Jump to content
Musina

Unban Lv*musina

Recommended Posts

1. Pilnais izraksts no konsoles

2. Paša paskaidrojums par situāciju

3. Demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem"

4. Mape, kurā saņēmi banu

5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p)

6. Links uz Tavu banu (atrodams šeit)

7. Ja tev ir uzņemti skrīni, kad Tu spēlē cs, tad vienkārši uploado tos caur failiem.lv un iemet iekšā savā sūdzībā. Visiem skrīniem ir jābūt samestiem rar mapītē, tas arī jums atvieglos dzīvi!

 

 

+-[Access denied]--------------------------------------------------

| ADMIN : k@@SiS

| There are 6 hours , 36 minutes and 29 seconds left of your ban.

| BANNED NICK : LV*Musina

| REASON : fk

| STEAMID : STEAM_0 : 0 : 47144205

| IP : 89.100.87.48

| BAN ID : 26702

| BAN DETAILS : identy.lv/?page=ban_details&bid=26702

+----------------------------------------------------

 

aizmirsu kas vada bet teica sastingt pasha sakuma. vai k@@sis velak ienaaca vai vnk nedzirdeeja bet bija jasastingst! es noshaavu un mAN BAN :p

 

http://failiem.lv/down.php?i=wlfiabo&n=IDenty_JB_DEMO.dem

nezinu mapi

48p

 

http://identy.lv/bans/info/26702/

Link to comment
Share on other sites

Srsly?

 

Teica gan sastingt, Un kad teica muguru pret izeju kapec viņu nošāvi? Sanāk ka fk bija taja vieta kad defs teica muguru pret izeju, vins griezās un un tu viņu nošāvi.

 

48p

 

Tev ir 47p.

 

Nevareju isti saprast + tev ir 47p -.-

 

Gaidu citus BT, Proti Kāsi, vai Fray.

Link to comment
Share on other sites

Sākuma pateica sastingt!Tad atvēra durvis(celus)un pateica velreiz sastingt!Tad teica atkal visi sastingst!un tad teica visi pietupjas!es pietupos,sezhu mani sak shaut!es wtf,nahren,pagriezhos tu mani noshauJ!

 

1)tu man shauj!

2)es tak esmu tupus

3)pec pietupshanas netika teikts,ka nedrikst kusteties.so...

Link to comment
Share on other sites

sanaakusi ljoti striidiiga situaacija. ! nu bet ja teica sastingt 3x kapeec jasaka veel ka pietupies ? pasham jasaprot. aa tew gadijuma nebinja granata rokaa vai kas taads ? ko mainiji visu laiku ?! es neatceros. ! un man shkiet ka kkaaa vinjs to ka japagriezzas teica bik peec manis kad shaavu ! JO TU JAU MIRIS BIJI KA JAGRIEZZAS BIJ !

Link to comment
Share on other sites

Guest

sanaakusi ljoti striidiiga situaacija. ! nu bet ja teica sastingt 3x kapeec jasaka veel ka pietupies ? pasham jasaprot. aa tew gadijuma nebinja granata rokaa vai kas taads ? ko mainiji visu laiku ?! es neatceros. ! un man shkiet ka kkaaa vinjs to ka japagriezzas teica bik peec manis kad shaavu ! JO TU JAU MIRIS BIJI KA JAGRIEZZAS BIJ !

Ja es mapes sākumā pateikšu sastingt, Tu tāds tupēsi līdz beigām ignorējot manis sacīto?

Link to comment
Share on other sites

Defs teica ar muguru pret izeju,tu laikam to nedzirdeji tieshi taja briidi,kad k@@sis griezas tu vinu noshavi so fk...

 

Bans paties..

 

Have a nice day.!

Edited by Kāsis
papagailis.|Kāsis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×