Jump to content
_TnT_

Making A Better Server

GunGame Server mode  

33 members have voted

  1. 1. Vai esat par Regular mode (katrs par sevi) ieviešanu GunGame serverī?



Recommended Posts

tak vecīt nē, tur jau ir tas prikols kad visi spēlē kā TEAM, labi gadās kad ir kāds hujovāks spēlētājs kas norok spēli, bet domāju kad vajag atstāt teamplay. vismaz man liekas kad tur ir tā sāls. un kapēc tagad kad ir jau novākušies patstāvīgie spēlētāji un serveris sāk augt, ir kkas jāmaina? lai atkal cilvēki pazustu un vajadzētu sāk atkal no sākuma? :/ nezinu, vismaz Es uzskatu kad ir jāatstāj kā ir. vismaz pagaidām.

Link to comment
Share on other sites

Atstāj teamplay, un uzliec plikas meitenes lai skraida pa serveri :< domāju tauta būs apmierināta :)

 

Bet ja godīgi, tad nav pointa līdzināties kaut kādiem lētiem Latviešu serveriem, vajag kaut ko jaunu un interesantāku :)

Spawnu maiņa mani apmierina , teampmay mani apmierina- atstāj, ja nē- zaudēsi vienu spēlētāju :(

Link to comment
Share on other sites

1. GG Mode - 50 / 50, kompromiss - vote mapes sākumā. Tādējādi , ja tiks izvēlēts teamplay, spēlēs tikai tie, kam tas patīk, ja regular, tad tie kam patīk tas. Liksim pwa pie darba, starpcitu, visus uzlabojumus veic tieši viņš - he is back.

2. Intrigai - Tuvākajā nākotnē tiek plānotas spēles @ gg server nu vai kaut kas līdzīgs, tieši tāpat kā jb or dr, tikai ar nedaudz savādāku raksturu.

 

Paldies visiem, kas izteica savu viedokli, rakstam ieteikumus and stuff, jo serveris turpina pilnveidoties.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Why? :/ Ja tas ir tp, tad tp, neredzu jēgu kaut kādam vote. Un tp ir labāks.

Edited by _TnT_
Look at the vote results... 13 vs 15, gandrīz puse uz pusi. Tev varbūt tas nepatīk, citiem tas liekas daudz interesantāk.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×