Jump to content
Enģelis

Anti-Folow Topic

Recommended Posts

Ja ir iespējams izveidot pogu kura neuzrāda nekādu aktivitāti un neiekrāsojas tumšāki zila, ja tajā topikā ierakstīts jauns posts...

 

Nezinu kā īsti strādā "Folow this topic" poga, jo nelietoju, bet vajadzētu pilnīgu pretstatu.

 

 

Piem man ir daudzi topiki kuros man nav ko meklēt un labprāt gribētos viņus slēgt, lai man viņi neuzrādītos a to vislaik spaidīt sanāk apakšā, lai visus atzīmē, kā izlasītus, citreiz kko palaižu garām svarīgu.

 

Zinu ka citiem tas liekas nenozīmīgi, jo daudz tumši zilo tekstu, bet man viss forums stāv gaišizilajā un tā vieglāk pārvaldīt kur ievietots jauns posts....

 

Šis noderēs tiem, kuri pielieto šāda tipa kārtību orientējoties Forumā.

 

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Kā arī ShoutBox čatā pēdējai 3.3.4 versijai ir iespēja uzspiežot pirms nika uz @, parādās čatā:

[ @"Niks" | {Tukš laukums tavam tekstam } ]

 

Derētu kko līdzīgu dabūt arī te... Tāteikt, lai ja daudzi raxtās ar vienu peles klikšķi varētu kādu uzrunāt.

 

 

lejupnvhrjhu1344361805.png

 

Šitā te apm varētu uztaisīt, vai vnk ielikt jaunāko ShoutBox

 

 

 

 

 

Uzspiežot uz ikonas "ID" pie katras sadaļas, šī sadaļa tiek atzīmēta kā izlasīta. Šaubos, vai tāda anti-follow ir iespējama un uzskatu, nav nepieciešama tāda iespēja.

 

Tur tā lieta - tracina vislaik skatīties, ka tur iepostots kkadā topikā, kuram es pat acis mest virsū negribu :D Tpc ar vinue pogu es vnk šo topiku sev slēdzu un neredzu viņā nekādus jaunumus, ka kāds ieposto....

Tāpati slēgāšanās vien sanāk, turp apakaļ un attiecīgi sadaļā vari ko labu palaist garām

 

A pārējie topiki tajā sadaļā strādā kā nākas...

Link to comment
Share on other sites

iepriekš tas @ jau bija uzlikts, visi, ieskaitot mani teica lai ņem nost.

jo ID lohi. kad kāds uzliek kaut ko jaunu, tad uzreiz jāheio, pat ja tas ir noderīgi, obligāti jauzdirš.

 

kāda vaina tam @? redzu tikai plusu, uzreiz var uzrunāt kādu, nebūtu pārpratumi - kurš ar kuru runā.

Edited by MadZiemelis
Link to comment
Share on other sites

angelo, tik tiešām grūti uzspiest uz id logo? :D tas neaizņem pat vienu sekundi, nevaig nekādu anti-flow, bet par to @ gan varētu apdomāt..

 

Bļin tu lkm neko nesaproti...

 

Ja es uzspiežu uz ID lego, viņš attiecīgajā sadaļā atzīmē visus topikus kā izlasītus, BET ja kāds ieposto pa jaunu, tad atkal rādās tumši zils, ka kkas jauns ir kkur noticis... Tas nozīmē, ka man jāatver vaļā tā sadaļa, jāpaskatās kur ievietots posts un bļe pie kkādas filmas vai nez pie kādas huiņas, kura mani neinteresē - atkal eju atpakaļ un spiežu ID logo, bļe akal kāds ieposto...

 

Doma ir tāda, ka kādu sadaļā ievietotu tēmu es priekš sevis slēdzu un nekad neredzu nevienu lieku kustību tajā topikā...

 

Piemēram Beztēmā man galīgi neinteresē ko raxta iekš Diennakts spama un vēl spēlītes un citi ( priekš manis ) sūdiņi, kuros man nav ko meklēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×