Jump to content
Freshinsh^

Screen Iespeja Adminiem

Recommended Posts

Sveiki, es gribu lai kārtīgi pārdomājiet šito fīču...

Tātad man ir jautājums vai varētu uzlikt tā lai admins var paņemt scŗeen uz kāda aizdomīga cilvēka un likt atsūtīt skype lai pārliecinātos, piemēram, tam pašam TGK varbūt beidzot kaut kas mainītos ar to skilled spēlētāju banošanu :ty: Un nebūtu lieku problēmu.

P.S Tas ir diezgan noderīgi :<

Paldies par uzmanību :)

PRESS "LIKE" IF YOU LIKE !

Link to comment
Share on other sites

Es jau sen izteicu šādu domu , tikai viss ko es dzirdēju , šo sistēmu tā pat var apiet un tā tālāk , vienkāršāk sakot piedāvājums izkūpēja ...

 

+ Nevis screenus kādam caur skype sūtīt , bet gan pamainīt noteikumus rakstot apelāciju , lai iemet screen'us apelācijā!

Link to comment
Share on other sites

Kāds var īsti apskaidrot kas tas ir? :D

Ja kads ir parak aizdomigs un nesi parliecinats par wh uznem scrren no vina skatu punkta.. Tas ir itkaa vinsh uznemtu pats screenshotu tad vini saglabajas csstrike mapite,ja vinsh grib unban vinam jaliek screen lidz ar apelaciju

Link to comment
Share on other sites

Ak dievs, čaļi jūs nopietni? Puse atbalsta, puse nē - kāpēc nē? Ja būs šie professionālie kuberi, tad, iespeejams, vinus arii neuzkersim, bet tie, kuri nebuus paarak gudri par antiscreen, tie tiks piekjerti.. Tāda sajuuuta, ka admini arii chiito un vinji neatbalsta tikai tapec, ka pashi vareetu uzrauties delj chiitiem :D. (Es smejos, bet tas ir nopietni)

Link to comment
Share on other sites

Ak dievs, čaļi jūs nopietni? Puse atbalsta, puse nē - kāpēc nē? Ja būs šie professionālie kuberi, tad, iespeejams, vinus arii neuzkersim, bet tie, kuri nebuus paarak gudri par antiscreen, tie tiks piekjerti.. Tāda sajuuuta, ka admini arii chiito un vinji neatbalsta tikai tapec, ka pashi vareetu uzrauties delj chiitiem :D. (Es smejos, bet tas ir nopietni)

PWA, neesi slinks un uzliec :<

Link to comment
Share on other sites

Es saku,ka vinus var apiet ne tikai ar anti-screen. sanemot banu chiteris var skatities demo un istajos brizos screen uznemt kad admins uznema vinam un luuk screen easy apiets.

 

naabs :<

 

bildes nosaukums, datums, laiks.., formaats un citi faktori.. Neesi tu eksperts shajaa jomaa :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×