Jump to content
inuqy

[Unban] inuqy *sweet

Recommended Posts

Mans niks: inuqy *sweet
Mans steamID: 76561198354207350
Admins: Console
Admina steamID: 0

Serveris: all servers
Iemesls: [Little Anti-Cheat 1.5.0] Aimbot Detected
Laiks kad nobanoja: 2020-10-08 12:39:14
Bana ilgums: mūžīgs (0 minūtes)
Links uz banu: links

Demo: auto-20201008-1334-am_rgb64.dem

Paša paskaidrojums par situāciju:

Labdien, Tā kā biju slims, nodomāju šodien mazliet uzspēlēt csgo. Redzot, ka public serveris ir puslīdz tukšs izdomāju ieiet arena serverī. Izspēlēju veiksmīgi 1. mapi am_aztec2_idnew (diemžēl nevaru pievienot vairākus demo failus, bet nolinkošu laiku, faila izmēru - am_aztec2_idnew 2020-10-08 13:15 16.4 MB), 2.mapi (neilgs laiks, līdz tika nobalsots rock the vote - am_ramps_lego 2020-10-08 13:32 1.5 MB). Savukārt 3.mapē am_rgb64 pie raundu rezultāta 2:1 (laikam sanāk, ka 4.raunds) onetapoju pretinieku galvā, pēc kura neilgi saņēmu banu. Tieši kā tas varēja notikt, ja tā saucamajā pubā jau spēlēju ~1 mēnesi ar mazām pauzītēm, bet ne aizrādījumus (kad tevi skatās ~5 miruši cilvēki), ne šādu ziņu par čītiem neesmu saņēmis. Kur nu vēl runājot par 2016.gadu, kad spēlēju no mazā profila, kur bija GE ranks. Atceros, ka ieejot gan pubā, gan arenā biju viens no pirmajiem komandas līderbordā. ~LE-LEM ranks pub serverī. Uzskatu, ka šis ir kļūdains bans, jo citādi iepriekš jau būtu nobanots ātrāk no šī profila. Droši iesaku arī apskatīt manis iepriekš minētos demo failus. Galu galā, ja netikšu unbanots, tad man būs ļoti žēl, jo identy serveros tik tiešām jautri ienākt labi pavadīt laiku, mazliet warmupoties spēlēm. Ar cieņu, inuqy




Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×