tml. lietu ir ar vārdu dope, most dope u.c. Es, godīgi, pirmo reizi dzirdu par tādu projektu. Mēs apzinamies, ka tas, pirms nika, ir pojekts, bet itkā smagi jau acīs nekrīt un spēlēt citiem netraucē. Es varētu tikai palūgt IDenty serveros spēlēt ar parasto niku, lai nesanāk nekādas domstarpības, un reāli, nejau Tu mūsu serveros gāji ar to tagu, tikai tāpēc, ka Tev bija slinkums mainīt, bet gan lai citi par to ieinteresētos, vaine? Tāpēc turpmāk spēlē šeit bez taga, savādāk pilnīgi noteikti, šis nebūs vienīgais gadījums.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×