Jump to content
Putns

Unban Putns* Wh @ Jb

Recommended Posts

1.

+-[Access denied]--------------------------------------------------

| ADMIN : [TTC]HVZ Kirovs Lipmans

| You are permanently banned!

| BANNED NICK : PuTnS*

| REASON : wh , demo plz

| STEAMID : STEAM_0 : 0 : 407235774

| IP : 87.110.133.218

| BAN ID : 27713

| BAN DETAILS : identy.lv/?page=ban_details&bid=27713

+----------------------------------------------------

2. Prostā spēlēju kā CT un kā vienmēr TnT aizmūk :D pārējos aizvedu uz KZ un tur zurkoju ik pa brīfim paskatoties uz to pusi kur TnT aizmuka. 1. reizi paskatos biki redzu ka skriesn un iesauju. Pārējie visi kz ilzec un vienkārši uzšauju pa def un trapu TnT galvā :D

3. http://failiem.lv/u/hjcjbzp

4.Jail_ancien vai kaut kā tā

5. 48p

6. http://identy.lv/bans/info/27713/

Edited by Putns
Link to comment
Share on other sites

Demo nekačāju jo vissu to redzēju savām acīm @ jb, Karo4 vairākas reizes iešauj caur sienu, tad netišām ķip šarā caur sienu galvā, es nezinu iespejams tiešām šaras.

Gribu kāša lēmumu šoreiz.

Link to comment
Share on other sites

euu nu c'mon noskataties to DEMO paleninajuma var redzet ka viņš izlien un vnk uzsavu pa sienu un vēlāk šāviena brīdī var redzēt ka lodes aizlido vispār kaut kādās auzās ( šāvu skrienot) :D WK- noskaties DEMO!

 

 

EDIT: noskaties palēninājumā uz reiz cita lieta! tā pat nenoskatoties DEMO tavs viedoklis šeit ir 0

Edited by Putns
Es biju serveri + biju miris un specoju tevi ko man vēl teikt? /wK-
Link to comment
Share on other sites

euu nu c'mon noskataties to DEMO paleninajuma var redzet ka viņš izlien un vnk uzsavu pa sienu un atkal var redzēt ka lodes aizlido vispār kaut kādās auzās ( savu skrienot) :D WK- noskaties DEMO!

pēdējais kills bija pārāk liela haļava, (vai arī kubi), lai noticētu Edited by Kirovs Lipmans
Link to comment
Share on other sites

TnT tu 2 reiz izlīdi tātad pats sevi nodevi,ka tur esi.!pēdējais kils,tīra šara.

 

Ej spēlē.

 

Have a nice day.

 

_TnT_ says : Es jau nebanoju, jo zināju, ka tā halava, so nepārmet man neko.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×