Jump to content
seXy*

Orientācija

Recommended Posts

Labs rīts visiem!

 

 

Tātad, ir tāda situācija, ka te, daži labi uzzināja par manu netradicionālo orientāciju,

(jā esmu gejs).

Koncinjai un Gondonam nez kas nepatīk.

Kas tieši?

Vai Jums nav vienalga ar ko es guļu?

Un ja Jums nepatīk Geji, tad kāda velna pēc lienat manā draugiem.lv profilā un skataties bildes no kurām Jums vēmiens nāk?

Nesaprotu - Jūs esat aprobežoti vai kā, ka nevarat pieņemt to, ka ir arī citas orientācijas cilvēki?

 

 

 

 

Cik zinu daudzi ienīst gejus par to, ka iet praidos, pieprasa hujs viņu zin kādas tiesības, "ņemās" uz ielām jeb publiskās vietās.

PRAIDOS NEEJU!

NEKĀDAS TIESĪBAS NEPIEPRASU!

PUBLISKĀS VIETĀS NEDRĀ*OS!

ES NEKO TAMLĪDZĪGU NEDARU!!!

 

Un tagad pasakat, kur problēma?

 

Paldies par uzmanību,

Gaidu Jūsu viedokļus.

Link to comment
Share on other sites

Man vienalga, ja nesāc uzbāstis man :clown:

 

Tipisks Hetero teksts xD

 

Kurš tev liek domāt ka tu viņu vispār piesaisti un otrkārt, geji nav nekādi dzīvnieki kuri kā kāmīši viens otram lec virsū... Viņi tieši tāpat iepazīstas un iet uz randiņiem kā hetero.

 

Man pret gejiem iebildumu nav, pašam viens rads ir gejs un tas nemaina faktu, ka ir strādīgs, kārtīgs un sakarīgs cilvēks un man tas liekas svarīgāk par to ar ko viņš guļ vai neguļ.

 

 

Līst citu privātajā dzīvē, un iedziļināties tajā par ko tu neko nezini vispār ir tik bērnešķīga rīcība un samaitāta pūļa reakcijas domāšana. Pašam drošvien lielākas problēmas un mēģina kaut kā tās kompensēt uz vājāku vai atšķirīgo cilvēku rēķina viņus nomelnojot vai apceļot.

 

Viss kārtībā sexy ;) Priecājos, ka esi tik drosmīgs, ka spēji atzīties un visiem pateikt, kaut piespiedu kārtā, bet tā ir lielāka vīrišķības izpausme, nekā tādiem pamuļķiem ( piedodiet par izteicienu ) kuri nekā nejēdz. Turies ;)

 

 

 

 

Vispār gribētos zināt izplatītājadomas, ko viņš vispār savā trulajā, neaptēstajā cāļa galvā iedomājas no sevīm, ka var otru publiski pazemot? Tev bļe nav pohuj gadījumā? Viņš tā jūtas labāk un kas tev tur daļas? Iepriekš pirms nezināji drošvien domāji normāls čalis, bet tgd kad uzzināji ka viņš ir gejs, pēķšņi slikts cilvēks and shit.

Link to comment
Share on other sites

Nu sveiks veciit ..

 

Nedomāju ka tu tik tiešām esi gejs .. !

 

Nejau es tevi tgd apņirgāšu vai sazin ko vel ..

 

Man vismaz tāds šoks ir :D !!

 

Nu ok lai teu veicas . !

Link to comment
Share on other sites

 

Vispār gribētos zināt izplatītājadomas, ko viņš vispār savā trulajā, neaptēstajā cāļa galvā iedomājas no sevīm, ka var otru publiski pazemot? Tev bļe nav pohuj gadījumā? Viņš tā jūtas labāk un kas tev tur daļas? Iepriekš pirms nezināji drošvien domāji normāls čalis, bet tgd kad uzzināji ka viņš ir gejs, pēķšņi slikts cilvēks and shit.

 

Ko tu te tagad vispār puksti. Vajadzētu aizbraukt uz mītu laikam, lai apdomā ko runā.

 

Par tēmu - rēcīga huiņa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×