Jump to content
Eddie

Fps Amd Vs Nvidia

Recommended Posts

Divi laptopi.

 

Mans un tēva. Esmu ieinteresēts kurš ir labāks.

 

 

PC # 1 6370hd 512mb,6gb ram, i5 2,5ghz, i5 460m, 4 cores, bet neesmu drošs par to vai tas ir quad core. Ja kāds var, tad atbild. @ dxdiag rāda 4 cores.

 

PC # 2 Nvidia Geforce 610m,1gb, i5 2,5ghz, i5 2450m,4 gb ram, 4 cores, bet arī neesmu drošs.

 

 

Man liekas, ka labāks ir otrs. Iemeslu nepateikšu. Jautājumu uzdodu tāpēc, ka uz pirmā spēles dažas iet labāk, tāpēc, ja teoretiski #2 vajadzētu iet labāk, tad es nemāku nokonfigurēt uz augstu fps.

 

Ja salīdzinātu spēli - MW3, tad uz cik fps attiecīgie pc pavilktu, uz sakarīgu grafiku un spēlējamu fps.

Link to comment
Share on other sites

W7 64 biti, loģiski tak ne? XP uz šādiem neliek, jo ramu neatbalsta un 32 bitu W7 sistēmas neliek, jo ramu neatbalstīs arī.

Lai nu kā, spēles otrajam nevelk labāk, bet vajadzētu.

Link to comment
Share on other sites

Uzstādījumi abiem vienādi? Physx , net.framework, DX ? Ček it :) Pēc būtības 610m vajadzēja būt zvērā !

Uzstādījumi abiem vienādi? Physx , net.framework, DX ? Ček it :) Pēc būtības 610m vajadzēja būt zvērā !

 

++

Link to comment
Share on other sites

W7 64 biti, loģiski tak ne? XP uz šādiem neliek, jo ramu neatbalsta un 32 bitu W7 sistēmas neliek, jo ramu neatbalstīs arī.

Lai nu kā, spēles otrajam nevelk labāk, bet vajadzētu.

 

pašvaks fps ir arī dēļ tā 64bit :|

es jau jūsu vienā uz tādiem tik XP mestu :D tad kā zvērs varētu lidot :D

 

bet par pc - ja no pirmā paņem ramu ieliek otrajā tad otras 100% labāks, bet nu ja neņem ram vērā tad 2.

Link to comment
Share on other sites

pašvaks fps ir arī dēļ tā 64bit :|

es jau jūsu vienā uz tādiem tik XP mestu :D tad kā zvērs varētu lidot :D

 

bet par pc - ja no pirmā paņem ramu ieliek otrajā tad otras 100% labāks, bet nu ja neņem ram vērā tad 2.

 

Vecīt ,tu neko nesaproti. Savu XP vari dziļi iesmērēt kautkur tālu. Tieši 64bit Windows ir tas , kurš tev ļauj izbaudīt visus tavus datora komponentus uz pilnu jaudu.

Link to comment
Share on other sites

pašvaks fps ir arī dēļ tā 64bit :|

es jau jūsu vienā uz tādiem tik XP mestu :D tad kā zvērs varētu lidot :D

 

bet par pc - ja no pirmā paņem ramu ieliek otrajā tad otras 100% labāks, bet nu ja neņem ram vērā tad 2.

 

Uzliktu savu sūda XP uz šādu kompi, rams un videokartes jauda uzreiz būtu ierobežota!

Link to comment
Share on other sites

Priekš spēlēm labāks ir tas 2., bet jaudas ziņā 1.

 

Tam otrajam datoram visticamāk nav nVidia draiveris, bet ja ir, tad uzliec pie Manage 3D settings -> High-perfomance nvidia processor.

Edited by ToMrox
Link to comment
Share on other sites

Man arī šķiet, ka otram vajadzētu būt zvērā un daudzkārt labakam par manējo(pirmo). Tas, ka man ir par 2gb vairāk rams, nav gluži noteicošs faktors, manuprāt..

 

Priekš spēlēm labāks ir tas 2., bet jaudas ziņā 1.

 

Tam otrajam datoram visticamāk nav nVidia draiveris, bet ja ir, tad uzliec pie Manage 3D settings -> High-perfomance nvidia processor.

 

 

Draiveri ir, viss ir. Settingus itkā arī esmu uzplēsis itkā uz high, itkā jau ir jābūt. Redz PC #1 ir mans un tur ir AMD karte. Tur esmu visu sakonfigurējis tā, lai itkā vilktu visu ārā. Otram redz ir Nvidia un tur es par visu neesmu lietas kursā, itkā high ir..

 

Abi laidām CSS spēli, # 1 pc ir 160 fps uz high, pc #2 ir 90-120. Citas spēles nav testētas. Proti, salidzinātas.

 

Uzstādījumi abiem vienādi? Physx , net.framework, DX ? Ček it :) Pēc būtības 610m vajadzēja būt zvērā !

 

Neko par physx nezinu un framework un dx arī. Ja vari, tad pasaki kas kā jākonfigurē. DX abiem ir 11tais. Un uz #1 uz amd kartes, es par physx arī neesmu dzirdējis, tas spētu palidzet fps??

Link to comment
Share on other sites

psyhx tehnoloģija taču ir tikai nvidia kartēm. Un gt 610m tā ir. Otrajam datoram jebkurā gadījumā, manuprāt, jabūt labākam... Visiem intel i paaudzes procesoriem līdz i5 (ieskaitot i5) ir tikai divi fiziskie un divi virtuālie kodoli. Tā kā var teikt, ka tiem ir tikai 2 kodoli.

Edited by sia
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×