Jump to content
Zarinshhh

Da Nu Kas Tas?!

Recommended Posts

Pirmo reizi cs`am kkada sitik stulba lieta....

kro4 atveru consoli un lai ko ari es rakstitu, da jebkuru burtu uzspiezot console aizveras....

 

parinstaleju cs tapat tas mesls ir! ko darit ?!

Link to comment
Share on other sites

Tev kāds sapisis konfigu, ne ?

 

Tā parakājos google - paprovē nomainīt valodu - no tās kura tev tagad stāv - uz citu - un tad atpakaļ.

 

 

Problēma:

 

 

Hello. I'm using Windows 7 x32 Professional and i have problems using the console in counter-strike (or any other game like it - team fortress 2, half-life 2 series and so on, anything with a vgui console).

When i try to write in the console, it closes by it self. I have to change the language from english to other then back to english to be able to write in the console...

This is annoying. If anyone can help, please do so.

Thanks!

 

 

Atbilde:

 

 

It was a problem with the language type. I mean, i was using the default english language, changed to US. I have no more problems.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirmo reizi cs`am kkada sitik stulba lieta....

kro4 atveru consoli un lai ko ari es rakstitu, da jebkuru burtu uzspiezot console aizveras....

 

parinstaleju cs tapat tas mesls ir! ko darit ?!

 

laiks kačāt citus čītus, jo šie tev vairs nestrādā.

 

Bet par tēmu, uztaisi REPAIR kompim, kādas dienas atpakaļ, pirms saskāries ar šo.

Link to comment
Share on other sites

Tev kāds sapisis konfigu, ne ?

 

da man ir rezerves config fails.... to kas bija ieksha izdzesu un liku atpakal savu, bet tikunta tas pats

vsp parinstaleju steam cs izdzesu visus failus, uzinstaleju tas pats vien ir!

Link to comment
Share on other sites

da man ir rezerves config fails.... to kas bija ieksha izdzesu un liku atpakal savu, bet tikunta tas pats

vsp parinstaleju steam cs izdzesu visus failus, uzinstaleju tas pats vien ir!

 

 

Tā nevarētu būt steam vaina? Novelc non un pārbaudi, vai būs tas pats :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×