Jump to content
piebriedis

Fk.

Recommended Posts

  1. Pārkāpēja niks wk
  2. Pārkāpēja IP ar skrīnu vai linku (lai uzzinātu ip, raksti konsulē xlist) 92.238.155.202
  3. Demo, kurā notiek pārkāpums (IDenty_serveris_DEMO.dem) http://failiem.lv/down.php?i=wgzoymf&n=IDenty_JB_DEMO.dem
  4. Aptuvenais laiks iekš demo, kur redzams pārkāpums otrais raunds lkm.
  5. Pārkāpums (piem. wallhack) fk.
  6. Papildus informācija (Ja pārkāpums ir FK, tad šis punkts ir obligāts, minot konkrētu situācijas aprakstu) prosta bezjēgā mani nošauj un pasaka beigās kad barā.
  7. Serveris kurā tas notika (dd2, surf, hns, jb, war3) jb.

Link to comment
Share on other sites

par šo tēmu, bija vārdu spēle, biju es dzīvs un vēlviens terors, wk- bija CT. Es uzvaru vārdu spēli, wk- prasa, lai saucu ciparu un pusi, kuru šaut nost, pasakot ciparu un pusi, otrs terors izlemj mukt, jo jūt nāves smaku, bet wk- sāk šaut ar m3 bezjēga, kādas 4 reizes izsauj trāpot visas 4 man un nevienu otram teroram, tādējādi nošaujot mani arī FK, bet tad izskan frāze, šāvu barā.

 

Neliekat wp, ir par tēmu.

Link to comment
Share on other sites

par šo tēmu, bija vārdu spēle, biju es dzīvs un vēlviens terors, wk- bija CT. Es uzvaru vārdu spēli, wk- prasa, lai saucu ciparu un pusi, kuru šaut nost, pasakot ciparu un pusi, otrs terors izlemj mukt, jo jūt nāves smaku, bet wk- sāk šaut ar m3 bezjēga, kādas 4 reizes izsauj trāpot visas 4 man un nevienu otram teroram, tādējādi nošaujot mani arī FK, bet tad izskan frāze, šāvu barā.

 

Neliekat wp, ir par tēmu.

Bļin, tas čalis skraidija pa cage, man bija m3 vinsh pietupas tev blakus es izshavu un trapiļu tev. Fantom, man šava viens no cage, es šāvu par viņu nošāvu to kas šāva par mani un tevi.
Link to comment
Share on other sites

man pa shitaadu bara shavienu ban uzliki.. atceries ? noshaavu vienu 4ali aizmirsu pateikt ka shauju bara ieraxtiju konsule kill un dabuuju ban. sudzibu neraxtiju!

shodien bija tieshi tada pati situaacija pa dienu. 4alis (wk) no gnr shaava ar m3 man gandriiz visu hp noraava kgan nekusteejos ka bij teikts un tad pasaka - BARA. jau saak besiit shitie frageri pa konkursiem.

 

noteikumus ej lasi siikais botnjik. nebuus demo jo bots esmu. neliek WP... ir itkaa pa teemu !

 

uztaisiet nakamo turniiru ka pie TS jaakraaj killi. to4. katru dienu kaads ar m3 gribees pie ct vai vakaru. jau 3ais klauns ! pa shitaam 2vam dienam !

Link to comment
Share on other sites

Nu tupa fragošana atkal!Nu tad nešauj ar wepu ar kuru nemāki,turklāt zinot to,ka šauj cauri cilvēkam!KAD ŠAUJ BARĀ TAS BURTISKI IR JĀKLIEDZ!

Cilvēks izpilda komandu pareizi,nav pēdējais un tiek nošauts.Slikti,slikti,slikti....

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×