Jump to content
TGK

[Dd2] Tgk Banned. #6

Recommended Posts

.+-[Access denied]--------------------------------------------------

| ADMIN : TAPORZZ

| You are permanently banned!

| BANNED NICK : valeerijs

| REASON : []

| STEAMID : STEAM_0 : 0 : 53584390

| IP : 159.148.200.55

| BAN ID : 27131

| BAN DETAILS : identy.lv/?page=ban_details&bi

http://failiem.lv/u/pqsqbtr

Stīms

 

http://identy.lv/bans/info/27131/

 

Vaļera nastal tvoja vremja.

 

Ar fake niku paspēlēju.

 

 

P.S

TGK: skrīnus nemāki uzņemt?

TAPORZZ: man pēc aima vilka

TAPORZZ: Nedomāju par skrīniem

TAPORZZ: :/

TAPORZZ: Straujšs, precīzs hs defs pie a1

TGK: =D

TGK: gl

Link to comment
Share on other sites

Diez gan interesants ir fakts, ka tevi visu laiku bano, jo tu laikam esi PRO. Protams, manām acīm 100x noķerts un nobanots, bet joprojām uz kājām un vesels. Lai administrācijai veicās kādu dien viņu uzķert. Demo gan es neskatīšos, BET, ja viņš tiek pieķerts, es ļoti priecīgs būtu sagaidot privātu vēstuli no kāša un eleby'a! Tas arī viss!

Edited by Samarietis
/Palūgšu tevi vairāk neko nerakstīt šeit , lai nav lieks spams !/
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, cik ilgi jāgaida izkritīšu no konkursa vēl. Visu cieņu. Bet gaidu jau 4 dienas.

Edited by Samarietis
/Šoreiz nāksies pagaidīt , jo mēs nevaram par tevi izlemt un cenšamies pēc iespējas vairāk cilvēku piesaistīt demo izskatīšanai !/
Link to comment
Share on other sites

Nu ko, esi mums uzķerts!

 

Demo noskatījos... un pateikšu īsi, neskatoties precīzus raundus!

 

Pirmais raunds... Skrien neskatīdamies nedz pa labi pie bedres, nedz kabatiņā, pat ne a2, pa taisno uz spotu, jo taču redzam, ka visi ir augšā un nav jēga kavēt laiku, lai citiem tiek fragi!

 

Pāris raundus uz priekšu situācija pie kabatas, visus raundus pat neuzmet aci, bet tagad gan izdomā piebremzēt un paskatīties kas tur tāds notiek... un jā, tur kāds jau sēž.

 

Vēl dažus raundus uz priekšu, skrienam, taču ar savu kubu redzam, ka pa labi pie bedres kāds sēž, tāpēc piebremzējam un ļaujam komandasbiedram iziet pirmajam, lai itkā tikai tad uzzinātu, ka tur ir kāds ir!

 

 

Tie momenti visvairāk acīs iekrita.

 

Pirms šī, biji ar to pašu niku ienācis serverī un botojies apkārt... kāpēc? - Noteikti gribēji patestēt savu skillu bez kubiem, taču Tevi diezgan daudz atvāca, tādēļ noreidžoji, nozudi uz minūti, visticamāk ieslēdzi kubus, un atgriezies serverī kā īstens "pro"... čatā varam redzēt, ka viens ar niku, kas sākas ar B, kaut ko raksta tādu.

 

Es Tavam skillam neticu!

 

Šeit skaidri un gaiši var redzēt, ka Tu zini, kur katrs atrodas!

 

Ja kādam ir lielāka vēlme, tad es precīzus laikus varu atkal paskatīties un tad pateikt tieši visu, ko domāju! Taču ceru, ka ar šo pietiks, lai Tevi padzītu!

 

Ar cieņu,

 

Tapors! :moomin:

 

EDIT:

 

"P.S

TGK: skrīnus nemāki uzņemt?

TAPORZZ: man pēc aima vilka

TAPORZZ: Nedomāju par skrīniem

TAPORZZ: :/

TAPORZZ: Straujšs, precīzs hs defs pie a1

TGK: =D

TGK: gl "

Tādu es ar roku varu uzrakstīt :< !

 

Kāsi: Tas tikai tā, neredzu nevienu postu no jūsu puses, tādēļ arī iemetu sarakstiņu... Par ļaunu jau nenāk! :/

Edited by Eleby
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos BT vārdā, ka tik ilgi, taču šis demo prasīja vairāk laika un vairāk viedokļu, lai pateiktu gala lēmumu nekļūdīgi. Rezultātā bans paliek, iemesls mainīts - monitorings. TGK acc tiek atņemts.

 

Un viņš tiek izņemts no maniem steam friendiem. :troll:

Edited by Kāsis
Kā jau teicu monitorings.|Kāsis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×