Jump to content
ekka^

:( Tas Tak Nau Normali .

Recommended Posts

rkycphqkwjjc47qpfkog.bmp

 

zixis say: ja paraudzītos no mana skatu punkta, tad redzētu - ka tas bija paredzēts, lai nodzēstu - kas man bija :| un tpt tie pts neko nenozīmē - kā upacka teica tomēr cerēsim, ka tas netraucē jums kkā spelēs gaitu :|

Edited by The ZIXIS*
zixis dziļi atvainojās
Link to comment
Share on other sites

Guest

Sāksim ar to, ka mums ir izveidots sūdzības paraugs, pēc kura arī ir jāvadās. Tālāk, paskatamies zixis grupu - DR Administrators, secinam to, ka viņš var sev dot punktus, bet cerēsim, ka tas netraucēs Jums pārējiem labi pavadīt serverī laiku.

Link to comment
Share on other sites

Viņš ir boss. Viņs sev var dot.

Sāksim ar to, ka mums ir izveidots sūdzības paraugs, pēc kura arī ir jāvadās. Tālāk, paskatamies zixis grupu - DR Administrators, secinam to, ka viņš var sev dot punktus, bet cerēsim, ka tas netraucēs Jums pārējiem labi pavadīt serverī laiku.

 

Atļaušos atvērt un izteikties. Pēc Jūsu teiktā var spriest, ka ja jau tev ir tas L flags, tad tu vari sev dot punktus kad un cik gribi? Tā jau tagad ir kļuvusi par tādu kā tradīcīju? Es nevienu nenosodu, bet tas taču nav normāli, atceroties senos ID laikus, nekas tāds nemaz nedrīkstēja notikt, maybe a little bit, bet nu tagad ir šausmas. Cik nopratāt - MAN TAS NEPATĪK, un domāju ne man vienīgajam. Paldies...

Link to comment
Share on other sites

tnt lūdzu tomēr izlasi ko esu uzrastījis 1. postā zem bildes

 

paldies

 

čau

Edited by _TnT_
Lai ari tu šajā gadījumā nebiji vainīgs, kā pats vismaz saki, @jb tik un tā bezjēgā tiek doti sev punkti...problēma pastāv
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau nedrīkst dot sev punktus, kur nu vēl tik daudz.!!! izsaku brīdinājumu no savas puses, lai tā neatkāŗtotos, kaut gan zinu, ka tas notiek katru dienu un vēl tas, ka tu noteikt dot ne tikai sev. :]

Link to comment
Share on other sites

es protams atvainojos atkal - bet takā postus editot nevaru - nez kpc

tad rakstu atkal te

Vispār jau nedrīkst dot sev punktus, kur nu vēl tik daudz.!!! izsaku brīdinājumu no savas puses, lai tā neatkāŗtotos, kaut gan zinu, ka tas notiek katru dienu un vēl tas, ka tu noteikt dot ne tikai sev. :]

 

katru dienu tiek dots visiem spēlētājiem ~200pts pa dienu :<

šajā gadījumā dzēsu savus mīnusus :<

 

un @TnT kāds man vsp sakars ar JB? es tur vsp nekas neesu :<

 

_TnT_ says : Tev ar jb nav nekāda sakara, bet arī tur, tieši tāpat kā DR pastāv ID points, un viņi tiek doti pa labi un kreisi. Tu vienkārši aizsāki šo tēmu, te neiet runa par tikai DR vai JB , bet par visiem serveriem kopumā.

 

zixis say: nezinu kā nu tur tagad ar to JB - bet @DR pts kur tie gadi ka nav dalīti pa labi - pa kreisi... ieeju pa dienu uzlieku kādu grūtāku mapi un par iziešanu piesolu pts - daudzums atkarīgs nogrūtības un tas kā viņaa ieta - free vai ar pogām :< un tas ka es nodzēsu savus mīnusus kas man bija kādu -50k tad nu uzreiz baigā brēka - takā man tos pts baigi vajadzētu :<[/font][/font]

Link to comment
Share on other sites

Zinot zixi teikšu tā, ka lai arī viņš sev punktus dod, neesmu redzējis, ka viņš lietotu viņus pārmērīgi vai neapdomīgi. Varētu pat teikt, ka ja viņš pats viņus pelnītu, tad viņam vēl dahujā pāri paliktu. Tā kā nav demo par to, ka zixis pts neapdomīgi lieto, nezinu vai vajadzētu izteikt brīdinājumu tikai par pts došanu, bet rezēt demo kur un kā viņš viņus turpmāk izlieto.

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×