Jump to content
_TnT_

Making A Better Server

GunGame Server mode  

33 members have voted

  1. 1. Vai esat par Regular mode (katrs par sevi) ieviešanu GunGame serverī?



Recommended Posts

Sveicināti!

 

GunGame serverī ir notikušas pārmaiņas un tuvākajā laikā tiks veiktas dažādas citas izmaiņas. Lielajās mapēs un gg_dusty ir saliktas Random spawn jeb nejaušas "piedzimšanas" vietas. Tas nozīmē, ka nepastāv vairs bāzes katrai komandai, divi pretinieki var piedzimt blakām. Sakarā ar šo, jautājam, vai labāk nepāriet uz Regular mode playing jeb katrs par sevi, jo tā ir ērtāk spēlēt un arī interesantāk.

 

P.S. Ja ir kādas atsauksmes, ieteikumi, (jaunas mapes,esošā sistēma, plugini u.c.) serverim, droši ziņojat par tiem šajā pat sadaļā : Ieteikumi vai šajā topikā.

 

Bezjēdzīgi posti saņems +1 wp

Link to comment
Share on other sites

gg_dusty random spawn? lol ko tu pīpē? :loled:

 

un esmu par team play palikšanu. Interisantāk spēlēt un arī gribi kko sadarboties ar komandas biedriem.

 

(pārsauc topiku uz making worse server)

Edited by _TnT_
tagad tur var spēlēt 11 vs 11, 6 vs 6 vietā un man jau liekas diezgan fun
Link to comment
Share on other sites

katrs par sevi būtu tā, ka es jau stundu kapāju ar lielajiem ieročiem, ienāk kāds jauniņais un viņam ar gloku jākapā? sounds a bit silly. Par random spawn, būtu patīkami, vismaz nebūtu kārtējie gaļas mači uz beigām, kad vienai komandai ir emka, otrai naži. + ļoti gribētu redzēt standarta mapes, ne tikai gg. + tas , ko akka teica, kaut kad pasenāk, šķiet, ka biju redzējis ko tādu, ar voting sistēmu.

Link to comment
Share on other sites

Pieliec klāt vel wepus, lai ir visi.

 

P.S Vajag arī lielās mapes kā dd2.

Edited by _TnT_
Reāli tagad trūkst only abu botgunu, nedomāju, ka viņus vajag, vai tomēr?
Link to comment
Share on other sites

katrs par sevi būtu tā, ka es jau stundu kapāju ar lielajiem ieročiem, ienāk kāds jauniņais un viņam ar gloku jākapā? sounds a bit silly. Par random spawn, būtu patīkami, vismaz nebūtu kārtējie gaļas mači uz beigām, kad vienai komandai ir emka, otrai naži. + ļoti gribētu redzēt standarta mapes, ne tikai gg. + tas , ko akka teica, kaut kad pasenāk, šķiet, ka biju redzējis ko tādu, ar voting sistēmu.

ka līderim būtu kalaš, tad tev iedotu ~m3 pie ienākšanas.

 

Visi kam būs gloks taisīs rr, lai dabutu labāku wep :/

 

Es uzskatu, ka nevajag abus botgunus. Awp vajag vienu lodi.

awp jau ir 1 lode

Edited by _TnT_
Bet pie liela daudzuma cilvēku tas ir interesantāk...
Link to comment
Share on other sites

Vote warmup laikā, jo tad ir zināms, ka spēlēs tie spēlētāji, kuri pašlaik spēlē. Ja būs iepriekšējā mapē, tad var arī daudzi nobalsot un pazust.

Link to comment
Share on other sites

GG spēlēju ne pārāk bieži, taču to tomēr daru. Bija brīdis, kad tur spēlēja arī mans brālis, taču tagad vairs to nedara. Viņš sākumā bija pārsteigts, ka ir teamplay, jo parasti visos viņam zināmajos gungame serveros bija katrs par sevi. Viņam interesantāk likās, ka katrs ir par sevi. Es gan domāju, ka vajadzētu likt to izvēles iespēju... :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×