Jump to content
Zariņš

Palīdziet Ar Telefonu ;p

Recommended Posts

Pēc cenas taču jau var saprast, ka diži labs nekas nebūs. Pirms gada biju nopircis līdzīgu telefonu, ar līdzīgu cenu, ātri nobruka.

 

Bet iesaku ņemt NOKIA X2-02, jo qwerty tastatūra, iespējams ilgi neturēs.

 

Un +, paskaties akumulatora izturību...

Edited by Emiils.
Link to comment
Share on other sites

Ņem 02

Man ir Huawei, gan qwerty tastatūra, gan skārenjūtīgais. Ja tev ir mazi pirksti tad ok, bet ja tev ir tāda lāpsta kā man, tad tu ņihujā neko nevarēsi uzrakstīt uz tās tastatūras. Pālī vispār bezcerīgi sms uzrakstīt + ātri arī nekas nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu nekāds monstrs pirksti ka pusaudzim..

pašam ir bijušas nokias ar qwerty tastatūru turēja ilgi, bet tad brālis ar traktoru uzbrauca viresū, jo nepamanīja..

Domāju ņemt 01 jo tas arī tā vairāk piesaista vienīgais kamera 0.3 px xD

02 atkal ahujeni piebazts ar 2 sim kartēm un vēl visādiem sūdiem, kuri man nav vajadzīgi, ja nu vienīgi kādreiz draugam piezvanīt lai nav mana karte jāpiebāž ar svešiem nr.

vēl nedaudz padomāšu kuru ņemt. abi itkā noderīgi, bet biju šokēts kāpēc nokias tik lētas ineta veikalos :O

vispār nokias visas kas man bijušas ir vienmēr bijušas labas, nekādu problēmu, lai gan grivēju pirkt huawei G6150 kura neviena ineta veikalā vairs nebija un neviens veikals netaisījās pasūtīt priekš viena cilvēka.

lai gan es pat domāju ka tas galaxy ir sūds, jo kautkā netā nokrīt un displejs pzģec. māsīcai tā notika

Paldies visiem kas izteicās.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×