Jump to content
Eddie

60Sec Kick Or Afk

Recommended Posts

Sveiciens visiem lasītajiem.

 

Nezinu, kur īsti likt šādu problēmu, ieteikumu (saucat kā gribat), tāpēc nepārmetiet, ja esmu ielicis netur.

 

Lieta tāda, ka @ DD2 ir tāds plugins, kas izmet ārā tevi pēc 60 sec, ja tu nekusties. Nu lūk - man īsti nepatīk šī plugina darbība, jo cik es novēroju, tad plugins tevi met ārā tad, ja neesi pakustinājis savas kājas(kuras pats nevar redzēt), bet iedomātā, w a s d poga, vai bultas. Situācija - Esmu CT, rush pa C, ieskrienu B2, uzskrienu pa trepēm un uzsēžos uz kastes. Sēzu minūti, grozu peli, gaidu enemy, pat šauju. Pēc attiecīgā laika man ir sperienprojekts, kad neesmu kustējies. Kas tas par prikolu? Nebiju senāk pievērsis tam uzmanību, bet dažkārt sanāk nekustēties un piemēram gaidīt, sargāt bumbu n shit. Man nav gluži ieteikumi labākam pluginam, taču es pieļauju varbūtību, ka plugins nogājis greizi, vai pat nezinu kas.

 

 

Paldies par uzmanību!

Link to comment
Share on other sites

Nu reāli reti kurš nepiespiedīs vienu no "wasd" 60 sekunžu laikā, ja vien nebūs afk.

Un tev čatā arī parādās, ka pēc 30 sec, 20 sec, 15 sec, 10 sec, 5 sec, 4 sec, 3 sec, 2, sec, 1 sec tiksi izkickots, ja nepakustēsies.

Pluginam viss ir kārtībā, vienkārši vajag mācēt lasīt.

Link to comment
Share on other sites

Nu reāli reti kurš nepiespiedīs vienu no "wasd" 60 sekunžu laikā, ja vien nebūs afk.

Un tev čatā arī parādās, ka pēc 30 sec, 20 sec, 15 sec, 10 sec, 5 sec, 4 sec, 3 sec, 2, sec, 1 sec tiksi izkickots, ja nepakustēsies.

Pluginam viss ir kārtībā, vienkārši vajag mācēt lasīt.

 

Sava taisnība tur ir, taču padomā pats - Ja tu ieskrien b2, uzej augsā, tur ir terors, kas rušo iekša, tu viņam izsit bumbu un tad gaidi kaut kur vienā spotā (tas spots, kuru teicu, ir labs). Tālāk tu vienkārši zini, ka no bāzes nāks bars un tu koncentrējies tikai uz vienu. Kur tad paliek laiks čatu skatīties? Primārais tev ir frags, vai čatu paskatities? :ooo

Link to comment
Share on other sites

Sava taisnība tur ir, taču padomā pats - Ja tu ieskrien b2, uzej augsā, tur ir terors, kas rušo iekša, tu viņam izsit bumbu un tad gaidi kaut kur vienā spotā (tas spots, kuru teicu, ir labs). Tālāk tu vienkārši zini, ka no bāzes nāks bars un tu koncentrējies tikai uz vienu. Kur tad paliek laiks čatu skatīties? Primārais tev ir frags, vai čatu paskatities? :ooo

 

Nu tur tev arī ir taisnība, bet vai tiešām ik pa laikam ir grūti mazliet piespiest d un a, vai w un s?

Ja mazliet piespiedīsi, nekādu skaņu neizdosi, ja tomēr domā, ka būs kāda skaņa, tad turi shift.

Link to comment
Share on other sites

Plugins nost NETIKS ņemts!

Beidz kempot un sāc spēlēt, tad viss būs čiki briki! :facepalm:

tu runa itka varetu kko tadu teikt !

 

p.s nezinu teikt cik esmu spelejis dd2 nav problemu bijis ar vinu !

Link to comment
Share on other sites

Plugins nost NETIKS ņemts!

Beidz kempot un sāc spēlēt, tad viss būs čiki briki! :facepalm:

 

Tu mums kautkāds jaunais mains, or vnk bērnam galvā sakāpis?

Par tēmu, ļoti, ļoti reti gadās ka minūti tev kāds ļaus nosēdēt nekustīgi. Domāju ka nav vajadzīgas turpmākas diskusijas par šo tēmu.

Link to comment
Share on other sites

Lieks posts no manas puses, par to jau iepriekš atvainojos, bet vienkārši tracina šis...

 

Tu lejā rādās warning: Ja nekustēsies, tad tiksi kickots... turi tak sasodīto šiftu un vienreiz minūtē uzsit pa w a s vai d pogu! Kaut palecies!

 

Grūti izdarīt mikroskopisku kustību csā, bet atrodi laiku, lai veselu sūdzību sastādītu?

 

EDIT: Kamēr rakstīju, pirms manis vēl 6 cilvēki uzrakstīja :/

Link to comment
Share on other sites

mazāk žurko - pusi raunda nosēdēt uz kastes? :facepalm:

ar pluginu viss bumbās! tēma slēgta ^_^

padomā ja esi ct, nekur nav jāsteidzas, ja esi ielīdis spotā c4 mētājas tepat blakām, es arī sēdētu un gaidītu kamēr lien ts,bet protams čatā izmetās tas brīdinājums, ja ir acis, vismaz tādas kuras redz, tad mierīgi vari ar šiftu pastaigāt pa labi pa kreisi....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×