Jump to content
eckesslv`

Ieteikums Dd2

Recommended Posts

Es gribētu, lai DD2 palielina slotu skaitu!

uz kādiem 24 -26 vismaz, jo savādāk visu laiku ir pilns.

TE

 

EDIT: VIŅŠ IEPOSTOJA TANĪ PAT BRĪDĪ, KAD ES.

Edited by DavId0vIc*
Link to comment
Share on other sites

Dāvi tu akls esi ? Nafigam ir jāliek tas pats iekšā , ko ielika benders ?

Ā nu jā , aizmirsu , +1 inet pimpīša garināšana.

 

Par tēmu , viņš jau neprasa 32 slotus lai liktu , bet gan sūda 4 vai 6 slotus bonusā.

Man nebūtu iebildumu kad palielina nedaudz slotu skaitu , tādējādi cilvēkiem intresantāk būtu gan spēlēt , gan uzturēt tā saucamās "draudzīgās" sarunas.

Esmu par.

Link to comment
Share on other sites

Samazinat slotus @ gg lidz 16. Un palielinat @ DD2. PAR.

Tizls esi? Varbūt tev atņemsim statusu un kādam citam to atdosim? Cerams saproti, ka arī GG, vismaz pēdējā laikā ,ir cilvēki un nereti pat 9 vs 9.

 

Par tēmu - PAR, nu nepatīk man spaidīt to Refresh pogu visu laiku.

Link to comment
Share on other sites

tā esmu par, bet par to kad gg jāņem nost nē. šodien reāli visu dienu tauta bija online un ir redzami tā teikt patstāvīgie apmeklētāji :>

Link to comment
Share on other sites

Guest

Par ļaunu nenāktu, bet jautājums paliek tāds - vai mūsu, jau tā noslogotā kaste, var atļauties vēl resursus..

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tev liekas, ja būs vairāk slotu serverī, serveris nebūs pilns? Būs, jo tu tagad domā, ka esi vienīgais, kas grib tikt serverī, kad serveris ir full, bet ir tak vel dafiga cilvēku.. nu ja būs 24 - 26 tāpat būs full, nedomāju, ka ir jēga, bet pamēģināt varētu.

Link to comment
Share on other sites

Doma jau varbūt nav nemaz slikta, bet domāju ka nevajag pārforsēt, serverī jau pie 10vs10 bieži sākas haos un adminiem ir pagrūti tikt galā, ko viņi darīs ja būs 16vs16 un sāksies atiecību skaidrošana.

Pret.

Link to comment
Share on other sites

Es uzskatu, ka šāda veida "uzlabojumus" nevajag, jo tad tik tiešām serverī sāksies haoss, kuru būs ļoti grūti novaldīt, tas no adminu puses. No spēlētāju puses ļoti daudziem nepatīk, ka ir tik liels slotu skaits un pat šāda veida "uzlabojums" varētu novest mūsu mīļo dd2 serveri pie cilvēku pieplūduma mazināšanās. Kategoriski pret... Un ja iemsesl ir tāds, ka vajag vairāk slotus, jo es netieku iekšā, akd pasūti sev rezervētu vietu serverī.

Link to comment
Share on other sites

un kas notiks, ja visi pasūtīs rezervētu slotu? tad spēlēs tikai esošie un neviens jauns klāt nenāks, ja ienāks, viņu izkikos, prieka nekāda... domāju, ka par pārīti slotu jāpalielina, kaut vai tieši rezervētajiem!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×