Jump to content
Jake

Sudziba par Niku

Recommended Posts

1. Niks
2. Runaju pa voice ar draugu, Niks ieet specos un paņem uzliek silence par to ka es saku ''Fortnite ez bērnu spēle, pastāstu ka man tur gāja utt, kaut tas ar ko es runāju teica PUBG hui** utt.. '' Seko SILENCE. Netika pat lietoti nekādi lamu vārdi. Labs reason ''Nedirs daudz'' xD.
3. https://failiem.lv/u/d439s8b2
4. 12:52 30/3/18  Mape De_dust2

 

Man ir jautājums, no kura laika es nevaru izteikt savu viedokli par spēli? Un no kura laika par voice liek uzreiz silence? Kā var adminēt, ja pat nezin komandas? Es diemžēl neredzu nekādus noteikumus par to ka es nevarētu komentēt kādu citu spēli.

Edited by Jake
Link to comment
Share on other sites

Gribeju jau pirms tam likt, par to ka runaji ar barovskiju, bet pazeloju, tu katru dienu ienac un vnk sac di*st par visu iespejamo, dabuji silence lai apdomatos, tu esi nelabojams, pestimists, pasedi klusuma, maini attieksmi. Katru reizi ka tu atver muti tas ir kads uzbrauciens. Stundu tikai dabuji, tu vari izteikt savu viedokli, vakar tu spauzam savus viedoklus par mammam brauci virsu un ko vel ne, pirmstam sini pasa demo ari barovskim jau par gimeni leci virsu.

Loti depresivs un vispar loti nomakos cilveks tu esi, ar tevi neviens pat neruna, un tu sac braukt ieksa ar savam stulbibam, ka ari paradi man, kurs tur ir tavs "draugs".. Labi, viss, ko man te teikt, ja seit neliktu warnu par postu, te reali katrs, kurs izlasitu - ko uzrakstiju un spele puba piebalsotu. 

 

 

ps. sito visu ari tev velak uzrakstiju caur sm_psay.

Neposto apaksa, nav jegas, nelasisu, atstaj bt/adminiem. 


E: kka 2x piespiedas, nokopejas, izlaboju. 

Edited by justNiks
Link to comment
Share on other sites

Gribeju jau pirms tam likt, par to ka runaji ar barovskiju, bet pazeloju, tu katru dienu ienac un vnk sac di*st par visu iespejamo, dabuji silence lai apdomatos, tu esi nelabojams, pestimists, pasedi klusuma, maini attieksmi. Katru reizi ka tu atver muti tas ir kads uzbrauciens. Stundu tikai dabuji, tu vari izteikt savu viedokli, vakar tu spauzam savus viedoklus par mammam brauci virsu un ko vel ne, pirmstam sini pasa demo ari barovskim jau par gimeni leci virsu.

Loti depresivs un vispar loti nomakos cilveks tu esi, ar tevi neviens pat neruna, un tu sac braukt ieksa ar savam stulbibam, ka ari paradi man, kurs tur ir tavs "draugs".. Labi, viss, ko man te teikt, ja seit neliktu warnu par postu, te reali katrs, kurs izlasitu - ko uzrakstiju un spele puba piebalsotu. 

 

 

ps. sito visu ari tev velak uzrakstiju caur sm_psay.

Neposto apaksa, nav jegas, nelasisu, atstaj bt/adminiem. 

E: kka 2x piespiedas, nokopejas, izlaboju. 

Par vecakiem neko nedirsu, vins pirmais iesaka...Pateicu ''tava gimene'' kad vins saka dirst virsu. Demo viss bus redzams. Es pirmais neiesaku ar vinu dirsties, tas ka vins vislaik provoce un dirs randoma tas jau nekas. Es nesedesu kluss ka jau kurs katrs cilveks. Un tas ka tu nejedz vispar komandas tas ir skaidrs ka diena. Tas ka mes viens otram pasakam kaut ko Ruksis/Cuka tas nav domats nekas lai aizvainotu otru, viens ar otru jau spelejam labu laiku.

 

http://prntscr.com/iy93fw

 

:))

Link to comment
Share on other sites

Nevienu vien reiz, esi man nepamatoti kaut ko braucis virsū par to cik sūdīgs admins esmu utml, bet es to neņemu vērā, tapēc arī tev nevajadzētu klausīties kādā kas slēpjas aiz ekrāna un tevi zin labāk nekā tu pats sevi, piebremzē nedaudz ar vecāku aizvainojumiem, ar to vien pietika, manuprāt, lai tevi nomutotu.

 

Bet tomēr, takā tu, Nik, ''silencoji'' Džeiku citu iemesļu dēļ, galīgi šeit nesaprotu kur slēpjas problēma, ja spēle netiek traucēta pārējiem un tas par ko džeki runā ir friendly banters par to vai pubg/fortnite ir labāks par viensotru. Noteikti nevajadzētu šādu iemeslu dēļ kādu mutot, cilvēki šeit nāk lai atpūstos/parunātos un tajā visā ietilpst arī sava viedokļa izteikšana un nevienu nevajadzētu sodīt tikai par to, ka tu nepiekrīti viņa viedoklim, wtf. Protams, līdz tas viss neaiziet asinīs un asarās un, pat ja arī tiek traucēta spēle tad labāk padot kādu brīdinājumu iepriekš, lai nabaga cilvēkiem nav izbrīns par ko saņem muti. Tu ar saviem @just džekiem arī vislaik runājat par galīgi ar spēli nesaistošām lietām, bet cilvēkiem ir jāklausās.

 

tc, silence sen beidzies, ja kaut ko nepateicu, atveriet vaļā.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×