Jump to content
Fresh90

Battlefield 3

Recommended Posts

Iegādājies normālu videokarti un tad runāsim... Lai spēlētu Bf3 nepietiek ar kautkādu "club" paršifko nvidias videni kura ir min uz 1gb... ir nepieciešama normāla videne + norm kompis...

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu :) :troll:

 

 

Bet nu jā, noteikti tev pc nevelk. Ja domā ka tavs pc velk, pamēģini apdeitot draiverus.

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1164&game=Battlefield%203 Patin zemāk un tur varēsi ievaīt sava pc parametrus, un tad uzzināsi vai to spēli tev velk. Vai vienkārši ieraksti tepat savus pc parametrus.

Link to comment
Share on other sites

tad tu esi lohs, jo kad iet iekšā bf3 tevi iemet viņu mājaslapā un liek nolādēt pluginu browsverim vai nu tu esi debīls pirāts, vai dators nepavelk, vai arī vienkārši dirs....

 

 

edit:

iemet pc specus :facepalm:

Edited by mindfuck
Link to comment
Share on other sites

izrubī kubus

 

kurš to butu teicis. --> :D

Edited by upacka
Nepostosim lieki, +1 WP par visiem Taviem liekajiem postiem. /// upacka
Link to comment
Share on other sites

Tas ir negodīgi upacka. Tu dari nepareizi un tas nav godīgi - Tu man liec smirdīgus, bezvērtīgus warnpointus, bet tanī pat laikā, akkam tu neko nedari. Man vienīgajam liekās, ka tas nav pareizi?

 

Jā, es zinu, ka postoju lieki un wp bija gaidāms, bet tas būtu godīgi, ja arī administratoram tāds būtu uzlikts.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir negodīgi upacka. Tu dari nepareizi un tas nav godīgi - Tu man liec smirdīgus, bezvērtīgus warnpointus, bet tanī pat laikā, akkam tu neko nedari. Man vienīgajam liekās, ka tas nav pareizi?

 

Jā, es zinu, ka postoju lieki un wp bija gaidāms, bet tas būtu godīgi, ja arī administratoram tāds būtu uzlikts.

Sen jau zināms, bet nu ko tu izdarīsi ?

Neko...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×