Jump to content
Tahoti

Sūdzība [ Jb ] _Tnt_

Recommended Posts

1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir) - _TnT_

 

| ADMIN : _TnT_

| You are permanently banned!

| BANNED NICK : Tahoti

| REASON : reklama

| STEAMID : 0

| IP : 46.109.206.144

| BAN ID : 27476

| BAN DETAILS : identy.lv/?page=ban_details&bi

 

 

 

 

 

2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda -

Es iegāju serverī,un gaidiju kamēŗ raunds beigsies... viens no playeriem teica,kopš kuriem laikiem ar m2 sit pa 55dmg,Tnt viņam atbildēja ,ka tā jau visu laiku bija ,vienkārši tu iepriekš spēlēji sūda seerveros...Es vienkārši uzrakstiju revenge labāks - un pēc tam sekoja ,kādi 3 kicki ... es vispār nenojautu par ko,un pēctam uzmetās bans par reklāmu.

tik labi es uzrakstu kautvai (nezināmu vāŗdu) labāks - tā ir reklāma?

kā vispār tādi tiek pie acc serveros? vai viņš sms ir?

3. Screenshoti vai demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" - es nezinu vai demo būs kkas redzams,jo reāli es iegāju serverī .... un viņš vienkārši 3 reizes izkikoja un pēctam tikai nobanoja. - demo >> http://failiem.lv/u/dkqjxuf

4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību - demo ganjau būs īss

5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) - 47p itkā.

6. Links uz banu - http://identy.lv/bans/info/27476/

 

 

ja man nebūs unban varēsiet man izskaidrot ,kas ir reklāma?

Edited by Tahoti
Link to comment
Share on other sites

Tev kāds aiz mēles rāva rakstīt, ka rev**** labāks? Ja jau tur viss tik ideāli, tad ej un spēlē, nevis ienāc serverī un sāc kaut ko cīkstēt. Banu es neņemsu nost un nesamazināšu, lai to dara BT, es nemaz nejūtos vainīgs. gl

Link to comment
Share on other sites

Cilvēkam sāp sirsniņa, jo uzskata, ka ir nepamatots bans. Speciāli priekš Tevis nomainīju bana reason. Katrai situācijai ir nepieciešama individuāla pieeja un ne katru situāciju var novērtēt vārds vārdā pēc noteikumiem. Ko es redzu šeit? Projekta nomelnošanu, nu nebūs tā, ka iešu citos serveros un bļaustīšos - IDenty labāks u.tml. Tu aizbildinies ar to, ka nebija reklāma, jo nebija .lv, bet vai IDenty un IDenty.lv ir divas pilnīgi atšķirīgas lietas? Tu savu muti esi dzesējis pārāk daudz un pārāk lieki, Tu vienkārši gribēji piekasīties noteikumiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×