Jump to content
justNiks

Mani settingi

Recommended Posts

Ta bļe es saprotu, jā topiks nav no labākajiem, bet tāpēc nav cilvēku jānodirš... Like wtf tas ka 20 cilvēki tagad vienu un to pašu joku mēģina pateikt tas jau liecina par debīlismu. Vispār nesaprotu nahren topiks vēl stāv vaļā? Kur modi kad viņi vajadzīgi, tik apdirst cilvēku vajag, jā bļe malači, tas galvenais, zbis. 

 

es jau neko, bet domāju, ka visas atbildes uz šo topiku ir domātas ar humora piedevu (kuras tev laikam nav) , un šaubos vai kāds speciāli atnāca kādu te apvainot. + tā ir beztēma, kāpēc būtu jāver ciet?

Link to comment
Share on other sites

es jau neko, bet domāju, ka visas atbildes uz šo topiku ir domātas ar humora piedevu (kuras tev laikam nav) , un šaubos vai kāds speciāli atnāca kādu te apvainot. + tā ir beztēma, kāpēc būtu jāver ciet?

tev ir jābūt braindead lai šito uzskatītu par humoru. OK vienu reizi kāds uzraksta "paldies, ļoti noderīgi settingi" ok enough bet ka visi, fkin visi, pat admini un modi sāk vienu un to pašu huiņu rakstīt, ir bisk par daudz don't you think?

Link to comment
Share on other sites

tev ir jābūt braindead lai šito uzskatītu par humoru. OK vienu reizi kāds uzraksta "paldies, ļoti noderīgi settingi" ok enough bet ka visi, fkin visi, pat admini un modi sāk vienu un to pašu huiņu rakstīt, ir bisk par daudz don't you think?

Vienkārši aizver savu jēlo muti ciet un sēdi biksēs. Nepatīk nelasi/neraksti neko...

Neatbildi man. ;)

Link to comment
Share on other sites

tev ir jābūt braindead lai šito uzskatītu par humoru. OK vienu reizi kāds uzraksta "paldies, ļoti noderīgi settingi" ok enough bet ka visi, fkin visi, pat admini un modi sāk vienu un to pašu huiņu rakstīt, ir bisk par daudz don't you think?

 

 no we dont think we just do

Link to comment
Share on other sites

tev ir jābūt braindead lai šito uzskatītu par humoru. OK vienu reizi kāds uzraksta "paldies, ļoti noderīgi settingi" ok enough bet ka visi, fkin visi, pat admini un modi sāk vienu un to pašu huiņu rakstīt, ir bisk par daudz don't you think?

 

i mean, tev baigi traucē tas, ka kāds atbild? neviens tev neliek lasīt atbildes, un ja @@justNiks justos aizvainots, viņš pats pateiktu lai kāds aiztaisa topiku ciet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×